Veteranska liga u CZV

Turniri, lige, domaći i međunarodni.

Veteranska liga u CZV

Postod Ivan92 » 02.08.2019, 13:58

STONOTENISKI KLUB CRVENA ZVEZDA
Propozicije za prvu veteransku ligu Beograda
POČETAK 4.9.2019.
1. Liga će se igrati prvo ligaški deo pa playoff od 1. do 4. i od 5. do 8.mesta.
- Sistem ekipnog meča je 3na3, svako sa svakim i prvi meč dubl.
- Ekipna pobeda nosi 2 boda, nerešen rezultat 1 bod.
- U slučaju istih broja bodova gleda se sveukupan zbir pojedinačnih mečeva a tek onda međusobni rezultat.
- Ako u playoff-u meč bude 5-5 igra se još jedan dubl.

2. Sve ekipe igraju u isto vreme bez mogućnosti odlaganja.Sredom od 19h, jedno kolo.

3. Ekipe mogu prijaviti maksimalno 5 igrača.
- Izmene se mogu vršiti nakon 3. i 6. pojedinačnog meča.
- Svi igrači moraju imati 40 ili više godina.
- Igrači koji su registrovani u Super ili Prvoj ligi Srbije ne mogu nastupiti.
- Igrači u ekipi moraju imati iste dresove.

4. Sudije su obavezne na svakom meču, koje obezbeđuje organizator.

5. Prijavnina za ekipu iznosi 12 000din, preko računa ili na licu mesta. Zadnji rok za prijavu je 31. Avgust. Prijave na 064/3045760 ili stkc.zvezda@gmail.com

6. Nagradni fond iznosi 35 000 din. Svaka ekipa dobija majice za učešće na turniru. Obezbeđene su medalje, pehar i banket po završetku lige.
- Igra se u sali kluba na stadionu Rajko Mitić, na 5 stolova marke Butterfly, loptice Nittaku 3*.
Sponzori
DB Kobra group Alu-Desing Bosdizajn Ćurić Wolf brothers company doo Eliscaffe Azbuka ukusa Markop Butterfly
Ivan92
 
Postovi: 1
Pridružio se: 09.01.2016, 14:58

Re: Veteranska liga u CZV

Postod LucicNS » 03.08.2019, 15:11

Iz dugogodišnjeg iskustva učestvovanja na najvećem takvom takmičenju (novosadski RESTLINS):

- Gde je smisao ograničavanja zbog učešća u najvišim ligama?
Ako je veteransko, onda je ograničenje 40+ jedino. Ovako možete u naslov dodati i poluamatersko ili poluprofesionalno.
Svakako neće učestvovati bolji igrači ako liga bude slaba, a ako bude jaka, slabiji igrači vole da odigraju sa jačima, a sve
se to vremenom iskristališe kad se omasovi i napravi više takvih liga. Mi ih imamo sedam. Možda da razmislite o ograničenju
na po jednog takvog igrača iz svake od te dve najviše lige po ekipi, biće ravnomernije rasporedjeni.
- Igranje u istim dresovima?
Šta ako neko zaboravi da ponese jer je u žurbi (npr zbog obaveza na poslu, žena nije oprala...). Koliki je dodatni trošak za igrače?
Mislim, nije neki problem da se imaju dresovi, ali zašto bi bilo baš obavezno?
+ Sviđa mi se sistem sa dublovima odmah na početku, mi to nemamo, ali je lepo. Eventualno da stavite posle treće partije.
- Bez mogućnosti odlaganja?
Malo je 5 igrača u timu onda. ubacite bar 6 ili čak 7. Privućićete tako i igrače van Beograda.
Kod nas se desi da od 6 prijavljenih igrača nekad dođe samo 1 ili 2. Sve su to uglavnom zaposleni ljudi sa porodicama.
Pogotovo što će za plej of biti potrebna četiri igrača za ta dva dubla.

Moj komentar i sugestije nemojte shvatiti zlonamerno, imao sam dobru nameru.
Pozdrav,
Marko Lučić
LucicNS
 
Postovi: 514
Pridružio se: 01.08.2011, 21:08
Lokacija: Novi Sad
Reket: Drvo: TTS Tesla OFF++
FH: Butterfly Tenergy 05 max
BH: Donic Pirahna 0X

Re: Veteranska liga u CZV

Postod zhang jike » 19.09.2019, 16:09

@LucicNS +1
zhang jike
 
Postovi: 413
Pridružio se: 28.05.2012, 15:08
Reket: Daska: Timo Boll Spirit (fl)
Fh: Stiga Calibra Lt Sound (max)
Bh: Stiga Calibra Lt Sound (max)


Povratak na Takmičenja

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju