Kako da pobedim kuma??

Generalne teme o stonom tenisu.

Re: Kako da pobedim kuma??

Postod ivan » 12.12.2012, 12:47

Kakvo bre prelepljivanje na 10 dana (tj, jedino ako su ti prodali isti lepak ko meni, od kog se gume odlepe posle par dana, al pretpostavljam da sam samo ja toliki baksuz), zalepi jednom i ne odlepljuj nikad vise. Osim ako neces da ih finansiras dozivotno? Redovno prelepljuj tenergy kad budes na nivou superlige, ali kineske. Ako igras slabije od mene ni tenergy ti ne treba, uzmi bilo koje dve gume. Ja recimo ne mogu da igram s t05, prebrz i pretezak.
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: Kako da pobedim kuma??

Postod djordjestanic » 12.12.2012, 14:38

22-12-2012 Sub 18:00 STK Zmajevo (Zmajevo) STK Egyseg (NS)

Ja igram za Eđšeg a možeš doći da gledaš.

Milane, samo da ti objasnim kako to ide. Ti ćeš mnogo napredovati za godinu dana i taman ćeš doći da uvek mogu da ti daju 7-8 fore i da te pobede. Pingić ima ali bukvalno milion nivoa ali to ne može da se shvati dok se ne igra sa ozbiljnijim protivnicima.

No, nije tebi najbitnije da pobediš nekog takvog igrača, nego kuma :)

P.S.

Prelepljuju se gume sa starom tehnologijom a ne tensori. Od svih guma prelepljivanje Tenergy-ija je najveća moguća greška, nemoj to da radiš.
https://www.youtube.com/user/joes021 - puno mečeva veterana i Restlins lige
https://cryptolandscout.com/ - Crypto trading tool for Binance (mojih ruku delo)
https://www.freewebsitestudio.com/ - program za pravljenje web stranica (mojih ruku delo)
Korisnikov avatar
djordjestanic
 
Postovi: 1700
Pridružio se: 13.06.2011, 22:26
Lokacija: Novi Sad, Serbia

Re: Kako da pobedim kuma??

Postod Milan berkut » 12.12.2012, 14:50

Shvatio sam to u vezi sa lepkom. Sto se guma tice, vec sam pisao kako sam napravio izbor i ostaje mi da sebe prilagodim. Imam i ja problem jer mi se cini da te gume zahtevaju filigrantski tacne pokrete tela . . . a mojih 102kg (a nisam deb`o he he he) bas nisu jos uvek toliko pokretljivi. Ali sta je tu je, nema mi druge nego da se prilagodjavam "oruzju" koje imam.
Nego Kum mi se nesto prehladio . . . i zna da je u "opasnosti" tako oslabljen pa nece da igra he he he
E sad si me bas naterao na razmisljanje . . . to "prebrz" mi je dobro poznato . . . a da idem na kombinaciju 05 ali 1.9 i 1.7 debljina? Ili sta bi preporucio? Tackiness mozda?
Milan berkut
 
Postovi: 99
Pridružio se: 16.04.2012, 20:55
Lokacija: Kucura
Reket: NITTAKU Latika
Fh - Nittaku Renanos Hold
Bh - Nittaku Fastarc G-1

Re: Kako da pobedim kuma??

Postod Milan berkut » 12.12.2012, 14:51

Igrate u NS ili Zmajevu?
Milan berkut
 
Postovi: 99
Pridružio se: 16.04.2012, 20:55
Lokacija: Kucura
Reket: NITTAKU Latika
Fh - Nittaku Renanos Hold
Bh - Nittaku Fastarc G-1

Re: Kako da pobedim kuma??

Postod Milan berkut » 12.12.2012, 14:55

Doci cu obavezno bilo u NS ili Zmajevo . . . ako ne budem prinudjen da odem u Moskvu nesto poslom..
Milan berkut
 
Postovi: 99
Pridružio se: 16.04.2012, 20:55
Lokacija: Kucura
Reket: NITTAKU Latika
Fh - Nittaku Renanos Hold
Bh - Nittaku Fastarc G-1

Re: Kako da pobedim kuma??

