Feedback -

Berza opreme.

Re: Feedback -

Postod david » 12.06.2015, 10:00

posto nisam tako ,,dokon,,covek kao milantra,ukratko cu samo reci.Da li vi gospodine sudija imate pametnija posla???I meni je se par puta vracao paket,pa nisam na sva zvona objavljivao i kukao...a sto se tice da li je bilo dogovora za sliku daske,evo ovako:
25.05.2015 u 18.30 h sam pitao koja je zadnja cena za xiom dasku i dve donic m1 gume.
u 18.43 milantra odgovara sve zajedno 50 evra(koliko znam 50 evra je 6000 dinara,al ajde)
u 19.41 sam pitao moze li slika daske i guma(poruke smo razmenjivali preko vibera)
u 19.46 gospodin milantra salje slike guma(gde se vidi samo boja gume) a slika daske ostaje misterija,nema je...

posle toga smo par puta razgovarali telefonom,obecao mi je da ce zalepiti gume,poslati sliku(obecanje je ispunio sto se tice lepljena,bar mislim,a sto se tice slike,nista od toga)
jesam trazio da se spusti cena ako moze,na sta je pristao.Rekao sam mu da posalje reket,da placam pouzecem 6500 dinara,i da mu uplatim jos 1000 za nekoliko dana.U medjuvremenu,primio sam nekoliko poruka od raznih forumasa sa kojima saradjujem i koji se do sada nikada nisu zalili na moju robu,da se pripazim milantre,jer svasta prodaje,naravno bez slika,uz samo lepe reci.Razmislio sam da je bolje da ne podizem paket,jer ako uzmem,povratka nema,a ko zna sta je poslao.Ponudio sam se da platim obe postarine,a paket mu se vraca.
Gospodine milantra,razumem da ste ozlojedjeni sto vam je vraceno,pretpostavljm da tesko prodajete robu,ali nema potrebe vise da me vredjate,zaista...drago mi je sto verujete u Boga,ja takodje...
puno pozdrava za sve forumase

i za milantru,naravno
david
 
Postovi: 19
Pridružio se: 09.03.2013, 09:25
Reket: drvo:Timo Boll ALC
fh:tibhar aurus
bh:tibhar aurus

Re: Feedback -

Postod david » 12.06.2015, 10:01

greska,izvinjavam se,28.05.2015...
david
 
Postovi: 19
Pridružio se: 09.03.2013, 09:25
Reket: drvo:Timo Boll ALC
fh:tibhar aurus
bh:tibhar aurus

Re: Feedback -

Postod LucicNS » 12.06.2015, 11:44

Ogromna većina negativnih komentara je uperena protiv Vas, gospodine davide, a nijedan protiv milantra.

Davide, u onom Vašem "međuvremenu" kada Vam se javilo nekoliko forumaša da se pripazite te trgovine,
nigde ne vidimo da ste to javno radili pa su drugi to videli i eto, našli Vam se da Vam jave kako se radi o potencijalnom prevarantu.
Ili su oni vidoviti ili Vi lažete bez kompasa, a uz to smatrate da se svi mi ovde kopčamo na leđa čim imate toliko drskosti da pišete ove gluposti.

Ukoliko planirate da se "uvredite" zbog ovih mojih zapažanja, savetujem Vam da zamolite tih nekoliko forumaša da potvrde Vašu priču i ja ću Vam se vrlo rado izvinuti pred svima.
Na isti ovaj način kako sam Vas i dijagnostifikovao upravo.
LucicNS
 
Postovi: 514
Pridružio se: 01.08.2011, 21:08
Lokacija: Novi Sad
Reket: Drvo: TTS Tesla OFF++
FH: Butterfly Tenergy 05 max
BH: Donic Pirahna 0X

Re: Feedback -

Postod milantra » 12.06.2015, 22:22

LucicNS je napisao:Ogromna većina negativnih komentara je uperena protiv Vas, gospodine davide, a nijedan protiv milantra.

Davide, u onom Vašem "međuvremenu" kada Vam se javilo nekoliko forumaša da se pripazite te trgovine,
nigde ne vidimo da ste to javno radili pa su drugi to videli i eto, našli Vam se da Vam jave kako se radi o potencijalnom prevarantu.
Ili su oni vidoviti ili Vi lažete bez kompasa, a uz to smatrate da se svi mi ovde kopčamo na leđa čim imate toliko drskosti da pišete ove gluposti.

Ukoliko planirate da se "uvredite" zbog ovih mojih zapažanja, savetujem Vam da zamolite tih nekoliko forumaša da potvrde Vašu priču i ja ću Vam se vrlo rado izvinuti pred svima.
Na isti ovaj način kako sam Vas i dijagnostifikovao upravo.

Gospodine Lučiću, mislim da smo se razumeli. Pozdrav
Korisnikov avatar
milantra
 
Postovi: 354
Pridružio se: 26.07.2012, 07:12
Lokacija: Kruševac

Re: Feedback -

Postod milantra » 12.06.2015, 22:47

Opet nekoliko laži mirotvorca, balse, davida tj Igora Glišića iz Nove Varoši po mom mišljenju "person non grata" ( u daljem tekstu nepoželjna ososba).
Laž broj 1:
Nisu obe Donic M1 gume, već jedna M1, a druga Donic bluefire JP
Laž broj 2:
Nisam nepoželjnoj osobi rekao da je cena reketa 50 evra, vać 70 evra.
Laž broj 3:
Dogovorili smo se da pošaljem slike guma, a ne i slike drveta, jer mi je nepoželjna osoba kada je saznala s kim priča i da joj je drago zbog toga, rekla da mi veruje da je drvo dobro i da ne treba da šaljem njegove slike.
Laž broj 4:
NIkada, odgovorno tvrdim nikada nikog na forumu, a i van njega nisam prevario prilikom prodaje opreme, a prodao sam je toliko da je nepoželjna osoba neće za ceo život.
Ima i 2 nelogičnosti koje je nepoželjna osba iznela.
Nelogičnost broj 1:
Nepoželjna osoba je rekla da sam joj ponudio reket za 50 evra, da me je zamolila da joj spustim cenu i zatim da će mi uplatiti 6500 kada dobije paket i još 1000 za nekoliko dana. Nisam obavešten da je evro skočio. Hoće li neko da mi kaže koliko je evro?
Nelogičnost broj 2:
Kada je nepoželjna osoba dobila od forumaša komentare da me se pripazi jer prodajem svašta bez slika, pitam se zašto me nepoželjna osoba nijednom nije kontaktirala u roku od 5 dana, od ponedeljka do petka i da mi kaže to što je čula od drugih forumaša.
Korisnikov avatar
milantra
 
Postovi: 354
Pridružio se: 26.07.2012, 07:12
Lokacija: Kruševac

Re: Feedback -

Postod jbgwtf » 13.06.2015, 00:47

ne zalazim u to ko je koga prevario...ali nesto me kopka odkad je @milantra napisao prvu poruku o @david-u posto do tad nisam znao ime...
@david-e jel vise preferiras da te zovu ljudi david ili igor ? :grin:
STK Luznica - Babusnica
Korisnikov avatar
jbgwtf
 
Postovi: 608
Pridružio se: 07.12.2011, 06:06
Lokacija: Babusnica
Reket: TB Alc
fh: Tenergy 05
bh: Tenergy 80fx 1.9

Re: Feedback -

Postod david » 13.06.2015, 12:53

@jbgwtf zovem se igor,a ovo korisnicko ime koristim jer mi se sin zove David
@lucicNs sto se tice forumasa koji su imali losa iskustva sa milantrom,ja ih necu pozivati da ovde svedoce o tome,ako budu hteli sami,nek urade,ako ne,ja im ne zameram jer mozda ljudi jednostavno ne zele da se raspravljaju sa doticnim gospodinom,koji ocigledno uziva u tome

a Vas gospodine iz krusevca,kako nije sramota godina da lazete???!!!slikacu nas razgovor preko vibera i postavicu sliku ovde da svi vide sta je meni obecano...do tada vise nemam zivaca da se sa vama raspravljam
david
 
Postovi: 19
Pridružio se: 09.03.2013, 09:25
Reket: drvo:Timo Boll ALC
fh:tibhar aurus
bh:tibhar aurus

Re: Feedback -

Postod milantra » 13.06.2015, 22:25

david je napisao:@jbgwtf zovem se igor,a ovo korisnicko ime koristim jer mi se sin zove David
@lucicNs sto se tice forumasa koji su imali losa iskustva sa milantrom,ja ih necu pozivati da ovde svedoce o tome,ako budu hteli sami,nek urade,ako ne,ja im ne zameram jer mozda ljudi jednostavno ne zele da se raspravljaju sa doticnim gospodinom,koji ocigledno uziva u tome

a Vas gospodine iz krusevca,kako nije sramota godina da lazete???!!!slikacu nas razgovor preko vibera i postavicu sliku ovde da svi vide sta je meni obecano...do tada vise nemam zivaca da se sa vama raspravljam

Nepoželjna osoba može sin da mi bude po godinama. Ne znam samo na osnovu čega može da kaže da lažem spram mojih godina.Da sam prevario nekog i da nisam ispoštovao dogovor prilikom prodaje do sada bi se taj sigurno javio preko Feedbacka-. Zato ovde javno pozivam i molim sve forumaše koji su sa mnom imali loša iskustva i koji su upozorili nepoželjnu osobu na mene. Ljudi molim Vas javite se ovde na forumu i iznesite činjenice kada sam Vas i kako prevario. Biću Vam neizmerno zahvalan da to više ne činim. A ja ću sav novac koji sam zaradio na taj način od Vas dati na lečenje svoje dece. Ovo kažem zbog istine, za koju sam siguran da je na mojoj strani. Nepoželjna osoba može slobodno da uradi to što želi u vezi našeg razgovora i da postavi slike, pa da samog sebe demantuje i ponovo, po ko zna koji put uhvati u laži. Malom Davidu najiskrenije želim sve najlepše u životu, puno zdravlja,sreće i radosti. :wave: :grin: Toliko od mene.
Korisnikov avatar
milantra
 
Postovi: 354
Pridružio se: 26.07.2012, 07:12
Lokacija: Kruševac

Re: Feedback -

Postod david » 13.06.2015, 23:50

Kakav bolesnik, strasno... Ne verujem da se ovo dogadja i da postoji ovakav neko...sad zaista necu više pisati i ulaziti na forum, jer ne mogu da verujem da su i deca počela da se pominju. Puno pozdrava i sreće svima
david
 
Postovi: 19
Pridružio se: 09.03.2013, 09:25
Reket: drvo:Timo Boll ALC
fh:tibhar aurus
bh:tibhar aurus

Re: Feedback -

Postod milantra » 14.06.2015, 08:16

david je napisao:Kakav bolesnik, strasno... Ne verujem da se ovo dogadja i da postoji ovakav neko...sad zaista necu više pisati i ulaziti na forum, jer ne mogu da verujem da su i deca počela da se pominju. Puno pozdrava i sreće svima

Ti si jedan patološki lažov. To je bolest.
Korisnikov avatar
milantra
 
Postovi: 354
Pridružio se: 26.07.2012, 07:12
Lokacija: Kruševac

PrethodniSledeća

Povratak na Berza

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju

cron