Feedback -

Berza opreme.

Re: Feedback -

Postod milantra » 14.06.2015, 09:32

Ostao si nam dužan slika guma i našeg razgovora preko vibera. Što se tiče dece ona su za mene svetinja i u decu se nikada ne kunem. Pominjući svoju decu rekao sam radi istine u koju verujem kao u Boga. Ne dozvoljavam da niko moju istinu okreće u svoju laž, a ti si sve vreme to činio. Tvom detetu sam najiskrenije kao roditelj dva odrasla punoletna sina poželeo sve najbolje u životu bez bilo kakve zle namere. Bog mi je svedok da sam tako mislio. A ti u svojoj glavi misli šta hoćeš.
Korisnikov avatar
milantra
 
Postovi: 354
Pridružio se: 26.07.2012, 07:12
Lokacija: Kruševac

Re: Feedback -

Postod Pedja » 14.06.2015, 09:37

Dosta je bilo!STOP! :banghead:
Pedja
 
Postovi: 1006
Pridružio se: 19.03.2011, 20:56
Reket: Stiga Clipper Wood WRB, gume- fh Rakza 7-max, Bh Dr Neubauer K.O. 2,0 mm

Re: Feedback -

Postod milantra » 14.06.2015, 09:43

Pedja je napisao:Dosta je bilo!STOP! :banghead:

Slažem se. :good: Sa moje strane više ni reč. :thumbsup: Izvinjavam se svim forumašima. Pozdrav svim ljubiteljima stonog tenisa. :wave: :hello:
Korisnikov avatar
milantra
 
Postovi: 354
Pridružio se: 26.07.2012, 07:12
Lokacija: Kruševac

Re: Feedback -

Postod LucicNS » 14.06.2015, 13:14

david je napisao:@jbgwtf zovem se igor,a ovo korisnicko ime koristim jer mi se sin zove David


Igore,
da li Vam se ujak zove mirotvorac, a stric balsa, pošto ste i ova imena koristili?
I da li postoji neki razlog za korišćenje više različitih nikova?
Meni ne pada na pamet nijedan, a da nije vezan sa bilo kakvim prevarama.

david je napisao:@lucicNs sto se tice forumasa koji su imali losa iskustva sa milantrom,ja ih necu pozivati da ovde svedoce o tome,ako budu hteli sami,nek urade,ako ne,ja im ne zameram jer mozda ljudi jednostavno ne zele da se raspravljaju sa doticnim gospodinom,koji ocigledno uziva u tome


Ne zameram im ni ja. Jedino ne mogu da shvatim kako su oni uopšte skontali za Vašu trgovinu, pa su Vas onda zvali da Vas upozore?
LucicNS
 
Postovi: 514
Pridružio se: 01.08.2011, 21:08
Lokacija: Novi Sad
Reket: Drvo: TTS Tesla OFF++
FH: Butterfly Tenergy 05 max
BH: Donic Pirahna 0X

Re: Feedback -

Postod david » 14.06.2015, 16:45

a da prestanes da kenjas lucicu,a???
david
 
Postovi: 19
Pridružio se: 09.03.2013, 09:25
Reket: drvo:Timo Boll ALC
fh:tibhar aurus
bh:tibhar aurus

Re: Feedback -

Postod LucicNS » 14.06.2015, 19:14

david je napisao:a da prestanes da kenjas lucicu,a???


Sada smo na TI, a?

