Turnir Amatur Vrsac 7.5.2022 - Rezultati

Turniri, lige, domaći i međunarodni.

Turnir Amatur Vrsac 7.5.2022 - Rezultati

Postod ivan » 09.05.2022, 19:57

Amatur je proteklog vikenda bio organizator turnira A kategorije u Vršcu, pod nazivom Turneu A '' Cupa Varset''/ Turnir A '' Kup Vršca'' . Koncept turnira je zanimljiv, ima dosta meceva da se igra, najpre u grupama, pa se zatim formiraju nove grupe, pa onda na ispadanje, tako da se svi izigraju. Finalisti open kategorije imali su cak 11 meceva. Ja se bio prijavio medjutim usinem vrat dan pre turnira pa sam morao odustati, ali planiram na sledeci. Turniri se organizuju uglavnom u Rumuniji, i najvise je njihovih ucesnika ali kao sto vidimo ima i kod nas nekad. Bile su 4 kategorije igraca, i po snazi igraca organizator odredjuje ko u koju kategoriju upada. Termin se poklopio sa nasim ligama i nekim juniorskim turnirom pa nije bilo mnogo nasih ucesnika ali bice vise valjda sledeci put.
Rezultati glavnih tabli:

Kategorija Elit

Eliminatorii Elite/Glavna tabla Elit

1. Mirkovic Milan
------------------------- Mirkovic Milan 3-0
8. Bye
-----------------------------------
5. Bye
------------------------- Bielunkiewicz Pawel 0-3
4. Bielunkiewicz Pawel
--------------------------------------------------
3. Put Gabriel
------------------------- Put Gabriel 3-0
6. Bye
-----------------------------------
7. Bye
------------------------- Jurje Alex Doru 0-3
2. Jurje Alex Doru


1. Mirkovic Milan
------------------------- Mirkovic Milan 3-0
8. Bye
----------------------------------- Bielunkiewicz Pawel 2-3
5. Bye
------------------------- Bielunkiewicz Pawel 0-3
4. Bielunkiewicz Pawel
-------------------------------------------------- Jurje Alex Doru 0-3
3. Put Gabriel
------------------------- Put Gabriel 3-0
6. Bye
----------------------------------- Jurje Alex Doru 0-3
7. Bye
------------------------- Jurje Alex Doru 0-3
2. Jurje Alex Doru

Clasament Elite/konačan ishod Elit

1. Jurje Alex Doru - Almasu Mare
2. Bielunkiewicz Pawel - Polonia
3 -- 4
Put Gabriel - Oravita
Mirkovic Milan - Novi Sad
5 -- 1v gr.sup.
Savu Cristian - Oradea
6 -- 8 0v gr.sup.
Thouzard Adrian - Drobeta Tr Severin
Frunza Alexandru - Timisoara
Grubacichi Marius - Timisoara
9 -- 11 1v gr.inf.
Vaida Sorin - Oradea
Jurescu Sorin - Timisoara
Orban Alexandru - Lugoj

Eliminatorii Open/Glavna tabla Open

1. Lacatis Ghita
------------------------- Lacatis Ghita 3-0
16. Veres Francisc
----------------------------------- Lacatis Ghita 3-1
9. Popov Nebojsa
------------------------- Neamt Doru 2-3
8. Neamt Doru
--------------------------------------------------
5. Orozovic Marko
------------------------- Popet Doru 1-3
12. Popet Doru
----------------------------------- Drinceanu Lilian 1-3
13. Fekete Istvan
------------------------- Drinceanu Lilian 2-3
4. Drinceanu Lilian
-----------------------------------------------------------------
3. Nagy Iosif
------------------------- Nagy Iosif 3-1
14. Hancig Mircea
----------------------------------- Nagy Iosif 3-2
11. Cecan Vasile
------------------------- Cecan Vasile 3-2
6. Petrovic Zeljko
--------------------------------------------------
7. Petersi Nuri
------------------------- Dorijan George 0-3
10. Dorijan George
----------------------------------- Dorijan George 3-1
15. Jichici Svetozar
------------------------- Mihalescu Dinu 1-3
2. Mihalescu Dinu

