Donic pojedinačni turnir veterana u nedelju 10h

Turniri, lige, domaći i međunarodni.

Re: Donic pojedinačni turnir veterana u nedelju 10h

Postod scvlada » 09.10.2011, 20:09

Niko se ne javlja.Pa iako nisam bio nešto znam Veliki Davor u finalu apsolutne izgubio od Brice.Polufinale za pamćenje Pera Hrnjak - Davor 2/3. Pera Hrnjak izbacio Djordja Stanića. Davor Devrnju....
U kategoriji 40- 49 Stanić došao do finala a šta je dalje bilo ne znam .Znam samo da su i Pera i Davor dobili i Stanića i Devrnju ,što bi se reklo da se na Paliluli lupa dobar stoni tenis. :yahoo:
scvlada
 
Postovi: 726
Pridružio se: 28.03.2011, 16:12
Reket: TBS

Re: Donic pojedinačni turnir veterana u nedelju 10h

Postod Vladojica » 09.10.2011, 20:24

Svaka cast Peri i Davoru! Slika Slika
"The dark side of the Force is a pathway to many abilities, some considered to be.. unnatural."
Korisnikov avatar
Vladojica
 
Postovi: 2015
Pridružio se: 16.02.2011, 13:28
Lokacija: Beograd
Reket: Tibhar Defense Plus
FH: Joola Phenix
BH: Dr Neubauer Super Block OX

Re: Donic pojedinačni turnir veterana u nedelju 10h

Postod phrnjak » 09.10.2011, 20:36

Nikad bolje nisam igrao nego danas.
---U kategoriji 40-49 bio sam 1. u grupi jer sam uspeo da dobijem Devrnju. Dalje prodjem prvo kolo pa ispadnem od Stanica.
---U apsolutnoj kategoriji dodjem do polufinala (sad ja pobedim Stanica) i izgubim od Davora 3-2 nakon 3-4 preokreta i u setovima i u poenima. Najlepsi mec dana. Toliko lepih poena i aplauza za obojicu. U 4. setu sam propustio 2 mec lopte i 5. set izgubim 11-8. Onda je Davor izgubio finale od Britke koji je pobedio u obe konkurencije. U 40-49 dobio je Stanica 3-1.
---U 60+ prvi je bio Svrzic (Surbek) koji je u finalu dobio Misu Sarica s kojim sam se ja bas namucio u 1/4 u apsolutnoj (3-2).
---U 50-59 ne znam sta je bilo. Ako neko zna neka napise.
---Dakle, potpuno sam zadovoljan cak igrom i u ona 2 meca koja sam izgubio.
Najbolji način da povratite vaš novac je da ga potopite u flašu viskija.
Korisnikov avatar
phrnjak
 
Postovi: 657
Pridružio se: 17.04.2011, 22:21
Reket: penhold KongLiHui, tenergy 05 max, palio.

Re: Donic pojedinačni turnir veterana u nedelju 10h

Postod djordjestanic » 09.10.2011, 21:21

Da, napisali ste sve što je bitno.

Moram da se izvinim Peri Hrnjaku za kraj meča koji je on pobedio. Naime, pri kraju meča je kamera prekinula sa snimanjem.

Volim da na snimku bude rukovanje jer to znači da je meč završen. Ovaj meč je snimljen skoro do samog kraja ali ima taj već opisani feler.

Inače Hrnjak je danas igrao stvarno dobro. Na ovim turnirima ja imam posebnu taktiku. Prijavim obe konkurencije ali se realno posvetim jednoj. Drugu igram da se ne ohladim a ne želim da se umaram jer onda neću imati snage za ono što je meni važno a to je da odigram dobar meč protiv Britke.

U toj kombinaciji Hrnjak je odlično odigrao, baš onako napaljeno i sasvim zasluženo me dobio. U refanšu sam dobio ja, ali tu sam ja igrao maksimalno napaljeno a mislim da se Pera nije baš, baš trudio. Ili je i on kalkulisao sa snagom ili je bio zadovoljan sa onom prethodnom pobedom.

Najgori deo turnira je bilo igranje kada je u isto vreme igrao Miša Sarić koji je bio toliko glasan da par puta umalo nisam ispustio reket kad je podvriskivao. :banghead: :banghead: :banghead:

Inače, u finalu sam odigrao prvi set baš kako sam zamislio i pre meča. :ugeek: :ugeek: :ugeek:
Taktički pametno i tehnički savršeno izvedeno. Posle tog super seta za mene, sledila su tri seta u kojima me je Britka izubijao kao pacera. :blackeye: :blackeye: :blackeye: :blackeye: :blackeye: :blackeye:

Inače zadovoljan sam, već duže vreme igram finala na ovom turniru koji je poprilično dobar. Danas je ipak falilo par kvalitetnih igrača ali koga nema taj neće ručati kobaju.

Snimljene mečeve sam pustio da se uploaduju pa ih možete pogledati na mom YouTube kanalu (onaj link iz mog potpisa).

