treba mi savet za soft gumu (bobice)

Gume, drva i sva ostala potrebna i nepotrebna oprema.

Re: treba mi savet za soft gumu (bobice)

Postod profesionalac » 22.12.2012, 21:55

a na moje drvo primorac carbon da li je bolje staviti meksi ili tvrdji soft?
STK Nestrus - Vitkovac
profesionalac
 
Postovi: 440
Pridružio se: 04.10.2011, 18:38
Lokacija: Aleksinac
Reket: drvo : andro super core cl off+ - 66 grama
fh : rakza 7
bh: andro rasant turbo

Re: treba mi savet za soft gumu (bobice)

Postod djordjestanic » 23.12.2012, 01:39

To ti niko ne može reći.

Baš to drvo se nije baš nešto pokazalo sa bobicama...

Probao sam ga sa nekim ali ne ide to baš kako bi trebalo.

Moraćeš da eksperimentišeš.
https://www.youtube.com/user/joes021 - puno mečeva veterana i Restlins lige
https://cryptolandscout.com/ - Crypto trading tool for Binance (mojih ruku delo)
https://www.freewebsitestudio.com/ - program za pravljenje web stranica (mojih ruku delo)
Korisnikov avatar
djordjestanic
 
Postovi: 1700
Pridružio se: 13.06.2011, 22:26
Lokacija: Novi Sad, Serbia

Re: treba mi savet za soft gumu (bobice)

Postod pujke » 23.12.2012, 08:18

Poznajući način i stil igre Profesionalca, zajedno sa primenom materijala, bilo trave ili softa, potrebno je da prilagodi svoj stil, odnosno ili da priđe stolu i da štopuje do prve prilike za tačku ili spin, ili da ostane tu gde jeste i da brani rezanom, gurnutom ili spin loptom.
pujke
 
Postovi: 34
Pridružio se: 14.04.2011, 06:20
Lokacija: Krepoljin
Reket: Drvo Butterfly Timo Boll ALC , bh friendchip 804 2,0mm , fh tenergy 05 2,1mm

Re: treba mi savet za soft gumu (bobice)

Postod jbgwtf » 23.12.2012, 14:34

djordjestanic je napisao:
jbgwtf je napisao:igrao samm sa bty chalenger atc 2.1 mesec dana.. nisam menjao promenio nista osim sto sam izbacio spin.. lakse mi je bilo da stopam.. i kod cistih razmena sam imao prednost.ali kad neko ima stabilan spin i moze da veze vise u poenu sam imao problem.. drugi problem je bio sto nisam mogo da napadam jace rezane.. na forhendu sam probao 1 dan.. isto tako nksam nista menjao nacin igre.. kad povucem spin bilo je tesko odstopati ga zato sto je vuko u mrezu.. a cistu nisam mogo da udarim zato sto za razliku od tenergya mnogo nisko baca i trebalo je privikavanje.. vratio sam se na invertovanu najvise zato sto je bilo mnogo tesko trenirati s pojedincima koji nisu tako iskusni na materijal :'(


AKo nisi menjao ništa, nisi mogao ni da iskoristiš potencijal te gume.

Svaka guma ima svoje prednosti i mane. Soft uopšte nije problem da napada jako rezane, samo naravno treba znati kako to izvesti.

Takođe ko god igra sa materijalom je suvo zlato za trening jer tvoji trening partneri dobijaju priliku da nauče na materijal i onda mogu da mirno igraju protiv takvih igrača kada treba igrati takmičarski meč.


problem s rezanim bi kad tad resio, vise me nervirao trening sto vise od par loptica nisu padale na sto, a sve ostalo sam shvatao i otvarao sam poen softom bas brzo, igrao sam <> na istom nivou kao i bez softa..
u klubu vec postoji i 2 bekend softa i trava i leva ruka i penhold soft , vise materijalista nego idealista :) :rotfl:
STK Luznica - Babusnica
Korisnikov avatar
jbgwtf
 
Postovi: 608
Pridružio se: 07.12.2011, 06:06
Lokacija: Babusnica
Reket: TB Alc
fh: Tenergy 05
bh: Tenergy 80fx 1.9

Re: treba mi savet za soft gumu (bobice)

Postod jbgwtf » 23.12.2012, 14:35

profesionalac je napisao:eto danas sam na turniru u aleksincu izgubio u polufinalu od igraca iz pirota sa 3-2 koji igra rang iznad moje lige a igra sa softom.na kraju sam osvojio trece mesto.decko nije los ali nista posebno.soft mu daje veliku prednost.i to je bas igrao sa onim raystorm, i u sustini zna da igra sa njim. pre toga sam pobedio mnogo bolje igrace sa po 3-0.sad me je jos vise zainteresovao soft...


kako mu je ime ?
STK Luznica - Babusnica
Korisnikov avatar
jbgwtf
 
Postovi: 608
Pridružio se: 07.12.2011, 06:06
Lokacija: Babusnica
Reket: TB Alc
fh: Tenergy 05
bh: Tenergy 80fx 1.9

Re: treba mi savet za soft gumu (bobice)

Postod profesionalac » 23.12.2012, 18:40

dimitrijevic-cini mi se
STK Nestrus - Vitkovac
profesionalac
 
Postovi: 440
Pridružio se: 04.10.2011, 18:38
Lokacija: Aleksinac
Reket: drvo : andro super core cl off+ - 66 grama
fh : rakza 7
bh: andro rasant turbo

Re: treba mi savet za soft gumu (bobice)

Postod Pedja » 23.12.2012, 20:22

Uzmi 802-40 i probaj,mislim da je dobar kao uvod u ovu priču...Nije skup,tako da možeš da se z. za male pare :wink:
Pedja
 
Postovi: 1006
Pridružio se: 19.03.2011, 20:56
Reket: Stiga Clipper Wood WRB, gume- fh Rakza 7-max, Bh Dr Neubauer K.O. 2,0 mm

Re: treba mi savet za soft gumu (bobice)

Postod ZoranV » 25.12.2012, 07:52

profesionalac je napisao:a na moje drvo primorac carbon da li je bolje staviti meksi ili tvrdji soft?

pa to drvo dosta nisko baca, pa bih ja na njega stavio meki soft...sa blizim bobicama po duzini reketa...
ZoranV
 
Postovi: 1262
Pridružio se: 07.05.2011, 17:35
Lokacija: Cerak II
Reket: 120+ gume 230+

What is the point of playing safe shots when you can miss with style

Re: treba mi savet za soft gumu (bobice)

Postod profesionalac » 25.12.2012, 09:02

ZoranV je napisao:
profesionalac je napisao:a na moje drvo primorac carbon da li je bolje staviti meksi ili tvrdji soft?

pa to drvo dosta nisko baca, pa bih ja na njega stavio meki soft...sa blizim bobicama po duzini reketa...

konkretno koji soft?
STK Nestrus - Vitkovac
profesionalac
 
Postovi: 440
Pridružio se: 04.10.2011, 18:38
Lokacija: Aleksinac
Reket: drvo : andro super core cl off+ - 66 grama
fh : rakza 7
bh: andro rasant turbo

Re: treba mi savet za soft gumu (bobice)

Postod profesionalac » 07.01.2013, 23:08

Raystorm 1.7mm danas slucajno dosao u moje ruke i to od nekoga od koga sam se najmanje nadao!!!???lik ga dobio od nekog i mislio da je btf Challenger Attack.nije ga ni probao.inace igra sa ox gumom.i kaze on meni evo ti ovo ionako ja to nikad necu da stavim na reket.i sto je najveca fora uzmem ja gumu odnesem kuci i stavim u torbu ne pogledavsi ni kakva je.tek sad cisto da proverim da li mi odgovara na reketu vidim da je raystorm.cirkus!
STK Nestrus - Vitkovac
profesionalac
 
Postovi: 440
Pridružio se: 04.10.2011, 18:38
Lokacija: Aleksinac
Reket: drvo : andro super core cl off+ - 66 grama
fh : rakza 7
bh: andro rasant turbo

PrethodniSledeća

Povratak na Oprema

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 0 gostiju

cron