Semifinals - Open

Lacatis Ghita
------------------------- Lacatis Ghita 3-2
Drinceanu Lilian

Nagy Iosif
------------------------- Nagy Iosif 3-1
Dorijan George

Finals - Open

Lacatis Ghita
------------------------- Lacatis Ghita 3-0
Nagy Iosif

Clasament Open/Konačan ishod Open

1. Lacatis Ghita - Arad
2. Nagy Iosif - Arad
3 -- 4
Drinceanu Lilian - Oravita
Dorijan George - Alibunar
5 -- 8
Neamt Doru - Arad
Cecan Vasile - Timisoara
Popet Doru - Timisoara
Mihalescu Dinu - Timisoara
9 -- 16
Veres Francisc - Oravita
Hancig Mircea - Timisoara
Fekete Istvan - Arad
Petersi Nuri - Varset
Popov Nebojsa - Varset
Petrovic Zeljko - Belgrad
Orozovic Marko - Arandjelovac
Jichici Svetozar - Timisoara
17 -- 1v gr.sup.
Vucetic Ivan - Vlajkovac
18 -- 24 0v gr.sup.
Geamanu Robert - Drobeta Tr Severin
Csaky Tiberiu - Resita
Degianschi Obrad - Resita
Deak Valentin - Sebis
Zeremski Dejan - Becej
Hrnjak Aleksa - Belgrad
Stefanovic Predrag - Belgrad
25 -- 27 2v gr.inf.
Kramarsic Milos - Belgrad
Balaj Roland - Arad
Chiscan Bogdan - Arad
28 -- 32 1v gr.inf.
Tamsa Titus - Resita
Lascu Marius - Timisoara
Greonjanc Marinel - Vlajkovac
Kis Oto - Becej
Latkovic Milan - Varset
33 -- 36 0v gr.inf.
Putnik Tiberiu - Varset
Pinter Denes - Becej
Radak Milan - Varset
Bugarshi Joko - Belgrad

Eliminatorii Hobby/ Glavna tabla Hobby

1. Curcin Vladimir
------------------------- Andrea Simion 2-3
8. Andrea Simion
-----------------------------------
5. Rajda Vladimir
------------------------- Rajda Vladimir 3-2
4. Roman Ion
--------------------------------------------------
3. Petrovic Stanislav
------------------------- Petrovic Stanislav 3-0
6. Seiche Lucian
-----------------------------------
7. Ternauciuc Adrian
------------------------- Ternauciuc Adrian 3-0
2. Spasic Dejan

Semifinals - Hobby

Andrea Simion
------------------------- Rajda Vladimir 1-3
Rajda Vladimir

Petrovic Stanislav
------------------------- Petrovic Stanislav 3-1
Ternauciuc Adrian

Finals - Hobby

Rajda Vladimir
------------------------- Petrovic Stanislav 1-3
Petrovic Stanislav

Clasament Hobby/Konačan ishod Hobby

1. Petrovic Stanislav - Bela Crkva
2. Rajda Vladimir - Varset
3 -- 4
Ternauciuc Adrian - Lugoj
Andrea Simion - Cluj Napoca
5 -- 8
Seiche Lucian - Oravita
Roman Ion - Vlajkovac
Spasic Dejan - Belgrad
Curcin Vladimir - Varset
9 -- 12 0v gr.sup.
Vukovic Zoran - Varset
Gojkov Milan - Varset
Marin Goran - Varset
Velickovic Ines - Belgrad

Eliminatorii Avansati/Glavna tabla Napredni

1. Todorovic Milovan
------------------------- Sirbu Lucian 0-3
8. Sirbu Lucian
-----------------------------------
5. Ceh Robert
------------------------- Orban Marius 1-3
4. Orban Marius
--------------------------------------------------
3. Floarea Catalin
------------------------- Popescu Radu 2-3
6. Popescu Radu
-----------------------------------
7. Ankar Wasim
------------------------- Ankar Wasim 3-1
2. Ignuta Sebastian


Semifinals - Avansati/Napredni

Sirbu Lucian
------------------------- Orban Marius 1-3
Orban Marius

Popescu Radu
------------------------- Ankar Wasim 1-3
Ankar Wasim

Finals - Avansati/Napredni

Orban Marius
------------------------- Ankar Wasim 0-3
Ankar Wasim

Clasament Avansati/Konačan ishod Napredni

1. Ankar Wasim - Timisoara
2. Orban Marius - Lugoj
3 -- 4
Popescu Radu - Arad
Sirbu Lucian - Drobeta Tr Severin
5 -- 8
Ignuta Sebastian - Voiteg
Ceh Robert - Varset
Floarea Catalin - Drobeta Tr Severin
Todorovic Milovan - Varset
9 -- 12 0v gr.sup.
Dobinda Alexandru - Arad
Dobinda Dinu- Arad
Chivaran Alin - Caransebes
Glavan Radu - Timisoara
13 -- 1v gr.inf.
Vasiljev Jonel - Vojvodinci
14 -- 16 0v gr.inf.
Faur Lucian - Jimbolia
Drulea Petru - Jimbolia
Celic Dusan - Varset

Evo linka gde mozete videti neke slike:
https://www.facebook.com/10006383653219 ... 58890/?d=n
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3827
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Povratak na Takmičenja

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju

cron