Gume u Markopu

Gume, drva i sva ostala potrebna i nepotrebna oprema.

Gume u Markopu

Postod milantra » 04.05.2014, 16:31

Juče sam se video sa prijateljem koji mi je rekao da je pre par dana kupio u "Markopu" Sriver FX. Međutim, sav razočaran i besan rekao mi je da je sa tom gumom igrao jedan trening i odmah je skinuo. Kada je malo bolje pogledao gumu primetio je da je guma tvrđa nego što bi trebalo da bude. Odmah je posumnjao u "Kinesku" verziju sa "Alibabe". Pokazao mi je gumu i stvarno se radi o "Kinezu". Guma je tvrda, sunđer je tamniji, jednom rečju katastrofa. A plaćena je 25 evra. Mislim da bi ovome trebalo stati na put i da se narod ne obmanjuje. :nono:
Korisnikov avatar
milantra
 
Postovi: 354
Pridružio se: 26.07.2012, 07:12
Lokacija: Kruševac

Re: Gume u Markopu

Postod spinmaster » 04.05.2014, 17:01

Ko uopste kontrolise Markop i svu robu opremu koju prodaje? Zato su takve stvari i moguce.
spinmaster
 
Postovi: 186
Pridružio se: 31.05.2012, 15:11
Reket: Butterfly Schlager Carbon OFF+ (FL)
FH:Tenergy 05 2,1mm
BH:Tenergy 05 2,1mm

Re: Gume u Markopu

Postod vlada » 04.05.2014, 17:01

Ja iskreno sumnjam da je kineska kopija, ali nikad se ne zna. Neka je reklamira kod prodavca da vidi o cemu se radi... Ne mora odmah u javnost a nije 100% informacija.
Korisnikov avatar
vlada
 
Postovi: 104
Pridružio se: 10.05.2011, 00:00
Lokacija: Niš
Reket: Donic Dotec AR
FH: Yasaka Rakza7 Soft 2.0
BH: Yasaka Rakza7 Soft 2.0

Re: Gume u Markopu

Postod Milan » 04.05.2014, 19:08

milantra je napisao:Juče sam se video sa prijateljem koji mi je rekao da je pre par dana kupio u "Markopu" Sriver FX. Međutim, sav razočaran i besan rekao mi je da je sa tom gumom igrao jedan trening i odmah je skinuo. Kada je malo bolje pogledao gumu primetio je da je guma tvrđa nego što bi trebalo da bude. Odmah je posumnjao u "Kinesku" verziju sa "Alibabe". Pokazao mi je gumu i stvarno se radi o "Kinezu". Guma je tvrda, sunđer je tamniji, jednom rečju katastrofa. A plaćena je 25 evra. Mislim da bi ovome trebalo stati na put i da se narod ne obmanjuje. :nono:


Vidim da je reč o Nemanji. Bio sam tu kad smo lepili i probali gumu, mnogo je promašivao i guma po karakteristikama ni malo ne liči na pravi Sriver FX. Definitivno se treba izbegavati Markop i ako je moguće kupovati gume iz inostranstva!
Hello stonoteniseri :)
Milan
 
Postovi: 721
Pridružio se: 16.06.2012, 16:10
Lokacija: Kruševac

Re: Gume u Markopu

Postod moravac2 » 05.05.2014, 07:57

Sa aliexpressa(alibabe) kupovati samo :DHS, Friendship, Globe, Dawei, Palio i sl. Nikako: Butterfly, Donic, Yasaka, Nittaku, Stiga, Tibhar...
moravac2
 
Postovi: 42
Pridružio se: 26.07.2013, 07:24

Re: Gume u Markopu

Postod Milan » 05.05.2014, 09:55

moravac2 je napisao:Sa aliexpressa(alibabe) kupovati samo :DHS, Friendship, Globe, Dawei, Palio i sl. Nikako: Butterfly, Donic, Yasaka, Nittaku, Stiga, Tibhar...


