Pingić Liga STK Palilula - sezona 3

Turniri, lige, domaći i međunarodni.

Pingić Liga STK Palilula - sezona 3

Postod davortintor » 01.08.2016, 11:27

STK Palilula planira da krene sa održavanjem 3. sezone " Pingić lige ".
3. sezona Pingić lige počela bi sa odigravanjem u sredu 07.09.2016..
Sva kola bih se održavala svake srede sa početkom od 20,oo h .
Prijave ekipa za učešće počinju od danas 01.08.2016. i trajaće do 31.08.2016.
Sve ekipe učesnice prošle sezone imaju pravo da promene naziv ekipe .
Svi igrači učesnici prošle sezone imaju pravo da promene ekipu za koju će nastupati , ili mogu da naprave potpuno novu ekipu pod novim imenom .
Takodje primaju se i prijave za sve nove igrače i nove ekipe koje do sada nisu učestvovale u takmičenju , a želeli bih da budu deo ovog sportskog druženja .
Propozicije takmičenja će ostati iste kao i u 2.sezoni .
Model takmičenja organizator će objaviti nakon isteka prijava učesnika , kako bih mogao pronaći sistem bržeg završetka takmičenja , kako se nebi ponovila greška iz 2. sezone .
Prijave se primaju na tel. broj 063 8163-884 ( Davor) , i 061 642-3564 ( Nikola ) , ili preko ovog sajta putem ove teme .
Prijava se sastoji iz imena ekipe , i imena igrača učesnika . s tim da se taj spisak igrača može proširiti do 4. kola.
Spisak ekipa se nemože proširiti po isteku roka za prijavu a, to je 31.08.2016.
davortintor
 
Postovi: 607
Pridružio se: 11.05.2012, 11:51
Reket: Drvo : Yasaka Ma Lin Carbon soft
Gume : Fh - Yasaka mark V soft 2 mm crvena
Bkh - Yasaka rakza X soft 2,2 mm crna

Re: Pingić Liga STK Palilula - sezona 3

Postod Francuz » 04.08.2016, 13:54

Par sugestija za organizatora na osnovu iskustva iz prethodnih sezona.

1- Celokupna uplata pre pocetka sezone
Najbolje je da svaka ekipa uplati celu kotizaciju na pocetak sezone unapred.
Takobi se obezbedilo da ukoliko neka ekipa resi da odustane u toku takmicenja, kotizacija propada. Organizator i ostali ucesnici time ne bi bili osteceni i ta ekipa bi bila adekvatno kaznjena.
to je inace najbolji nacin da se u okviru svake ekipe lepo raspodele troskovi i da ne dodje do "ja stalno placam a ti nikada" ...
2- Ekipe koje su odustale u toku prethodnih sezona da nemaju prava ucesca
Ko se sebicno napustio prethodna takmicenja ne bi trebalo da moze ponovo da se prijavi, ili neka prvo izmiri ostatak obaveza i da se to raspodeli retroaktivno prethodnim pobednicima i organizatoru.
3- Zabranjena naknadna prijava igraca
Naknadna prijava igraca posle zvanicnog roka ne bi smela da se dozvoli jer dovodjenje jakih igraca posle par prvih krugova moze ozbiljno da dovede u pitanje ravnotezu takmicenje, a i lako je dovesti adekvatno pojacanje kad znas sve sastave.

ostalo je jako dobro uredjeno i mislim da je ovo trenutno jedno od najbolje organizovanih rekreativnih takmicenja u Beogradu.


