Feedback -

Berza opreme.

Re: Feedback -

Postod First » 31.01.2013, 15:34

+1
Korisnikov avatar
First
 
Postovi: 1395
Pridružio se: 02.03.2011, 01:50
Lokacija: Beograd
Reket: Drvo: Butterfly Timo Boll Spirit
Gume: Butterfly T05 1.9mm
Butterfly T05fx 1.9mm

Re: Feedback -

Postod jbgwtf » 31.01.2013, 16:07

pepi357 je napisao:http://imageshack.us/photo/my-images/607/tenergy05skupljen.jpg/


Kako ovo razvući?

jel ovo boll 3 carbon ? Ako je, onda je guma mini :grin:
v. samsonov carbon ima najmanju meni poznatu glavu mozda moze na njemu nekako da se uklopi :grin:
STK Luznica - Babusnica
Korisnikov avatar
jbgwtf
 
Postovi: 608
Pridružio se: 07.12.2011, 06:06
Lokacija: Babusnica
Reket: TB Alc
fh: Tenergy 05
bh: Tenergy 80fx 1.9

Re: Feedback -

Postod pepi357 » 31.01.2013, 16:16

Jeste tricarbon je u pitanju, ali je ta priča već gotova, prepravio sam drvo od gotovog reketa, Butterfly Timo Boll gold i zalepio skupljene Tenergy-je na njega, novim lepkom (free Chack), drvo sam smanjio prema gumama, a za Tricabon sam kupio nove gume.
Korisnikov avatar
pepi357
 
Postovi: 48
Pridružio se: 28.12.2012, 21:08
Lokacija: Beograd
Reket: Drvo: Andras Podpinka Powertex OFF +
FH: Tibhar Evolution MX-P max
BH: Tibhar Evolution MX-P max

Re: Feedback -

Postod Milan » 02.02.2013, 10:50

Dosta sam komentarisao u Feedback + dako da ovu sa temu sa minusom nisam ni primetio. Naravno, minus Mirotvorcu (Balsa).
Hello stonoteniseri :)
Milan
 
Postovi: 721
Pridružio se: 16.06.2012, 16:10
Lokacija: Kruševac

Re: Feedback -

Postod pepi357 » 21.02.2013, 14:00

Možda bi teme Feedback + i Feedback - trebalo fiksirati na vrh liste u Berzi, jer koliko vidim dolaze novi ljudi na berzu i propuste veoma bitne informacije koje se ovde iznesu ...
Korisnikov avatar
pepi357
 
Postovi: 48
Pridružio se: 28.12.2012, 21:08
Lokacija: Beograd
Reket: Drvo: Andras Podpinka Powertex OFF +
FH: Tibhar Evolution MX-P max
BH: Tibhar Evolution MX-P max

Re: Feedback -

Postod Isa » 21.02.2013, 15:28

odlicna ideja pepi, ja sam za! :D
Isa
 
Postovi: 77
Pridružio se: 25.01.2013, 18:30
Lokacija: Novi Sad
Reket: Palatinus Martin Off Pro
Butterfly Tenergy 05 1,9
Jola Rhyzm P max

Re: Feedback -

Postod First » 20.06.2014, 23:39

Minus kao kuća za korisnika Zed, jer prodaje fake Tenergyje, kao da su original!!!
Korisnikov avatar
First
 
Postovi: 1395
Pridružio se: 02.03.2011, 01:50
Lokacija: Beograd
Reket: Drvo: Butterfly Timo Boll Spirit
Gume: Butterfly T05 1.9mm
Butterfly T05fx 1.9mm

Izbegavajte forumaša david

Postod milantra » 06.06.2015, 21:14

Pre nedelju dana dobijem privatnu poruku od forumaša "david" da je zainteresovan za reket koji sam prodavao: Drvo Xiom Stradivarius FL i dve gume Donic Bluefire M1 i JP. Zamolio me preko poruke, a kasnije i putem telefonskog razgovora da mu spustim cenu. Ja u razgovoru sa njim saznam da je u pitanju Igor Glišić iz Nove Varoši, igrač Zlatara kome sam nekoliko puta sudio mečeve. Dogovorimo se da mu u ponedeljak 01.06. pošaljem reket. Danas je subota, a on mi odgovara da nije dobio paket i da je proveravao u Pošti, ali da nije ništa stiglo. Prethodnih dana sam slao ljudima gume koje prodajem po celoj Srbiji i svi su ih dobijali sutradan. Večeras sam ga putem poruke na mobilnom kontaktirao i pozivao, da bih navodno dobio poruku od njegove žene sa tog broja da je on na poslu i da će mu preneti moju poruku da mi se javi sutra. Ja sam preko kolega iz Pošte ,a i preko interneta na osnovu broja pošiljke saznao da je paket u Novu Varoš stigao u utorak 02.06.Čisto sumnjam mi je njegova supruga odgovorila, već da je to on. U nekim postovima ovde video sam da su pojedini forumaši imali slične probleme sa njim, samo što je tada imao nazive "Mirotvorac" i "balsa". ZATO DRAGI PRIJATELJI SA FORUMA DOBRO SE PRIPAZITE I PRIČUVAJTE IGORA GLIŠIĆA IZ NOVE VAROŠI. RADI SE O MANIPULATORU I VELIKOM PREVARANTU!!!!!! :arrgghh: :arrgghh: :arrgghh: :arrgghh:
Korisnikov avatar
milantra
 
