Predstavljanje članova

Berza opreme.

Re: Predstavljanje članova

Postod sinisa.djokic » 31.05.2015, 06:40

Ciao svima.
Zovem se Sinisa Djokic, 1976. godiste, trenutno zivim na Vozdovcu, Beograd. Svojevremeno sam trenirao stoni tenis u mestu svog rodjenja, Sisak, Hrvatska, i to niz godina u razlicitim klubovima ( STK Metalac, STK Mladost ). Iz tog perioda je ostao i reket, drvo Charly Roesch, gume Tibhar Rapid na FH i Butterfly Sriver na BH. Dakle, sve staro vise od 25 godina, i naravno mora da se menja . U medjuvremenu nisam igrao, osim mozda jednom rekreativno, sto ce reci vise od 25 godina bez stonog tenisa - ;-). Sticajem okolnosti, tek sada sam odlucio da je vreme da se vratim staroj ljubavi -;-). Kada zamenim reket, pokusacu da potrazim sparing partnere u Beogradu, po mogucnosti na Banjici, kako bi vratio osecaj. Toliko za sada - ;-).
sinisa.djokic
 
Postovi: 1
Pridružio se: 28.05.2015, 22:01
Reket: Drvo:Charly Roesch
FH:Tibhar Rapid
BH:Butterfly Sriver

Re: Predstavljanje članova

Postod profesionalac » 05.06.2015, 22:43

e pa bivsi saigracu dobro mi dosao na forum.lepo neko rece da je svet mali...inace za sve ostale to je moj bivsi klupski a i skolski iz odeljenja.bili smo nekad strah i trepet kadetske lige hrvatske..lepa vremena a i lepe uspomene...imas poruku u inbox
STK Nestrus - Vitkovac
profesionalac
 
Postovi: 440
Pridružio se: 04.10.2011, 18:38
Lokacija: Aleksinac
Reket: drvo : andro super core cl off+ - 66 grama
fh : rakza 7
bh: andro rasant turbo

Re: Predstavljanje članova

Postod zPrimorac » 15.12.2015, 18:24

Bok svima, zovem se Zoran, baš kao i moj stolnoteniski uzor zbog kojeg i treniram ovaj sport.

U Hrvatskoj nisam našao ovakav forum, pa kad sam već našao vas nadam se da ćete mi pružiti priliku da vam se pridružim.

Nadam se ugodnom društvu :)
zPrimorac
 
Postovi: 7
Pridružio se: 09.12.2015, 10:02

Re: Predstavljanje članova

Postod zvezdarac » 15.12.2015, 22:50

Dobrodošao Zorane!
Kažu da mudrost dolazi s godinama. Sve sam više siguran da godine dolaze same...
Korisnikov avatar
zvezdarac
 
Postovi: 281
Pridružio se: 24.03.2011, 21:05
Lokacija: Zvezdara
Reket: BTY Matsushita PRO
FH: Victas VS402 Double Extra
BH: TSP Curl P1r

Re: Predstavljanje članova

Postod zPrimorac » 22.12.2015, 14:55

Hvala na dobrodošlici!
zPrimorac
 
Postovi: 7
Pridružio se: 09.12.2015, 10:02

Re: Predstavljanje članova

Postod purke » 18.01.2016, 12:58

Pozdrav svima!
Zovem se Purucki Zoltan (purke) iz Feketic-a . Sa stonim tenisom sam se upoznao sa 10 godina i trenirao sam do 15-te godine...posle sam presao na rukomet i u tome sam proveo preko 25 godina...posle sam jos igrao 2 godine americki fudbal u Predators-Zalaegerseg (hungary) i sad na matore dane opet poceoo stoni tenis.
Trenutno igram sa drustvom dva puta nedeljno i ponekad odem na neki turnir...kod stignem...rezultati su manje bitni za mene...bitno je da se igra...treniram i igram za sebe i za zdravlje...
purke
 
Postovi: 1
Pridružio se: 17.01.2016, 20:54
Lokacija: Feketic- Vojvodina
Reket: Drvo-Butterfly grubba-pro-an ALL-
fh:Topspin C
bh:Tibhar grass

Re: Predstavljanje članova

Postod Shadow70 » 23.01.2016, 23:49

Pozdrav
Zovem se Bojan Markonic iz Krusevca.
1970 godiste i poceo sam sa stonim tenisom '77-'78 godine.
Naravno tada su bili meni kao klincu aktuelni kuhinjski stolovi.
Verujte mi u zgradi od 52 stana nas 10tak je igralo , nekad je bilo svaki dan kod drugog u stanu a kad napravimo turnir igralo se u
porstoriji za kucni savet naravno isto kuhinjski sto.
Eto malo istorije sad ono glavno.
Igram sa avalox 777 drvo i fh tibhar nimbus sound max i ista bh.
Drugi reket je Donic Waldner black devil cb sa gumama fh donic blufire m1 i bh butterfly bryce fx.treci i meni najdrazi je Donic Persson Power Play jer mi je to prvi kvalitetniji reket sa kojim sam poceo da igram ozbiljnije partije. I on je sa gumama tibhar nimbus sound na obe strane. Posto nisam skolski igrac i fali mi dosta ucenja i dan danas ipak sam uspeo iz cistog defanzivca da kupujuci tajne od kvalitetnih igraca predjem u relativno ofanzivnog igraca. Obzirom da sam se bavio sportom od kada znam za sebe i naneo mnogo povreda tako da mi je trenutno i gledanje sporta skoro tesko , ipak tezim da kupim jos jednu prelepu dasku Donic Cayman i da se malo po malo vratim na def. igru i probam da ponovo da igram najlepsu igru na svetu naravno stoni tenis.
Jos jednom veliki pozdrav za sve poklonike ovog prelepog sporta.
Shadow70
 
Postovi: 2
Pridružio se: 28.11.2015, 21:44

Re: Predstavljanje članova

Postod zPrimorac » 21.02.2016, 20:16

Dobro došli novi članovi!

PS Svi smo mi djevice po horoskopu :D

Ako se Djevice upuste u sport, najčešće izabiru neki gdje se traži točno određeni potez, jer ovo su majstori preciznosti. Mogu se tu naći odlični nogometaši (koji precizno gađaju) ili tenisači, no često se nađu u nekim sportovima koji barataju sitnijim sportskim rekvizitama, npr. stolni tenis, šah, badminton. Nisu borilački tipovi, nego više tipovi vještine i tehnike, pa se mogu naći i u gimnastici ili u nekoj od istočnjačkih borilačkih vještina (koju obično kombiniraju s tehnikama meditacije), a nikako im ne leže „snagatorski“ sportovi gdje se traži izdržljivost.

:good:
zPrimorac
 
Postovi: 7
Pridružio se: 09.12.2015, 10:02

Re: Predstavljanje članova

Postod Bozidar Stojkovic » 26.02.2016, 08:59

Zdravo! Ja sam nov na ovom forumu, pa da se predstavim
Božidar Stojković
Imam skoro 16 godina
Koristim Gewo all+ 5mm sa brio gumama 2,2 mm
Živim u selu Vladimirovac kod Pančeva
Bavim se stonim tenisom rekreativno od sedme godine, nadam se da ću početi da treniram uskoro...
Pozdrav svim ljubiteljima!
Bozidar Stojkovic
 
Postovi: 6
Pridružio se: 25.02.2016, 22:08
Lokacija: Beograd
Reket: OSP Palatinus Martin off pro
bh: GEWO Megaflex control 2.0
fh: GEWO Nexxus 43 EL pro max

Re: Predstavljanje članova

Postod zPrimorac » 27.02.2016, 19:52

Bok Božo, dobro nam došao!
zPrimorac
 
Postovi: 7
Pridružio se: 09.12.2015, 10:02

PrethodniSledeća

Povratak na Berza

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju

cron