Predstavljanje članova

Turniri, lige, domaći i međunarodni.

Re: Predstavljanje članova

Postod Bozidar Stojkovic » 27.02.2016, 19:58

bolje vas našao :D
Bozidar Stojkovic
 
Postovi: 6
Pridružio se: 25.02.2016, 22:08
Lokacija: Beograd
Reket: OSP Palatinus Martin off pro
bh: GEWO Megaflex control 2.0
fh: GEWO Nexxus 43 EL pro max

Re: Predstavljanje članova

Postod velja88 » 13.08.2016, 23:12

pozdrav svima, ja sam Veljko, imma 28 godina iz Beograda. stoni tenis igram rekreativno sa bratom u zadnjih 2 meseca cesce nego pre. Imam 2 joola reketa i mislim da su jako stara. Joola juic kalinic. ako sam dobro uspeo da procitam. jako su dobro ocuvani ali bi trebalo da se zamene gume jer je grip jako slab. to je sve sto znam o tim reketima :)
velja88
 
Postovi: 1
Pridružio se: 09.08.2016, 13:34

Re: Predstavljanje članova

Postod matejaboll » 28.10.2016, 15:56

Ja sam Mateja Mihajlovic,iz Brusa sam(sela Milentije).Imam 14 godina.
Vec 2god igram stoni tenis.A od ove god ga igram malo ozbiljnije nego pre..
Pozz swim clanovima!!!! :wave:
matejaboll
 
Postovi: 5
Pridružio se: 23.10.2016, 16:28
Lokacija: Brus,Milentija
Reket: Kad kupim pravi reket,
stavicu. ...

Re: Predstavljanje članova

Postod sportinoball » 01.12.2016, 10:44

zvezdarac je napisao:Pozdrav svima. Predlažem da se negde uvede tema "Predstavljanje članova" ili slično jer bi to moglo da bude zanimljivo. Već smo prerasli onaj početak gde se manje/više svi znamo... :)


:hello: ... odgovaram sa malo zakašnjenja ... Admin treba da napravi jedan obrazac sa osnovnim podacima za svakog ko se prijavi tako da u tom profilu se može saznati ko je ko. Smatram da svako treba da postavi svoje fotografije ali jednu obavezno ... To naročito važi za sve one koji su registrovani kao takmičari . :wave:
sportinoball
 
Postovi: 34
Pridružio se: 24.09.2012, 11:49
Lokacija: Beograd
Reket: ... LOOLA, gume SRAJVER FX 2mm

Re: Predstavljanje članova

Postod sworks » 31.03.2017, 11:23

Pa evo i ja da se predstavim, ja sam Dusan. Iz Beograda sam i imam 20 godina. Poceo sam da igram pre nekih 10 godina kod druga u dvoristu i jos tada se nas nekoliko prosto izdvojilo. Mozda sam imao osecaj za lopticu zbog toga sto sam trenirao tenis tada. Uglavnom, igrali smo mozda 2-3 godine, i onda svako na svoju stranu, a ja reket nisam dohvatio do svoje 17. Onda sam opet igrao svaki dan celo leto, pa onda opet pauza, i evo ove godine sam poceo da igram 2x nedeljno.
sworks
 
Postovi: 2
Pridružio se: 29.03.2017, 20:05
Lokacija: Beograd

Re: Predstavljanje članova

Postod rudy » 13.04.2017, 18:38

Pozdrav ljubiteljima ovog fenomenalnog sporta.Zovem se Kristian,imam 26 godina,iz Beceja.
rudy
 
Postovi: 1
Pridružio se: 11.04.2017, 20:40

Re: Predstavljanje članova

Postod Barakuda021 » 09.05.2017, 13:51

Pozdrav. Red je da se predstavim.
Ja sam Lazar iz Novog Sada i sa duzim pauzama, onako sa drugarima, prebacujem lopticu jos od 1981. godine (SPENS). Nikada nisam trenirao niti vezbao, ali planiram da za neko vreme budem dobar pocetnik. Za razliku od kolege Milana Berkuta, velemajstora i inovatora feeder ribolova, ne planiram samo kuma da pobedim, vec i neke dugogodisnje prijatelje. Pohvale za forum. Zahvaljujuci njemu, mnoge stvari sam, makar na teorijskom nivou, razjasnio sa sobom i polako dolazim na pocetak puta.
Korisnikov avatar
Barakuda021
 
Postovi: 1
Pridružio se: 15.04.2017, 10:21
Lokacija: Novi Sad
Reket: TSP Reflex 50 Award Off
FH: Donic Coppa
BH: Yasaka Rakza 7 Soft

Re: Predstavljanje članova

Postod stefan89 » 18.05.2017, 16:47

Stefan Obrenovic iz Lucana. Poceo sam da igram sa deset godina za vreme bombardovanja, nikad nisam trenirao. U najboljim danima bio sam jako dobar amater bar u odnosu na moje protivnike :D
Nisam pipnuo reket 5-6 godina pa sam sada katastrofa, brzina i kretanje uzas. Ali uzivam u igri pa verujem da cu se vratiti jer realno i nije to neki bas visok nivo. Onako ofanzivan tesko ali sta je tu je.

Igram sa kreanga power spin i tenergy 05 jer mi je to kombinacija iz vremena kad sam bio brz :D . To mi je sada prebrzo ali cu probati da ne menjam jer volim tenergy. Voleo bih da probam razne gume ali nemam priliku.
Inace igram neobicno, bekhend dosta brzih blokova i nekad niske rezane na sporije loptice a forhend topspinove pa je protivniku tesko da se navikne. Jos od tenergy loptica cesto propadne posle topspina.
Forum je odlican, naleteh na njega dok sam drugu trazio polovan reket.
Ribolovac sam pa mi je drago sto ima kolega sa varalicara :wave:
stefan89
 
Postovi: 8
Pridružio se: 17.05.2017, 23:02
Reket: Kreanga Powerspin off
Tenergy 05
Tenergy 05

Re: Predstavljanje članova

Postod ivan » 18.05.2017, 17:54

Dobrodoslicu zelim svim novim clanovima. Uzivajte u ovom teskom ali lepom sportu.
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: Predstavljanje članova

Postod steva » 05.11.2017, 09:50

Pozdrav svima zovem se steva,imam 30 godina,igram vec 10 godina,sa prekidima,volim stoni tenis ali zbog nedostatka saigraca imao sam i pauze od nekoliko godina,a se nadam da ce se to popraviti. Igram sa joola reketom od balse,gume su do skoro bile joolla energi fh,i joola mambo H na Bh,od skoro sam stavio tsp spectol na bh...
steva
 
Postovi: 9
Pridružio se: 24.10.2017, 13:05

PrethodniSledeća

Povratak na Takmičenja

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju

cron