Novogodišnji turnir STK " Palilula " 2014.

Turniri, lige, domaći i međunarodni.

Re: Novogodišnji turnir STK " Palilula " 2014.

Postod Moso » 30.12.2014, 15:30

Cestitke Davore na jos jednom uspesno organizovanom turniru i detaljnom izvestaju. Ukoliko ima bilo kakvih video snimaka ili fotografija sa turnira bilo bi pozeljno da ih neko postavi. Pozdrav i srecna nova godina svm clanovima foruma.
Korisnikov avatar
Moso
 
Postovi: 253
Pridružio se: 26.07.2012, 13:49
Reket: drvo : Butterfly Oh Sang Eun
fh: Yasaka Rakza 7 Soft max
bh: Yasaka Rakza 7 Soft max

Re: Novogodišnji turnir STK " Palilula " 2014.

Postod igornis » 30.12.2014, 21:28

Davore evo da se jave Nislije, super je bio turnir i bas smo se izigrali.Lepo je sto turnir krece od 14h pa takmicari sa strane mogu da dodju naspavani:) Fin je prostor i bila dobra atmosfera na turniru.Sledeci put kada bude turnir dovodim i druga koji igra sa antispinom na bekendu a softom na forhendu pa da budu svi materijali na broju:) Hvala za pohvale i vidimo se, nadam se uskoro.Veliki pozdrav!
igornis
 
Postovi: 4
Pridružio se: 23.06.2014, 13:40

Re: Novogodišnji turnir STK " Palilula " 2014.

Postod ivan » 30.12.2014, 23:27

Bravo za pobednika Brnovica, iskustvo je iskustvo, al mladost je mladost. Turnir dobar i ujednacen, a jak u proseku.

Ja igrao blago bolestan(to sam tek dan nakon turnira shvatio), poneo dva reketa, koristio ih naizmenicno, al oba mi odjednom nesto bila teska, refleksi spori, koordinacija pokreta nikakva, pa sam sve nekako ivicom reketa udarao, prstima, drskom...otprilike posle svakog na taj nacin izgubljenog poena sam donosio cvrstu odluku da cu nakon turnira izlomiti sva drva i iseci sve gume koje imam i promeniti sport. Mislim da mi je ovo bilo najgore izdanje u poslednjih godinu dana, i sto se igre a i zivaca tice. Pravo vreme za moju zimsku pauzu od stonog tenisa.
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Prethodni

Povratak na Takmičenja

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju