Kako da pobedim kuma??

Generalne teme o stonom tenisu.

Re: Kako da pobedim kuma??

Postod Milan berkut » 12.12.2012, 16:20

Korektni ste prema meni i za to sam Vam iskreno zahvalan!
22-g cu biti u Zmajevu jer snezne mecave tek sad razigravaju po Rusiji i najverovatnije zbog tog i necu otici nikud. Pa eto prilike da se upoznamo i rad sam tom susretu. A meni jos sansa da gledam kako igraju oni koji i znaju sta rade oj oj oj!
Milan berkut
 
Postovi: 99
Pridružio se: 16.04.2012, 20:55
Lokacija: Kucura
Reket: NITTAKU Latika
Fh - Nittaku Renanos Hold
Bh - Nittaku Fastarc G-1

Re: Kako da pobedim kuma??

Postod ivan » 12.12.2012, 18:42

Ako budes mogao, uganjaj tada Stanica da prebacite par lopti makar i svega dva tri minuta. Moze ti biti od velike koristi, on vrlo dobro vidi nedostatke u igri, i verovatno mozes dobiti dva tri instant saveta koji ce ti pomoci.
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: Kako da pobedim kuma??

Postod Milan berkut » 13.12.2012, 12:21

Pa covek dodje da igra mec i sad se pojavim jos ja da ga davim . . . ne ne to nije u redu. Meni ce biti posebno zadovoljstvo i da se upoznamo a i da gledam pravi stoni tenis!
Milan berkut
 
Postovi: 99
Pridružio se: 16.04.2012, 20:55
Lokacija: Kucura
Reket: NITTAKU Latika
Fh - Nittaku Renanos Hold
Bh - Nittaku Fastarc G-1

Re: Kako da pobedim kuma??

Postod scvlada » 16.12.2012, 20:06

Pozdrav Milane,evo da ti se javim i u temi.Drago mi je da si nam se pridružio.Koliko ja poznajem Milana uskoro očekujem neki fantastičan hand made reket :clapping:
scvlada
 
Postovi: 726
Pridružio se: 28.03.2011, 16:12
Reket: TBS

Re: Kako da pobedim kuma??

Postod Milan berkut » 16.12.2012, 21:18

Eee Vlado druze stari, posle kojiko vremena da se nadjemo! pa jos na ovom dobrom mestu! Najbolji reketi bi se pravili od onih debelih topola pored kanala gde smo nekad skupa bassove lovili . . . i tad si bio majstor "svog zanata" a vidim na YT da si virtuoz i sa reketom u ruci! Topole su davno posekli razni dusmani i moja "hand made" etapa je ostala kao deo mladjih dana.
Ali, tebe racunam kao veoma veliko pojacanje i podrsku u mojoj "bezazlenoj" (he he he) nameri da Kumu "dam po repu"!!
Milan berkut
 
Postovi: 99
Pridružio se: 16.04.2012, 20:55
Lokacija: Kucura
Reket: NITTAKU Latika
Fh - Nittaku Renanos Hold
Bh - Nittaku Fastarc G-1

Re: Kako da pobedim kuma??

Postod Milan berkut » 17.12.2012, 22:26

Evo me dodjoh sad iz Zmajeva, bilo nas cetvorica "matoraca" (tako nas nazivaju klinci koji treniraju . . . banditi jedni!) . . . i shvatio sam da definitivno moram nesto da menjam i pored sve dobre volje . . . kako god krenem da razigravam sve odlete preko stola . . . posebno sa "bekhenda" gde mi je 25-ica! Od njih trojice jedan ima svu tehniku dobrog igraca a dvojica su naucili da se brane sa poludistance i to najcesce samo blokovima - idealno za mene ofanzivca da im progorim reket spinovima . . . ali ne ide pa ne ide! Izgubih od svih - jer im nisam dao sansu da pogrese . . . tuga i zalost!
Sreca pa mi Kum jos prehladjen . . . odr`o bi me ko zeca!!
Milan berkut
 
Postovi: 99
Pridružio se: 16.04.2012, 20:55
Lokacija: Kucura
Reket: NITTAKU Latika
Fh - Nittaku Renanos Hold
Bh - Nittaku Fastarc G-1

Re: Kako da pobedim kuma??

Postod djordjestanic » 17.12.2012, 22:52

Prvi savet:

-skini tenergy


drugi savet:

off- drvo najjeftinije (primorac off-, NE PRIMORAC CARBON!)

treći savet:

zagrevaj se sa elementima, pola sata
https://www.youtube.com/user/joes021 - puno mečeva veterana i Restlins lige
https://cryptolandscout.com/ - Crypto trading tool for Binance (mojih ruku delo)
https://www.freewebsitestudio.com/ - program za pravljenje web stranica (mojih ruku delo)
Korisnikov avatar
djordjestanic
 
Postovi: 1700
Pridružio se: 13.06.2011, 22:26
Lokacija: Novi Sad, Serbia

Re: Kako da pobedim kuma??

Postod ZoranV » 18.12.2012, 07:16

i cetvrti savet duze lopte cekaj malo nize a kratke kupi ranije i polozi reket i glavu...
ZoranV
 
Postovi: 1262
Pridružio se: 07.05.2011, 17:35
Lokacija: Cerak II
Reket: 120+ gume 230+

What is the point of playing safe shots when you can miss with style

Re: Kako da pobedim kuma??

Postod Sale » 18.12.2012, 14:17

Pozdrav za Milana.Ova iskrena prica nije ostala ne zapazena i u OvchaBorci. Podsecja ,cak je i veoma slicna prici koju imamo veliki Duki i ja,u nasem slucaju kum je Duki. Meni je kada sam slucajno polomio svog Schlagera precision, poklonio svoju prvu dasku Kreanga powerspeen se zeljom da ga sa njom nekad i pobedim( sto mi je do duse veoma retko i uspevalo) ali sigurno mu uzimam vise setova :grin: Da skratim pricu, dotakao si nas izkrenoscju te ti Duki salje dasku na poklon sa sve postarinom,necu odmah da nastavim sa postovima jer iz ovih stopa idem u postu da ti ovo posaljem samo mi na pp posalji adresu i tel vidim da si na sajtu trenutno te pozuri .Veliki pozdrav ocekujemo utiske i pozitivan skor :clapping: .
Korisnikov avatar
Sale
 
Postovi: 551
Pridružio se: 18.02.2011, 00:04
Lokacija: Borča
Reket: tbs
bh 05 1.9
fh 05fx 2.1

Re: Kako da pobedim kuma??

Postod filip » 18.12.2012, 14:26

Sale je napisao:Pozdrav za Milana.Ova iskrena prica nije ostala ne zapazena i u OvchaBorci. Podsecja ,cak je i veoma slicna prici koju imamo veliki Duki i ja,u nasem slucaju kum je Duki. Meni je kada sam slucajno polomio svog Schlagera precision, poklonio svoju prvu dasku Kreanga powerspeen se zeljom da ga sa njom nekad i pobedim( sto mi je do duse veoma retko i uspevalo) ali sigurno mu uzimam vise setova :grin: Da skratim pricu, dotakao si nas izkrenoscju te ti Duki salje dasku na poklon sa sve postarinom,necu odmah da nastavim sa postovima jer iz ovih stopa idem u postu da ti ovo posaljem samo mi na pp posalji adresu i tel vidim da si na sajtu trenutno te pozuri .Veliki pozdrav ocekujemo utiske i pozitivan skor :clapping: .


:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :good:
Korisnikov avatar
filip
 
Postovi: 936
Pridružio se: 27.02.2011, 19:36
Reket: Joola trix fast
fh: t05 2.1
bh: joola express one 2.0

PrethodniSledeća

Povratak na Opšte teme

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju