Vidovdanski turnir u Kruševcu

Turniri, lige, domaći i međunarodni.

Re: Vidovdanski turnir u Kruševcu

Postod LucicNS » 09.07.2015, 16:35

milantra je napisao:Problem je nastao ako se sećate,a ja ću da Vas podsetim kada je taj isti čovek iz kluba dozvolio da mu igrač iz Niša prepravlja raspored igrača na glavnoj tabli. Ja se nisam sa tim složio, ali moje mišljenje se nije uzelo u obzir. Iskreno bilo me je na njihov red sramota pred svima Vama koji ste došli toga dana i ispoštovali naš poziv. Zbog tog njihovog "poigravanja" sa glavnom tablom došlo je i do manjeg incidenta između dvojice igrača iz Niša iz suprotnih klubova.
Pozdrav Vama uvaženi gospodine Lučiću i gospodinu Kramaršič Milošu. :wave:


Sve sam mogao da "popijem", ali onako javno i naglas prepravljanje glavnog žreba mi je zvučalo (i izgledalo) toliko strašno da je meni bilo neprijatno što sam bio tamo.

Jednom sam izgubio namerno da bi umesto onog koji je zasluženo trebao biti drugi otišao neko ko to nije zaslužio, a dobri smo.
Dan danas se izvinjavam tom čoveku kad god ga vidim i nikada mi u životu neće biti prijatno pored njega. A oprostio mi je.
Mogao sam svačim da se opravdam. I umorom i dekoncentracijom i povredom...
Od tog momenta sam rešio da budem dobar sa svima i da za stolom preko puta mene dok se ne odigra poslednji poen vidim samo neprijatelja, koga ću posle meča poštovati za tu odigranu partiju više.

Zašto ovo spominjem? Zato što razumem da se može nekada u životu napraviti greška. Ali ne razumem da kada shvatiš šta si uradio ne kažeš "izvini".
Milane, ljudi koji su onakve stvari radili tako javno su najveća sramota za sport i fer plej. Oni se nikada neće nikome izvinuti, ali isto tako nikada neće biti veliki ljudi.

Veliki pozdrav i Vama.
LucicNS
 
Postovi: 514
Pridružio se: 01.08.2011, 21:08
Lokacija: Novi Sad
Reket: Drvo: TTS Tesla OFF++
FH: Butterfly Tenergy 05 max
BH: Donic Pirahna 0X

Re: Vidovdanski turnir u Kruševcu

Postod milantra » 09.07.2015, 21:44

Sve sam mogao da "popijem", ali onako javno i naglas prepravljanje glavnog žreba mi je zvučalo (i izgledalo) toliko strašno da je meni bilo neprijatno što sam bio tamo.
Vama je bilo neprijatno kao takmičaru, koji je prevalio toliki put da dođe da se druži sa ljudima južnije od Beograda. Taj Vaš mogu slobodno da ga nazovem gest dobre volje neko je trebao da ceni. Možete da zamislite kako je meni bilo što sam ni kriv ni dužan morao nečiju brljotinu da sprovedem do kraja. Bilo mi je jako mučno. Jedva sam čekao da se završi. Ukoliko budem u mogućnosti da organizujem neki turnir u okviru svog kluba STK "Car Lazar" biće mi zadovoljstvo da Vas i uvaženog gospodina Kramaršiča, kao i ostale forumaše ugostim jednom korektnom organizacijom i gostoprimstvom. Sigurno se neće desiti nesportske pojave.
Pozdrav od Milana Trajkovića iz Kruševca :wave: :hello:
Korisnikov avatar
milantra
 
Postovi: 354
Pridružio se: 26.07.2012, 07:12
Lokacija: Kruševac

Prethodni

Povratak na Takmičenja

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju

cron