Srecno @!
Korisnikov avatar
Francuz
 
Postovi: 333
Pridružio se: 18.11.2011, 16:58
Lokacija: Beograd
Reket: FH: Tenergy 05FX max
BH: Tenergy 05FX max
Blade: Inneforce ALC

Sve regularno :)

Re: Pingić Liga STK Palilula - sezona 3

Postod Veliki Dule » 11.08.2016, 12:49

Slažem se sa Francuzem u vezi prijave igrača. Po meni spisak igrača treba da bude konačan do početka prvog meča u ligi i da svi znamo na čemu smo.
Takođe mislim da je u prethodnoj ligi dosta konfuzije i problema izazivalo odlaganje mečeva.
Po meni ne treba da bude odlaganja mečeva sem ako celo kolo ne odloži organizator zbog eventualnog praznika ili slično na zahtev bar dve tri ekipe.
Svaka ekipa nek prijavi po dve tri rezerve pa kako se kome koje kolo zalomi u takvom sastavu i igra.
Tako nećemo dolaziti u situaciju da se stalno odlazu mečevi da bi se igralo u najačem sastavu a i biće više neizvesnih rezultata i mečeva.
Puno je dati sav novac unapred ali treba dati bar depozit za dva kola unapred plus redovno kolo čisto kao malu obavezu za dolazak.
Slažem se i da nekim neozbiljnim pojedincima ne treba dopustiti učestvovanje jer se dešavalo da se neke ekipe jednostavno ne pojave na meču bez poziva
a da protivnička ekipa dodje u salu sa tri četiri igrača sa različitih strana svojim kolima što složićete se predstavlja nepotreban trošak.
Sistem od 10 mečeva je po meni sjajan jer se lepo izigramo i dubl je atrakcija i pravi potez organizatora.
Mislim da organizator o ovim i sličnim sugestijama treba da se izjasni što pre da bi ekipe znale da li im to odgovara ili ne a da bi se zatim prijavile a za sam žreb nije kasno ni
nekoliko dana pre lige.Ovako svi čekaju jasna pravila da vide da li im to odgovara ili ne.
Nadamo se još jednoj lepoj sezoni kod Davora.
Pozdrav od ekipe Frendovi
Veliki Dule
 
Postovi: 67
Pridružio se: 31.12.2012, 11:15

Re: Pingić Liga STK Palilula - sezona 3

Postod davortintor » 12.08.2016, 02:09

Veliki Dule je u pravu da je bilo dosta konfuznih situacija u prethodnoj sezoni , što sam ja i napisao u poslednjem postu na temi " sezona 2 " . Po mom mišljenju nije bilo većih problema zbog odlaganja mečeva . Najveću konfuziju je izazvalo odustajanje 2 ekipe u sred sezone ( iz raznih razloga u koje neželim da ulazim ) i tako su mogle direktno da dovedu u pitanje regularnost takmičenja . Takodje je bilo i situacija kada su pojedine ekipe otkazivale mečeve u poslednjem trenutku , neke se nisu pojavile a da se prethodno nisu javile ni organizatoru a ni kapitenu protivničke ekipe ( i tu je Veliki Dule potpuno u pravu ) , a neke ekipe su se javljale organizatoru i predavale mečeve da nebi dolazile jer nisu mogli da se skupe bez obzira na dovoljan fond prijavljenih igrača . To je bilo učestalije kako se liga bližila kraju i kada se konačan plasman ekipa već mogao naslutiti . To je za mene bio osnovni problem prethodne sezone .
Igrao sam 4 godine Novosadsku rekreativnu " Restlins ligu " . Pravila o odlaganju mečeva i prijava igrača ( ne ekipa ) do početka 4. kola , su na snazi u tom takmičenju i pokušavam da ih prenesem i primenim i u ovoj našoj " Pingić Ligi " . To tamo bezprekorno funkcioniše već godinama,a ta liga je sastavljena od 6 podliga sa po 12 ekipa što je moramo priznati zavidan broj uesnika ovog takmičenja . Po našim starim navikama sve ostavljamo za poslednji dan i u tom ostavljanju se često dogodi da se i zakasni sa prijavama . Zato i želim da ostavim mogućnost nekim igračima , koji možda nisu mogli da nadju dovoljan fond igrača za neku svoju ekipu , da mogu da se priključe nekoj već prijavljenoj ekipi i tako ovu našu ligu na neki način učine masovnijom, a samim tim i atraktivnijom .
Ali da bih obezbedio što veću regularnost još pre početka takmičenja izmeniću pravilo o naknadnom prijavljivanju igrača .
Dakle :
- Konačan datum za prijavu ekipa i igrača za učešće u 3. sezoni Pingić lige je 31.08.2016. Naknadne prijave neće biti uvažene .