Postovi: 354
Pridružio se: 26.07.2012, 07:12
Lokacija: Kruševac

Re: Feedback -

Postod milantra » 12.06.2015, 00:14

Poštovani forumaši, Pošto sam Vam na berza stranici obećao da ću izneti istinu o forumašu davidu (Igoru Glišiću iz Nove Varoši) koristim priliku da to i uradim. Da biste saznali pravu istinu, sa mog korisničkog kontrolnog panela skinuo sam poruke koje sam dobio od njega, kao i moje odgovore na njih.
Hronološkim redom ovako je to bilo:
Polato na: 28.05.2015, 13:28
Od: david
Za: milantra

Koje gume imate od donica?
david
Re: Pozdrav
Polato na: 28.05.2015, 16:04
od milantra

david je napisao:
Imate li viber, da mi posaljete slike guma na broj 069637370

Davide ja imam običan mobilni i nemam viber, ali moj sin sigurno ima, ali trenutno nije kući. Kada bude došao slikaću ih i poslaću ti slike. Iskreno ću ti reći da od svih guma koje su u ponudi ove Donic su u najboljem stanju. I ove ostale su odlično očuvane, ali ove su fantastične. Pozovi me slobodno na moj broj sve što te interesuje. Pozdrav
Re: Pozdrav
Polato na: 28.05.2015, 15:51
od david

Imate li viber, da mi posaljete slike guma na broj 069637370Re: Pozdrav
Polato na: 28.05.2015, 15:46
od milantra

david je napisao:
Koje gume imate od donica?

Donic Bluefire M1, M2 i M3, (crvene) debljine sunđera 2mm i Donic Bluefire JP (crna) debljine sunđera 2mm. i Donic Acuda S1 debljina sunđera 2,1mm. Gume su odlično očuvane. Cena je za M1,M2, M3 i Acudu po 18eura, a za JP 16 eura.
Re: Napadački reket
Polato na: 29.05.2015, 21:34
Od: david
Za: milantra

Pozdrav, imam jedno pitanje... Meni nece biti plata jos minimum 20 dana, danas mi gazda rekao... Posto meni hitno treba reket, da li mozes da malo spustis cenu, ja cu ujutru imati 6500 dinara
david

Re: Napadački reket
Polato na: 29.05.2015, 23:03
od milantra

Pozovi me na moj mobilni 0646532147 pa da se dogovorimo.