Poruka onima koji čitaju ovaj forum:
Imate 100 puta bolji izveštaj nego sa prvenstva Srbije u 99% sportova u Srbiji.
:wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave:
https://www.youtube.com/user/joes021 - puno mečeva veterana i Restlins lige
https://cryptolandscout.com/ - Crypto trading tool for Binance (mojih ruku delo)
https://www.freewebsitestudio.com/ - program za pravljenje web stranica (mojih ruku delo)
Korisnikov avatar
djordjestanic
 
Postovi: 1700
Pridružio se: 13.06.2011, 22:26
Lokacija: Novi Sad, Serbia

Re: Donic pojedinačni turnir veterana u nedelju 10h

Postod scvlada » 09.10.2011, 21:38

Bravo Djordje za finale i hvala za uploads :hello:
scvlada
 
Postovi: 726
Pridružio se: 28.03.2011, 16:12
Reket: TBS

Re: Donic pojedinačni turnir veterana u nedelju 10h

Postod phrnjak » 09.10.2011, 21:54

djordjestanic je napisao:Inače Hrnjak je danas igrao stvarno dobro. Na ovim turnirima ja imam posebnu taktiku. Prijavim obe konkurencije ali se realno posvetim jednoj. Drugu igram da se ne ohladim a ne želim da se umaram jer onda neću imati snage za ono što je meni važno a to je da odigram dobar meč protiv Britke.

U toj kombinaciji Hrnjak je odlično odigrao, baš onako napaljeno i sasvim zasluženo me dobio. U refanšu sam dobio ja, ali tu sam ja igrao maksimalno napaljeno a mislim da se Pera nije baš, baš trudio. Ili je i on kalkulisao sa snagom ili je bio zadovoljan sa onom prethodnom pobedom.

Ama nisam kalkulisao nego ne mogu takve 2 partije da ponovim u tako malom vremenskom periodu (imali smo vrlo kratku pauzu izmedju 2 meca). :duel:
Mislim na fizicku spremnost. Bio sam ja napaljen i protiv Devrnje i protiv tebe oba puta. Dusa oce, a srce klokoce. :dizzy: Takodje sam 1/4 i 1/2 odigrao 10 setova bez predaha. Posle 4 sata igranja i RAMBO bi se dopingovao pre poslednja 2 meca.:blackeye:Ti si si odigrao 2 mec vrhunski sto ce se videti na snimku.
Ja nemam taktiku kao ti nego udri po favoritu iz sve snage u obe konkurencije pa ko prezivi. Na kraju me je to i kostalo finala sto ne umanjuje Davorovu odlicnu zavrsnicu.
A za prekid filma u nasem prvom mecu evo ti moj odgovor. :nono: :nono: :nono: :club: :club: :club: Salim se naravno.
Najbolji način da povratite vaš novac je da ga potopite u flašu viskija.
Korisnikov avatar
phrnjak
 
Postovi: 657
Pridružio se: 17.04.2011, 22:21
Reket: penhold KongLiHui, tenergy 05 max, palio.

Re: Donic pojedinačni turnir veterana u nedelju 10h

Postod ivan » 09.10.2011, 22:11

Ja bio da gledam. Prvi utisak mi je da su svi prisutni igrali odlicno. Ovi sto ih znam igrali su bolje nego ikad. Phrnjak i Davor ko da su se drogirali pre turnira. Davor u grupi dobio Stanica sa 3:0, Phrnjak dobio Devrnju. Posle Pera dobio Stanica 3:1, a Davor Devrnju 3:0, neverovatno. Polufinale izmedju Pere i Davora je bio fenomenalan mec. Snimio sam mojom cuvenom kamerom bez tona, usput sam ustanovio da joj i svetlo sa plafona smeta pa su dve vertikalne pruge preko snimka. Ne kupujte jeftine stvari.
Elem, u kategoriji 50-59 mislim da je Aca Milutinovic u finalu dobio Djordjevica.
Ipak, da se ovi Palilulcani ne osile previse, najbolji je bio Svrzic. Najveci spiner od svih prisutnih. I Timo Boll ponekad blokira, Svrzic ne. Samo spin na spin.
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: Donic pojedinačni turnir veterana u nedelju 10h

Postod First » 09.10.2011, 22:53

Zna li neko sa kojim gumama igra Devrnja?
Korisnikov avatar
First
 
Postovi: 1395
Pridružio se: 02.03.2011, 01:50
Lokacija: Beograd
Reket: Drvo: Butterfly Timo Boll Spirit
Gume: Butterfly T05 1.9mm
Butterfly T05fx 1.9mm

Re: Donic pojedinačni turnir veterana u nedelju 10h

Postod LucicNS » 09.10.2011, 23:00

Standardnim beksajdima, ali ne znam koja je marka i model u pitanju.
LucicNS
 
Postovi: 514
Pridružio se: 01.08.2011, 21:08
Lokacija: Novi Sad
Reket: Drvo: TTS Tesla OFF++
FH: Butterfly Tenergy 05 max
BH: Donic Pirahna 0X

Re: Donic pojedinačni turnir veterana u nedelju 10h

Postod djordjestanic » 09.10.2011, 23:02

Donic.

Mislim da je Desto u pitanju.
https://www.youtube.com/user/joes021 - puno mečeva veterana i Restlins lige
https://cryptolandscout.com/ - Crypto trading tool for Binance (mojih ruku delo)
https://www.freewebsitestudio.com/ - program za pravljenje web stranica (mojih ruku delo)
Korisnikov avatar
djordjestanic
 
Postovi: 1700
Pridružio se: 13.06.2011, 22:26
Lokacija: Novi Sad, Serbia

PrethodniSledeća

Povratak na Takmičenja

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju

cron