Što se tiće pravila o odlaganju mečeva tu bih potražio pomoć potencijalnih učesnika da mi svojim mišljenjem o tome pomognu u donošenju odluke .
Moje mišljenje je da pravilo o odlaganju meča treba da ostane na snazi i to samo iz objektivnih razloga uz dogovor kapitena ekipa meča koji bi se eventualno odložio .

- Meč će se i u ovoj sezoni sastojati od 10 partija ( 9 singla i dubl ) , jer se to u prethodnoj sezoni pokazalo kao pun pogodak .
davortintor
 
Postovi: 607
Pridružio se: 11.05.2012, 11:51
Reket: Drvo : Yasaka Ma Lin Carbon soft
Gume : Fh - Yasaka mark V soft 2 mm crvena
Bkh - Yasaka rakza X soft 2,2 mm crna

Re: Pingić Liga STK Palilula - sezona 3

Postod Veliki Dule » 12.08.2016, 09:01

Frendovi
1. Milosevic Ljubisa
2. Petrovic Dusko
3. Saveski Sasa
4. Petrovic Aca
Veliki Dule
 
Postovi: 67
Pridružio se: 31.12.2012, 11:15

Re: Pingić Liga STK Palilula - sezona 3

Postod davortintor » 19.08.2016, 17:17

" Los Bombarderos "

1. Brnović Boris
2. Gačić Marko
3. Stefanović Andrej
4. Ungurjanović Tihomir
5. Jašarovski Nebojša
6. Ognjenović Bogdan
davortintor
 
Postovi: 607
Pridružio se: 11.05.2012, 11:51
Reket: Drvo : Yasaka Ma Lin Carbon soft
Gume : Fh - Yasaka mark V soft 2 mm crvena
Bkh - Yasaka rakza X soft 2,2 mm crna

Re: Pingić Liga STK Palilula - sezona 3

Postod davortintor » 30.08.2016, 16:20

" Favoriti iz senke " :

1. Tintor Nikola
2. Golubović Saša
3. Tintor Ružica
4. Mlekov Jožef
5. Milojević Vlada
6. Oklobdžija Nora
7. Tintor Davor
davortintor
 
Postovi: 607
Pridružio se: 11.05.2012, 11:51
Reket: Drvo : Yasaka Ma Lin Carbon soft
Gume : Fh - Yasaka mark V soft 2 mm crvena
Bkh - Yasaka rakza X soft 2,2 mm crna

Re: Pingić Liga STK Palilula - sezona 3

Postod Sale » 30.08.2016, 21:06

:clapping: Ludnica ajmo ljudi ima jos dobrih igraca koji su slobodni,jos malo pa nestalo.
Korisnikov avatar
Sale
 
Postovi: 551
Pridružio se: 18.02.2011, 00:04
Lokacija: Borča
Reket: tbs
bh 05 1.9
fh 05fx 2.1

Re: Pingić Liga STK Palilula - sezona 3

Postod z.s.f. » 31.08.2016, 09:36

OBREN-SITI
1.Budimir Malešić
2.Aćimović Slavoljub
3.Dragojlović Dragan
4.Jocić Miloš
5.Stevanović Zoran
6.Trifun Miladinović
7.Miloš Bjelobrk
8.Stefan Mikić
9.Vlada Batinić
z.s.f.
 
Postovi: 16
Pridružio se: 02.01.2015, 22:02

Re: Pingić Liga STK Palilula - sezona 3

Postod NemanjaR » 31.08.2016, 13:05

Ekipa " Uvek prvi"
Rančić Nemanja
Mrdaković Marko
Stević Ivica
Marić Nemanja
Denčić Jovan
Mulić Ljuba
NemanjaR
 
Postovi: 201
Pridružio se: 02.12.2011, 23:14
Lokacija: Beograd -Ovča
Reket: Butterfly Timo Boll ALC
FH- Andro Rasant grip 2,1mm
BH- Andro Rasant grip 1,7mm

Sledeća

Povratak na Takmičenja

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju

cron