Sta mislite o ovoj kombinaciji? :)

Gume, drva i sva ostala potrebna i nepotrebna oprema.

Re: Sta mislite o ovoj kombinaciji? :)

Postod gruja » 25.05.2011, 12:50

TNX :D
gruja
 
Postovi: 3
Pridružio se: 10.05.2011, 10:07

Re: Sta mislite o ovoj kombinaciji? :)

Postod Prodik » 30.05.2011, 19:14

Da li znate koja je dobra guma soft do 15ak eura za boll tri carbon ? Ili bi preporuchili neku drugu ?
Prodik
 
Postovi: 48
Pridružio se: 30.04.2011, 13:11
Lokacija: Beograd
Reket: Andrzej Grubba ALL+
Donic BARACUDA
Btty Tenergy 64

Re: Sta mislite o ovoj kombinaciji? :)

Postod bindra » 30.05.2011, 22:17

Za te pare nista,sve sto bi valjalo je oko 25 eu pa na gore.naravno ima kineza koliko oces za te pare ali to je sasvim druga prica.ja nisam iz te.
bindra
 
Postovi: 622
Pridružio se: 22.03.2011, 23:45
Lokacija: Beograd
Reket: Nittaku Barwell fleet
Fh Tibhar 1Q 1.9 mm
Bh Tibhar mxp 1.7 mm

Re: Sta mislite o ovoj kombinaciji? :)

Postod filip » 30.05.2011, 22:26

Prodik je napisao:Da li znate koja je dobra guma soft do 15ak eura za boll tri carbon ? Ili bi preporuchili neku drugu ?


Novo ili polovno?
Korisnikov avatar
filip
 
Postovi: 936
Pridružio se: 27.02.2011, 19:36
Reket: Joola trix fast
fh: t05 2.1
bh: joola express one 2.0

Koja guma za koje drvo?

Postod ceda » 30.05.2011, 22:42

Ivane, sta mislis o kombinaciji perkusin drveta i tenergy 05 gumama na obe strane, da li je to dobra kombinacija?
ceda
 
Postovi: 50
Pridružio se: 29.05.2011, 22:46
Lokacija: zemun
Reket: primorac off-
tenergy 05 fh
tenergy 05 bh

Re: Koja guma za koje drvo?

Postod filip » 30.05.2011, 22:53

Pretpostavljam da mislis na Perkosan drvo. Tenergy 05 ima izrazito visok ugao izbacaja i trazi poprilicno naprednu tehniku za stabilnu igru. Mislim da je pogotovo potrebno imati izgradjen bekend da bi igrao sa t05. Sama guma je takva da se moze uspesno staviti na svako drvo, ako si sposoban da prilagodis tehniku promeni u ponasanju na razlicitim drvima. Ako nemas izgradjene udarce, po meni ti je bolje da ides na neku klasicnu gumu.
Korisnikov avatar
filip
 
Postovi: 936
Pridružio se: 27.02.2011, 19:36
Reket: Joola trix fast
fh: t05 2.1
bh: joola express one 2.0

Re: Sta mislite o ovoj kombinaciji? :)

Postod Prodik » 30.05.2011, 23:03

Ja sam probao tibhar rapid soft i nju zhelim da uzmem kad kintu skupim, al poshto nisam neki igrach, mislio sam da malo pilkam s nekom bzv... Mislio sam na marku, al moze i polovna :D
Prodik
 
Postovi: 48
Pridružio se: 30.04.2011, 13:11
Lokacija: Beograd
Reket: Andrzej Grubba ALL+
Donic BARACUDA
Btty Tenergy 64

Re: Sta mislite o ovoj kombinaciji? :)

Postod filip » 30.05.2011, 23:30

Kako sam stariji, sve vise generalno postajem korisnik polovnih stvari, pa tako i u stonom tenisu. Retko kupujem novo, a i zasto bi ako me drug nazove i kaze da ima recimo tibhar nimbus koji je nov 30e, guma je maltene zalepljena i skinuta od strane nekog ko je ili sponzorisan ili ima vise para nego mozga i dobijem je za 1000 dinara. Mislim da bi bilo neracionalno da kupujem novo.
Korisnikov avatar
filip
 
Postovi: 936
Pridružio se: 27.02.2011, 19:36
Reket: Joola trix fast
fh: t05 2.1
bh: joola express one 2.0

Re: Koja guma za koje drvo?

