Milan je napisao:jbgwtf je napisao:jel moze jos neki info i imena za zenske konkurencije ? trebalo bi da je tu moja sestra uzela neki peharcic![]()
Za mlađe kadetkinje ne znam rezultat, ali kod kadetkinja su bile 3 takmičarke:
Jelena MIletić 3:2 Ljubica Nikolić
Anđela Ognjanović 3:1 Jelena Miletić
Ljubica Nikolić 3:1 Anđela Ognjanović
Nisam siguran da sam pogodio rezultate u setovima, ali je redosled na kraju bio:
1.Nikolić
2.Ognjanović
3.Miletić
Milane, zar nije ovo plasman juniorki?
Plasman kadetkinja je bio sledeći: 1. Marijana Kovačević (STK "Napad" Kruševac), 2. Vukmirović Adrijana ("Medijana" Niš) i 3. Marina Marković (STK "Kruševac").Pozdrav.
, treći set sam dobio tesnim rezultatom, da bih u četvrtom i petom poklekao. Sve čestitke "moravcu 2" na pobedi, a ja sam morao da "vadim fleke" u borbi za III mesto protiv trenera STK "Lužnica" iz Babušnice, vrlo nezgodnog i upornog igrača.Žao mi je što niste ti i Darko učestvovali, jer biste svojim učešćem i kvalitetom koji posedujete sigurno pojačali turnir.Pozdrav tebi i tvojim drugarima iz Majura.