Ni te marke nisu original, naravno! Tu kupovati samo stvari koje skoro uopšte ne utiču na igru, odeća isključivo.
Hello stonoteniseri :)
Milan
 
Postovi: 721
Pridružio se: 16.06.2012, 16:10
Lokacija: Kruševac

Re: Gume u Markopu

Postod spinmaster » 05.05.2014, 14:55

I u Markopu sve originalno pre svega ide u klubove koji po narudzbini vec unapred rezervisu i gume i drva a pored toga je moguce i da se uvali i neka kopija. Da li ste dobili racun kada ste kupili gume ili drvo? Sva sreca da sam uzeo i drva i gume u Nemackoj. Ovde mogu da uzmem samo loptice i ostale sitnice.
spinmaster
 
Postovi: 186
Pridružio se: 31.05.2012, 15:11
Reket: Butterfly Schlager Carbon OFF+ (FL)
FH:Tenergy 05 2,1mm
BH:Tenergy 05 2,1mm

Re: Gume u Markopu

Postod Majstor Bob » 06.05.2014, 09:15

Moj drug je kupio Viscariu u Markopu kad je bilo snizenje za 60e, u odnosu na moju Viscariu iz Nemacke deluje jeftino i obrada je smesna. Na prvi pogled se ucini da je sve isto ali nije. Drvo je krivo , kad ga stavite na sto bukvalno se klacka. Drugar je pozvao da reklamira. Dobio je odgovor da posalje dasku i da mora da ceka mesec dana da se resi reklamacija. Sto je smesno ako je kriva vidis i posaljes coveku drugu dasku. Sve u svemu ja kupujem u markopu loptice i tekstil za sina i to je to. Sve ostalo kupujem preko Nemacka ili Estonija.
Majstor Bob
 
Postovi: 65
Pridružio se: 18.01.2012, 08:05
Lokacija: Kraljevo
Reket: BTY Liu Shiwen
Fh-Xiom Omega IV Pro max
Bh-DHS skyline Tg3

BTY Liu Shiwen
Fh- Xiom Omega IV pro
Bh- DHS skyline Tg2 Neo

Re: Gume u Markopu

Postod Laki » 07.05.2014, 13:03

Majstor Bob je napisao:Moj drug je kupio Viscariu u Markopu kad je bilo snizenje za 60e, u odnosu na moju Viscariu iz Nemacke deluje jeftino i obrada je smesna. Na prvi pogled se ucini da je sve isto ali nije. Drvo je krivo , kad ga stavite na sto bukvalno se klacka. Drugar je pozvao da reklamira. Dobio je odgovor da posalje dasku i da mora da ceka mesec dana da se resi reklamacija. Sto je smesno ako je kriva vidis i posaljes coveku drugu dasku. Sve u svemu ja kupujem u markopu loptice i tekstil za sina i to je to. Sve ostalo kupujem preko Nemacka ili Estonija.


I ja sam imao isto iskustvo sa tom Viscarijom iz markopa od 60e, samo sto ja nisam imao nikakvih problema oko povracaja novca. Vratio drvo brzom postom, covek vratio novac, sve u roku od dva dana. Meni je izgledalo potpuno isto kao one kopije sa odredjenih kineskih sajtova i to se vidi na prvu. Zato sam ga i odmah vratio. Slikao sam drvo kad mi je stiglo i postavio bih ovde slike, ali ne znam da li je primereno?
Cak ima razlike i u tekstu koji pise na licu drveta, umesto Size na mojoj je pisalo Shape.
Laki
 
Postovi: 87
Pridružio se: 24.05.2013, 13:12
Lokacija: Nis
Reket: Butterfly Viscaria
FH: Tibhar Evolution MX-P
BH: Tibhar Genius Sound

Re: Gume u Markopu

Postod vlada » 07.05.2014, 13:31

E ovo je vec stvarno bezobrazno.... Ko zna koliko puta im ovo upali, pa probaju, ako uspe super, ako ne, vracamo novac. Nisam to ocekivao od zvanicnog distributera.
Korisnikov avatar
vlada
 
Postovi: 104
Pridružio se: 10.05.2011, 00:00
Lokacija: Niš
Reket: Donic Dotec AR
FH: Yasaka Rakza7 Soft 2.0
BH: Yasaka Rakza7 Soft 2.0

Sledeća

Povratak na Oprema

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju

cron