Potreban logo za majice

Generalne teme o stonom tenisu.

Re: Potreban logo za majice

Postod rdjavi » 01.02.2013, 18:51

evo jos neke varijante ovog sto Ivan predlaze. ne znam je li font bas odgovarajuci,trazio sam i druge ali ne nadjoh odgovarajuci. u prvoj verziji dole su mi slova predugacka pa sam ih u drugoj i trecoj skratio. u trecoj sam skratio i vrhove slova t, mozda je bolje ako zamisljamo vrh slova kao astal. zadnje dvije verzije imaju drugi font, full kolor u jednoj i samo konture u drugoj verziji.
Slika
Slika
Korisnikov avatar
rdjavi
 
Postovi: 67
Pridružio se: 21.10.2012, 13:25
Lokacija: Bratunac
Reket: Andro Kinetic Supreme OFF-
bh Andro Rasant
fh Andro Rasant

Re: Potreban logo za majice

Postod Vladojica » 01.02.2013, 19:07

Ja generalno mislim da je svaki logo sa dva igraca prenatrpan i previse slozen.

Ovaj mi je dosta originalan, cak ni kilerspinovci se nisu setili da postave plocu stola iznad slova, samo bih recimo prebacio igraca da bude sa suprotne strane:

Slika
"The dark side of the Force is a pathway to many abilities, some considered to be.. unnatural."
Korisnikov avatar
Vladojica
 
Postovi: 2015
Pridružio se: 16.02.2011, 13:28
Lokacija: Beograd
Reket: Tibhar Defense Plus
FH: Joola Phenix
BH: Dr Neubauer Super Block OX

Re: Potreban logo za majice

Postod rdjavi » 01.02.2013, 19:29

Vladojica je napisao:Ja generalno mislim da je svaki logo sa dva igraca prenatrpan i previse slozen.

Ovaj mi je dosta originalan, cak ni kilerspinovci se nisu setili da postave plocu stola iznad slova, samo bih recimo prebacio igraca da bude sa suprotne strane:

Slika

slazem se sa tobom za ta dva igraca, jeste prenatrpano i nekako naziv nije u prvom planu, plus plagijat killerspina. zbog toga mi i najvise smeta ovaj logo.
e sad to sto si predlozio,ne znam, nekako mi igrac sa te lijeve strane ne bi smio da dodje prije slova, nego sa desne. a sa desne imamo opet slicnost sa killerspinom i pozicijom njihovog igraca. i kad bi bio jedan za stolom i da udara lopticu opet nema logike jer fali drugi :banghead: .
a kad bi na sto stavili rekete sa obje strane da su polozene na lopticu bez igraca?
stonitenis.rs: stoni- imamo sto,tenis-imamo rekete, .rs-obojiti nesto u crveno i plavo, rekete ili nosac mrezice :D .
Korisnikov avatar
rdjavi
 
Postovi: 67
Pridružio se: 21.10.2012, 13:25
Lokacija: Bratunac
Reket: Andro Kinetic Supreme OFF-
bh Andro Rasant
fh Andro Rasant

Re: Potreban logo za majice

Postod Vladojica » 01.02.2013, 19:46

A sto ne bismo jednostavno sto debljim i masnijim fontom ispisali stonitenis.rs i dovidjenja :). I onako ljudi najpre treba da vide web adresu foruma :).
I sta smo se koji djavo uhvatili za igraca lopticu i reket, recimo butterfly ima znak leptira koji svako prepoznaje a nigde veze sa stonim, Joola, Tibhar i Donic cak nemaju nista mislim. Meni najlepse izgleda natpis Tibhar. Tako da mozda samo treba nekim fancy fontom ispisati stonitenis.rs, da bude sto markantnije i uocljivije, a kada ljudi procitaju sta pise, sa sto vece razdaljine, bice im jasno da je stoni tenis u pitanju i bez da vide lopticu i igraca. Ovako sa jurenjem logoa ispadosno ko neki mali Djokica koji hoce neznamkakav logo, a u stvari samo treba ubaciti nesto jednostavno, a uocljivo :)
"The dark side of the Force is a pathway to many abilities, some considered to be.. unnatural."
Korisnikov avatar
Vladojica
 
Postovi: 2015
Pridružio se: 16.02.2011, 13:28
Lokacija: Beograd
Reket: Tibhar Defense Plus
FH: Joola Phenix
BH: Dr Neubauer Super Block OX

Re: Potreban logo za majice

Postod rdjavi » 01.02.2013, 20:40

Vladojica je napisao:a u stvari samo treba ubaciti nesto jednostavno, a uocljivo

pa zato i kazem da je ovaj dole prvi najbolji, prosto i jednostavno. eto i taj sa stolom, bolje je bez igraca al su mi rekete malo vece nego st bi trebalo, sad vidjoh. a za butterfly si se malo zezno, jest da lici na leptira al zato predstavlja i dva reketa i zato i jeste savrsen, prost a ima visestruko znacenje i simboliku.
Slika
Korisnikov avatar
rdjavi
 
Postovi: 67
Pridružio se: 21.10.2012, 13:25
Lokacija: Bratunac
Reket: Andro Kinetic Supreme OFF-
bh Andro Rasant
fh Andro Rasant

Re: Potreban logo za majice

Postod gojtchilo » 01.02.2013, 22:00

Nisam zakeralo al mrezica ti nije na sredini stola :) :)
Korisnikov avatar
gojtchilo
 
Postovi: 55
Pridružio se: 21.12.2012, 19:31
Lokacija: Novi Sad
Reket: Joola Viva
Fh: LKT Rapid speed 2.0
Bh: LKT Rapid speed 2.0

Re: Potreban logo za majice

Postod ivan » 01.02.2013, 22:09

Ne treba mnogo slusati Vladojicu, covek koji kaze da napravis maltene isto sto i killerspin, cak i igraca na istu stranu i proglasava to za vrlo originalno, ocigledno gresi.
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: Potreban logo za majice

Postod Vladojica » 02.02.2013, 00:06

A koga onda poslusati? :D
"The dark side of the Force is a pathway to many abilities, some considered to be.. unnatural."
Korisnikov avatar
Vladojica
 
Postovi: 2015
Pridružio se: 16.02.2011, 13:28
Lokacija: Beograd
Reket: Tibhar Defense Plus
FH: Joola Phenix
BH: Dr Neubauer Super Block OX

Re: Potreban logo za majice

Postod peperp » 02.02.2013, 00:32

Stavi sto ili slova u nekoj drugoj boji (zelena, plava), čisto me zanima kako će izgledati. Inače, sviđa mi se...
Prikačeni fajlovi
loggoo.png
Rdjavidesign
loggoo.png (12.1 KiB) Pogledano 1923 puta
STK "Kopaonik" Brus
Korisnikov avatar
peperp
 
Postovi: 200
Pridružio se: 31.10.2011, 14:09
Lokacija: Brus
Reket: Drvo: Killerspin Diamond CQ
FH: Andro Rasant PowerGrip 1.7
BH: Andro Rasant Turbo 1.7

Re: Potreban logo za majice

Postod peperp » 02.02.2013, 00:35

Još kada bi loptica bila narandžasta... :)
STK "Kopaonik" Brus
Korisnikov avatar
peperp
 
Postovi: 200
Pridružio se: 31.10.2011, 14:09
Lokacija: Brus
Reket: Drvo: Killerspin Diamond CQ
FH: Andro Rasant PowerGrip 1.7
BH: Andro Rasant Turbo 1.7

PrethodniSledeća

Povratak na Opšte teme

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju

cron