Postod ivan » 30.05.2011, 23:32

ceda je napisao:Ivane, sta mislis o kombinaciji perkusin drveta i tenergy 05 gumama na obe strane, da li je to dobra kombinacija?

Pa sve zavisi od tvoje vestine. Kao sto rekoh vec par puta, ko ne zna sve udarce dobro, a tu spada i vracanje raznoraznih zavrnutih servi, nek se drzi nekog allround/off- drveta i sriver L 1.9, eventualno neka od ovih novih tenzor guma u 1.8 bez prelepljivanja. To i sam sebi savetujem jer i ja sam prerano presao na brze gume.
Dalje, ono sto je Filip rekao za visok ugao je tacno. Ima tu jos nesto, t05 ima neke dobre osobine recimo seckanje i pasivni blok, pa s time i igraci slabijeg nivoa mogu praviti probleme protivniku, ali ce im igra ostati na tom nivou. I ko ce onda s vama da trenira? :D
Trece, drvo je Perkosan verovatno. Perkucin je prezime jedne stonoteniske familije. Tih perkosan drveta ima ko kusih pasa i sva su razlicita, ne mozes naci dva ista ni da hoces, tako sam bar cuo. Ipak kako sam zakljucio kroz nekoliko slucajeva koje sam imao u rukama, uglavnom su u pitanju fleksi drva, cesto sa orahom odozgo. To su spinerska drva. Ja imam takvo drvo i probao sam t05 na nekih 2 nedelje. Odlicno za spin ali lose za direktne udarce. I teske su mi te gume.
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: Koja guma za koje drvo?

Postod Pedja » 31.05.2011, 07:33

ivan je napisao:
ceda je napisao:Ivane, sta mislis o kombinaciji perkusin drveta i tenergy 05 gumama na obe strane, da li je to dobra kombinacija?

Pa sve zavisi od tvoje vestine. Kao sto rekoh vec par puta, ko ne zna sve udarce dobro, a tu spada i vracanje raznoraznih zavrnutih servi, nek se drzi nekog allround/off- drveta i sriver L 1.9, eventualno neka od ovih novih tenzor guma u 1.8 bez prelepljivanja. To i sam sebi savetujem jer i ja sam prerano presao na brze gume.
Dalje, ono sto je Filip rekao za visok ugao je tacno. Ima tu jos nesto, t05 ima neke dobre osobine recimo seckanje i pasivni blok, pa s time i igraci slabijeg nivoa mogu praviti probleme protivniku, ali ce im igra ostati na tom nivou. I ko ce onda s vama da trenira? :D
Trece, drvo je Perkosan verovatno. Perkucin je prezime jedne stonoteniske familije. Tih perkosan drveta ima ko kusih pasa i sva su razlicita, ne mozes naci dva ista ni da hoces, tako sam bar cuo. Ipak kako sam zakljucio kroz nekoliko slucajeva koje sam imao u rukama, uglavnom su u pitanju fleksi drva, cesto sa orahom odozgo. To su spinerska drva. Ja imam takvo drvo i probao sam t05 na nekih 2 nedelje. Odlicno za spin ali lose za direktne udarce. I teske su mi te gume.

Ima I Perkućin drvo,Neđa igra njim.Brzo je i ima neke čudne(za mene) vibracije.Sa T-05 1.7 na forhendu je solidna kombinacija,odlična za spin,čudna za tačku...onoliko koliko sam malo probao...
Pedja
 
Postovi: 1006
Pridružio se: 19.03.2011, 20:56
Reket: Stiga Clipper Wood WRB, gume- fh Rakza 7-max, Bh Dr Neubauer K.O. 2,0 mm

PrethodniSledeća

Povratak na Oprema

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 3 gostiju

cron