To su poruke koje smo razmenili. Zatim smo se čuli telefonom i ja sam mu na njegovu molbu da nema dovoljno para za reket i da mu spustim cenu reketa, složio se sa korekcijom cene na 7500 dinara. Rekao je da mu ta cena odgovara, ali da nema ceo iznos, već da će moći da mi plati 6500, a ostalih 1000 dinara kada primi platu. Složio sam se sa tim. Gume mu je moj sin slikao i poslao. Na njima se jasno vidi da su to gume za koje smo se dogovorili (crvena Donicbluefire M1 i crna Donic Bluefire JP). Nijednog trenutka nismo razgovarali o slanju slika drveta Xiom Stradivarius, već je na osnovu mog objašnjenja o stanju drveta pristao da kupi pomenuto drvo. Reket sam mu poslao u ponedeljak 01.06. u 13 i 28. Porukom sam mu javio da je reket poslat. U utorak se nije javljao da potvrdi prijem paketa, pa ni u sredu, četvrtak. Poslao sam mu poruke da li je dobio paket? Odgovorio mi je da nije. Izvršio sam proveru preko Poštinog sajta i utvrdio da mu je poštar ostavio izveštaj o prispeću pošiljke u utorak 02.06. u 11i 50. U subotu 06.06. odgovara mi da je bio do Pošte, da nema paketa koji sam mu poslao, već samo neki paket njegove žene iz Beograda i da će ponovo da proveri. Toga dana sam ga nekoliko puta zvao , ali mi se nije javljao, da bih uveče navodno od njegove supruge dobio poruku da je njegov mobilni ostao kod nje kući, da je on na poslu i da će mu reći da mi se sutra javi. Na moje pitanje kako to da mi se javlja porukom, a ne odgovara na poziv, dobio sam ponovo odgovor od njegove supruge “da je ne uznemiravam, jer uspavljuje dete”. Ja sam joj se izivinio i rekao joj da ću se čuti sutra sa Igorom. Sutradan u nedelju 07.06. mi se ponovo nije javljao na pozive. U ponedeljak 08.06. sam mu poslao poruke u kojima sam mu otvoreno rekao da to što mi je uradio nije u redu i da me je slagao. Odgovorio mi je porukom da on "nikada nikog nije prevario, da mislim šta hoću, da mi je on iskreno rekao šta je imao". U poruci mi je ponudio da plati otkupninu, kako je rekao " nisu to neke pare 200-300 dinara", na šta sam mu odgovorio da se ne radi o parama, već o tome kako je prema meni ispao nekorektan. Juče mi se paket vratio i platio sam 513 dinara otkupninu. Ovo je poštovani prijatelji cela istina, pa prosudite sami ko je ovde lagao, a ko govorio istinu. Forumaši Vladojica, Milan i First već su izneli svoje iskustvo sa njim dok je bio "mirotvorac" i "balsa". Ovo su nepobitne činjenice i Bog mi je svedok da govorim istinu.A što se tiče mojih sudijskih kvaliteta, mogu samo reći da sam stonoteniski sudija već 6 godina, i da sam do sada sudio nekoliko zvaničnih republičkih i međunarodnih turnira u RSTSN ( regionalnom stonoteniskom savezu Niš), kao i veliki broj ligaških mečeva. I sam Igor zna koliko sam bio korektan sudija kada sam ekipi u kojoj je igrao (Zlatar iz Nove Varoši) sudio mečeve u Ćićevcu i Varvarinu. Ako je imao nekih primedbi na moje suđenje što ih nije tada naveo u zapisniku. Tome zapisnik i služi. Da se pored rezultata upišu eventualbne primedbe na suđenje, uslove za igru i ostalo.Za sva ova takmičenja delegiran sam od strane sudijske komisije, koja na moje dosadašnje suđenje nije dobila nijednu primedbu. Njegove izjave da je reket on vratio su neistinite, jer ja sam paket dobio od Pošte sa nalepnicom na koverti da je dostava pokušana 02.06. u 11 i 50 i da je tada ostavljen izvaštaj o prispeću pošiljke. To je još jedna od njegovih laži. Sledeća laž je kada kaže da nije bio siguran šta sam mu poslao i da zbog toga nije podigao paket.Ljudi da li vidite da on više ne zna šta priča i da sam sebi uskače u usta. U porukama koje sam dobio od njega kaže da paket nije stigao, da je proveravao i da ga opet nije bilo, a onda u svom nazovi obraćanju na berzi navodi razloge zbog kojih nije podigao paket. Totalno je izgubio kompas šta priča. Ukoliko mu slike guma nisu bile jasne mogao je da me pozove i da mi kaže da ponovim njihovo fotografisanje. Želim samo na kraju nešto najozbiljnije da kažem. U stonom tenisu sam 36 godina. Za to vreme sretao sam igrače svih kategorija i do sada nisam imao nijednu neprijatnost. Ovo mi je prva, a nadam se i poslednja. Verujem u Boga, ozbiljan sam porodičan čovek i ne želim da svoju porodicu pred Bogom kažnjavam neistinama. Bog će proceniti ko je ko u ovoj priči i doneti svoj sud. Pozdrav dragi forumaši od Milana Trajkovića iz Kruševca
Korisnikov avatar
milantra
 
Postovi: 354
Pridružio se: 26.07.2012, 07:12
Lokacija: Kruševac

Re: Feedback -

Postod milantra » 12.06.2015, 07:27

Izvinjavam se forumašu pepi 357 koga nisam naveo kao jednog od prevarenih od strane tadašnjeg forumaša balsa, a danas david. A da, kada smo već kod toga ko je koliko iskren i pošten, kada je toliko pošten zašto menja svoja imena na forumu. Koji je razlog? O ovome bi morao da se pozabavi administrator, kako ne bismo više bili prevareni od ovakvih što bi se reklo u stripu "Alan ford" "ništica" od čoveka, prevedeno na naš jezik nula od čoveka. Da sam ja administrator uveo bih pravilo da se prati ponašanje forumaša i da se ovakvim ljudima zabrani korišćenje i zlouptreba ovog divnog foruma. Mislim da takvi ljudi ne zaslužuju naše društvo. Sećam se da je forumašu Đorđe Staniću zbog svog po proceni administratora nekorektnog odnosa prema drugima, bilo zabranjeno korišćenje foruma. Ovo sve govorim iz razloga kako nam se ovakve stvari ne bi dešavale, jer niko od nas se na ovaj forum nije prijavio da bi imao probleme. Ovaj forum je osmišljen za jedno druženje među ljubiteljima stonog tenisa, a ne za neke problematične situacije.
Korisnikov avatar
milantra
 
Postovi: 354
Pridružio se: 26.07.2012, 07:12
Lokacija: Kruševac

PrethodniSledeća

Povratak na Berza

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju