Predstavljanje članova

Berza opreme.

Re: Predstavljanje članova

Postod Desnizr » 20.02.2014, 22:48

Ja sam Sasa Desnica iz Zrenjanina,po struci sam veterinar igram rekreativno,penholder stilom.
Pozdrav svima.
Desnizr
 
Postovi: 1
Pridružio se: 20.02.2014, 00:36
Lokacija: Zrenjanin
Reket: Butterfly Senkoh special 90,Fh Butterfly tenergy 05 fx

Re: Predstavljanje članova

Postod Miroslav74 » 03.03.2014, 21:07

Zdravo svima,

Ja sam Miroslav iz Beograda, tek napunio 40 godina a amaterski/rekreativno igram već 20-25 godina, ali ne baš redovno... U nekim periodima i 3x nedeljno, u nekim 3x godišnje... Sve u svemu, napredan sam amater, samo trenutno malo zarđao jer nisam igrao poslednje 3-4 godine (razlog, nedostatak vremena - prvo pa drugo dete, a pritom radim u privatnoj firmi).

Ali rešio sam da se vratim ovom meni omiljenom sportu, naravno rekreativno ali nadam se mnogo redovnije, naravno ako nađem dobru ekipu i sparing partnere...
Miroslav74
 
Postovi: 4
Pridružio se: 02.03.2014, 09:09
Lokacija: Beograd
Reket: Drvo: Stiga Tube Carbo
FH: Stiga Neos Tacky 2.2mm ili 729 Geospin Higher 2.2mm
BH: Stiga Neos Tacky 2.0mm ili 729 Geospin Tacky 2.15mm

Re: Predstavljanje članova

Postod CikaKURE » 10.03.2014, 18:57

Pozdrav drugari,

Ja se zovem Marko. Imam 25 godina, po struci diplomirani ekonomista, nazalost bez posla. Stoni tenis igram rekreativno od skolskih dana, a od prosle godine sam kupio sto pa se moze reci da igram skoro svaki dan. Smatram da sam tezak amater, i na forum sam se prikljucio kako bih dobio pomoc oko izbora opreme i naucio nesto novo.
CikaKURE
 
Postovi: 3
Pridružio se: 09.03.2014, 14:27
Lokacija: Sabac
Reket: U potrazi

Re: Predstavljanje članova

Postod ssassa » 26.03.2014, 08:50

Zovem se Saša i živim u Čačku. Stoni tenis igram rekreativno kada za to nađem vremena i sparing partnera. Pre 2 meseca su i moji klinci počeli da igraju ST. Nadam se da će potrajati njihova zainteresovanost i da ću uskoro dobiti dostojne sparing partnere.
Takođe, pohvalio bih ovaj forum zbog informacija i korisnih saveta koji se ovde mogu dobiti.
Pozdrav svima!
ssassa
 
Postovi: 3
Pridružio se: 25.03.2014, 11:20
Reket: Tibhar Stratus Power Wood
FH: LKT Rapid Speed 2.0
BH: LKT Pro XP 2.0

Re: Predstavljanje članova

Postod Spirit » 12.04.2014, 12:52

Pozdrav svima. Ja sam Nebojsa, zivim u Baru (cg). Sin i kcerka (11i 7 godina)poceli trenirati stoni tenis prije 8 mjeseci. Cekajuci kad oni treniraju probao sam na slobodnim stolovima odigrat koju.... Naravno sad sam totalno navucen na ovaj lijepi sport, uskoro kupujem sto da igramo i kod kuce..

Drago mi je da postoji ovkav forum koji je melem za sve "zarazene" ljubitelje ping ponga..:)
Spirit
 
Postovi: 4
Pridružio se: 12.04.2014, 00:57
Lokacija: Bar CG

Re: Predstavljanje članova

Postod AHimm » 04.05.2014, 10:25

Pozdrav svima,
Aleksandar Himel,
Godiste: 1995
Zivim: trenutno u Beogradu
Zanimanje: Student Informatike na Matematickom Fakultetu
Zdravstveno stanje: Od skora ponovo inficiran
Razlog ucalanjenja: Fenomenalna berza, jeftine polovne gume su uvek +
Reket : Lepljeni Primorac off-(star skoro 10 godina pa mu sve oprastam :D)
FH i BH: Yasaka Mark V GPS Soft (sada vec veoma istrosene sto me je i dovelo ovde)
Trenirao 5 godina, prestao pre jos toliko ali uz povremo prisecanje u vidu casova fizickog u srednjoj skoli, ali se onda cimer dosetio da bi mogli da odemo nekad na sat,dva, pa je to ujedno i razlog zasto sam izvadio reket iz fotrole samo da bih primetio ocajno stanje svoje opreme :/ i eto, trazi se sad neka nova, bolja oprema :D
AHimm
 
Postovi: 2
Pridružio se: 03.05.2014, 13:00
Lokacija: Beograd/Zrenjanin
Reket: Butterfly Primorac off-
fh:Xiom Vega Japan 2.0
bh: Yasaka Rakza 7 soft max

Re: Predstavljanje članova

Postod Ognjen. » 21.08.2014, 01:21

Pozdrav svima ,
Ognjen Petrovic
Godiste: 1986
Lokacija: Sabac

Totalni sam pocetnik , skoro sam poceo da igram i naprzio se :D imam neki stariji reket Tibhar Samsonov premium control , FH tibhar torpedo BH tibhar speedy spin premium.
Stil igre mi je totalno agresivan , volim da napadam :D
Ognjen.
 
Postovi: 3
Pridružio se: 19.08.2014, 13:13

Re: Predstavljanje članova

Postod FatBastard » 21.08.2014, 18:25

Veliki pozdrav svima!
Moje ime je Marko Mitrović, rođen sam 1988. godine. Živim na Vračaru, najčešće igram na Banjici - STAK. Diplomirani teoretičar umetnosti, profesor solfeđa u muzičkoj školi (4 godine) i tezgaroš (8 godina) grupa Profesori solo gitara.
Počeo sam da igram pre dve godine. Reket Killerspin Diamond CQ sa kineskim Meteor gumama.
Stil napadački, kad sam u mogućnosti, u protivnom može i odbrana, sečenje... Omiljeni udarac BH top spin!
U slobodno vreme sa ženom na motociklu obilazim Srbiju i ostale zemlje regiona. :)
Nadam se da ću biti u prilici da zaigram sa voljnim članovima foruma!
FatBastard
 
Postovi: 8
Pridružio se: 19.08.2014, 22:14
Lokacija: Beograd
Reket: Nittaku Acoustic FL:
Fh - Yasaka Rakza 7 2.0
Bh - Yasaka Rakza 7 2.0

Re: Predstavljanje članova

Postod loptas » 25.10.2014, 11:18

Zdravo svima,
Ja sam Nemanja, 34 godine, zivim u Zemun Polju i igram rekreativno.
Trenirao sam nesto manje od godinu dana u osnovnoj skoli, nedovoljno da se nauce sve vrste udaraca ili formira stil, ali dovoljno za pristojnu osnovu...
Prethodne 3 godine sam malo aktivniji pa sam visegodisnje pauze zamijenio visemjesecnim. :)

Igram sa Joola CWX medium reketom na kome su trenutno LKT Rapid Speed gume.
Nije tenzor za me'
loptas
 
Postovi: 8
Pridružio se: 22.10.2014, 09:08
Reket: Xiom Solo
Fh: Xiom Musa
Bh: Armstrong Seifuku SS

Re: Predstavljanje članova

Postod Rale » 27.11.2014, 09:27

Pozdrav svima.
Trenutno zbog sluzbe boravim u okolini Krusevca.
Forum pratim duze vremena. Stonim tenisom se zabavljam godinama I uzivam u njemu.
U pocetku sam igrao samo sa jednim reketom, I nisam menjao dok god bi reket bio upotrebljiv. Zatim sam malo eksperimentisao sa opremom, nasao ono sto mi odgovara i ne menjam vec duze vremena, niti nameravam. Koristio sam i evropski i kineski hvat.
Imam nesto suvisne opreme, nesto moje nesto od drugara (iz vremena eksperimentisanja), kvalitetne i u odlicnom stanju, koju vise ne koristimo pa je stavljamo na berzu.
Rale
 
Postovi: 8
Pridružio se: 26.11.2014, 16:36

PrethodniSledeća

Povratak na Berza

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju

cron