Postod ivan » 12.12.2012, 14:57

Milan berkut je napisao:Shvatio sam to u vezi sa lepkom. Sto se guma tice, vec sam pisao kako sam napravio izbor i ostaje mi da sebe prilagodim. Imam i ja problem jer mi se cini da te gume zahtevaju filigrantski tacne pokrete tela . . . a mojih 102kg (a nisam deb`o he he he) bas nisu jos uvek toliko pokretljivi. Ali sta je tu je, nema mi druge nego da se prilagodjavam "oruzju" koje imam.
Nego Kum mi se nesto prehladio . . . i zna da je u "opasnosti" tako oslabljen pa nece da igra he he he
E sad si me bas naterao na razmisljanje . . . to "prebrz" mi je dobro poznato . . . a da idem na kombinaciju 05 ali 1.9 i 1.7 debljina? Ili sta bi preporucio? Tackiness mozda?

ma necu nista da preporucujem, rekoh ako nisi na nekom posebnom nivou uzmi bilo koje dve gume.
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: Kako da pobedim kuma??

Postod Milan berkut » 12.12.2012, 15:19

Hm, ljudi moji dobri, izgleda da ja vama samo uzimam vreme koje biste mogli i pametnije potrositi. Oprostite mi.
Ivane, naravno da nisam ni na kakvom nivou. Ja nisam skolovan igrac, ne takmicim se. Nase nedorazumevanje se sastoji u tome sto Vi verovatno sudite o meni na osnovu sebe, ali to nije tako.
U mojoj garazi nema nivoa, u zadnjih par meseci sam otisao do Vrbasa (dok nisu poceli renoviranje) a sad u Zmajevo. Naravno da nisam toliko dobar. Kupio sam reket za ofanzivnu igru jer to je moja igra . . . i sad se uchim i muchim da ga i koristim. Sa 50 godina i 102kg svestan sam da sam sebi postavio visok cilj . . . verovatno i previsok i sam je ostalo pitanje kad cu ja to da prihvatim kao realnost i usporim sve.
Milan berkut
 
Postovi: 99
Pridružio se: 16.04.2012, 20:55
Lokacija: Kucura
Reket: NITTAKU Latika
Fh - Nittaku Renanos Hold
Bh - Nittaku Fastarc G-1

Re: Kako da pobedim kuma??

Postod ivan » 12.12.2012, 15:22

ma ne uzimas nam vreme, cim ti odgovaramo, samo kazem nije situacija da se nesto preporucuje. Reket imas, razvij tehniku i to je to. Jedino preporucujem da ne prelepljujes vise gume :D
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: Kako da pobedim kuma??

Postod filip » 12.12.2012, 15:32

Ali, ako vec imas sto u nekom svom prostoru, preporucujem da nadjes neki robot, stotinak loptica i ako uspes da odradis tri treninga nedeljno po sat vremena sa njim, napredak ces videti na nedeljnom nivou ;)
Korisnikov avatar
filip
 
Postovi: 936
Pridružio se: 27.02.2011, 19:36
Reket: Joola trix fast
fh: t05 2.1
bh: joola express one 2.0

Re: Kako da pobedim kuma??

Postod djordjestanic » 12.12.2012, 15:33

Igra se u Zmajevu. Uzvratna utakmica na proleće je u Novom Sadu.

Bilo koje gume novije generacije će ti biti dobre.
https://www.youtube.com/user/joes021 - puno mečeva veterana i Restlins lige
https://cryptolandscout.com/ - Crypto trading tool for Binance (mojih ruku delo)
https://www.freewebsitestudio.com/ - program za pravljenje web stranica (mojih ruku delo)
Korisnikov avatar
djordjestanic
 
Postovi: 1700
Pridružio se: 13.06.2011, 22:26
Lokacija: Novi Sad, Serbia

PrethodniSledeća

Povratak na Opšte teme

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju

cron