A da ti malo prestaneš da varaš ljude i da malo pripaziš na svoj rečnik, A?
LucicNS
 
Postovi: 514
Pridružio se: 01.08.2011, 21:08
Lokacija: Novi Sad
Reket: Drvo: TTS Tesla OFF++
FH: Butterfly Tenergy 05 max
BH: Donic Pirahna 0X

Re: Feedback -

Postod david » 14.06.2015, 19:36

:thumbsup:
david
 
Postovi: 19
Pridružio se: 09.03.2013, 09:25
Reket: drvo:Timo Boll ALC
fh:tibhar aurus
bh:tibhar aurus

Re: Feedback -

Postod First » 16.06.2015, 19:28

Minus kao kuca za korisnika Konstantin!!! U nedelju smo se dogovorili da mi najkasnije u utorak posalje gumu. Dva dana me je vozao, nije odgovarao na poruke i pozive i danas kad sam mu rekao ukoliko je ne posalje do sutra, da mi je i ne salje, on mi napise- zavrsili smo. Udjem na profil, 18 godina, sve mi je bilo jasno. Nezrelo ponasalje, ne postovanje dogovorenog, bahatost. Ima toga jos, ali necu dalje da pisem...
Korisnikov avatar
First
 
Postovi: 1395
Pridružio se: 02.03.2011, 01:50
Lokacija: Beograd
Reket: Drvo: Butterfly Timo Boll Spirit
Gume: Butterfly T05 1.9mm
Butterfly T05fx 1.9mm

Re: Feedback -

Postod Konstantin » 17.06.2015, 12:26

Kao prvo nemoj da lazes jer vecinu sto si napisao je laz da bi me ocrnio. Jesmo se dogovorili u nedelju da ti posaljem u ponedeljak da bi ti stiglo do utorka. Pitao si me u ponedeljak da li sam poslao moj odgovor je bio da nisam stigo jer mi je baba zaglavila u bolnicu i izvinio sam ti se. Kada sam ti to reko ti si poceo da mi pricas kako sam nezreo, ne umem da ispostujem dogovor i da ce svasta da citaju forumasi. Posle ovakvog bezobrazluka, normalno je da ti necu poslati i da smo zavrsili, ne znam sta si ocekivao.
Korisnikov avatar
Konstantin
 
Postovi: 22
Pridružio se: 06.11.2013, 18:08
Lokacija: Nis
Reket: Butterfly Primorac OFF- (lomljen)
BH: Tenergy 64 2.1mm (crvena)
FH: Donic Baracuda 2.0mm (crna)

Re: Feedback -

Postod First » 17.06.2015, 15:08

Prvo balavce nauci kako se razgovara sa starijima od sebe, a onda prestani da lazes. U poruci si mi napisao da ti je DEDA u bolnici, a ovde pises da ti je BABA u bolnici. Odluci se, jel ti je deda ili baba u bolnici. Drugo, ako smo se nesto dogovorili, onda to treba i da ispostujes. Maksimalno zam bio korektan i kad si mi u ponedeljak napisao da ti je DEDA u bolnici i da nisi stigao da posaljes, ali da ces sutra sigurno poslati, odgovorio sam ti sa ok. Opet napominjem, u nedelju sam te zamolio da mi u ponedeljak sto pre posaljes jer sam ostao bez fh gume. U ponedeljak je samo trebalo da mi napises da ti je nesto iskrslo i sve bi bilo u redu, a ne da prodje ceo dan i da te ja cimam. U utorak ista prica. Prodje ceo dan, ti se ne javljas. Pozovem te, ti mi de ne javljas, posaljem poruku i onda opet odgovor, ne stizem, pokisacu sutra da ti posaljem. Kad malo porastes, shvatices da ovakve stvari nisu zajebancija i da treba da ispostujes nesto kad se dogovorimo, ili barem da se javis da ti je nesto iskrslo. Sve bi bilo ok, ali tebe bas briga, ludi smo, zezamo se... Jos si klinac pa necu sad ovde da ti drzim lekcije, ali kad jos malo porastes i sazris, shvatices o cemu ti pricam. Do tada, pokrij se usima, cuti i postuj starije od sebe.
Korisnikov avatar
First
 
Postovi: 1395
Pridružio se: 02.03.2011, 01:50
Lokacija: Beograd
Reket: Drvo: Butterfly Timo Boll Spirit
Gume: Butterfly T05 1.9mm
Butterfly T05fx 1.9mm

PrethodniSledeća

Povratak na Berza

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju

cron