RSTSN

Turniri, lige, domaći i međunarodni.

Re: RSTSN 2013/14

Postod davortintor » 13.05.2014, 12:11

Čestitam ekipi SFS Borac Paraćin na plasmanu u 1.ligu. Lično poznajem Mitrovića i Miletića i siguran sam da su zasluženo izborili plasman u 1.ligu jer zajedno sa Stankovićem sačinjavaju celinu koja ima potreban kvalitet za taj plasman .
Nisam bio u Subotici tako da neznam kako su tekli rezultati. Ako neko zna ili ima neke predrasude o nekim čudnim rezultatima ili mutnim radnjama neka nam pojasni . Gledajući rezultate sa sajta neprimećujem da je bilo nekih nerealnih rezultata.
Pozdrav ekipi SFS Borac Paraćin i želim im uspešnu sezonu u 1. ligi.
davortintor
 
Postovi: 607
Pridružio se: 11.05.2012, 11:51
Reket: Drvo : Yasaka Ma Lin Carbon soft
Gume : Fh - Yasaka mark V soft 2 mm crvena
Bkh - Yasaka rakza X soft 2,2 mm crna

Re: RSTSN 2013/14

Postod moravac2 » 13.05.2014, 12:33

Sve čestitke SFS Borac na plasmanu u I ligu Srbije. :hello:
moravac2
 
Postovi: 42
Pridružio se: 26.07.2013, 07:24

Re: RSTSN 2013/14

Postod Vladapn » 13.05.2014, 13:50

Evo i mojih utisaka sa kvalifikacija, pre svega zahvaljujem svima na cestitkama, i zelim da cestitam svim ucesnicima turnira na dobroj igri i velikoj borbi, a posebno mojim saigracima Miroslavu Stankovicu i Vasi Mileticu, jersu ulozili ogroman trud i sto je najvaznije odigrali najbolje kad je bilo najvaznije, mnogo bolje nego tokom sezone.
Turnir je bio odlicno organizovan, uslovi za igru sjajni u Stonoteniskom centru u Subotici, jedino je bilo dosta toplo i zagusljivo u popodnevnim i vecernjim casovima, ali manje nego prosle i pretprosle godine...
Od ukupno 8 ekipa, osim obe ekipe sa Kosova koje su prikazale sjajnu borbenost i ponasanje ( sjajni momci) ali nesto skromnijih igrackih mogucnosti, ostale 6 su bile dosta izjednacene, svako je imao sansu da svakog savlada i nije bilo izrazitog favorita kao ranijih godina, tako da su mecevi bili vise nego zanimljivi i interesantni sa dosta preokreta i lepih poena...
Da sada ne bih prepricavao ceo turnir jer se nista nije znalo do poslednjeg kola, bilo je dosta dinamicno i nekih neocekivanih rezultata, svi koji su nekada gledali bilo koji nivo kvalifikacija znaju koliko je uzbudljivo uporedo pratiti rezultate na vise istovremenih meceva, koliko se ukupni poredak menja iz meca u mec i seta u set...
Sto se konacnog plasmana tice, Spartak se izdvojio I dana, mada po igrama moj licni utisak je da je Backa Topola najjaca i najkompletnija ekipa, ali kiksevi iz I i III kola su ih kostali, a sto se naseg malog cuda tice i II mesta u triler zavrsnici tice, nema se sta reci, imali smo mnogo mnogo srece, jer posle I meca i poraza od Uzica sa 4-0 nama je ostala samo teorija, i neocekivane pobede protiv obe Vojvodjanske ekipe su nas vratile u trku.
Sto se tice naseg regiona, pohvalio bih i igrace Uzica, odlicna igra i puno lepih meceva, ali su njih porazi kostali vise nego nas, a posebno se mora istaci igra zive legende naseg regiona Mujica, koji iako je presao 50-u je odigrao fantasticno i na kraju imao samo 3 poraza i svima pokazao kako se igra i bori za svoju ekipu.

Koliko sam video na brzinu, dosta meceva mozete pogledati na ovom linku http://www.youtube.com/user/igorjevremov/videos i videti kako nam Jovicic "zavrsava" II mesto i pobede protiv Vojvodjana...

Sto se ove price sa nasim drugarima iz Jagodine tice, doticnom gospodinu samo je sumnjiv mec u Jagodini, a ne i prvi koji kod nas koji je Jagodina dobila 4-3, i cinjenica da je ekipa Uzica dobila i nas i Jagodinu sva 4 puta,i nas opet na kvalifikacijama, ali nije uspela protiv ostalih ekipa iz Bg-a i pogotovu Vojvodine.

Lako je potcenjivati tudji uspeh, tesko ga je ostvariti, ulazak jos jedne nase ekipe u I ligu je veliki uspeh za ceo region i sve u njemu pogotovo sto smo sva trojica iz regiona.

Moram jos istaci i odlicne Igre Ivice sa fouma, koji je zaista maestralno odigrao i mislim da je imao samo 3 poraza i bio svakako jedan od najboljih igraca na turniru (usput i mene odrao...)

jos jednom genaralni utisak je odlican i nijanse su odlucivale ...

Veliki pozdrav svima
Vladapn
 
Postovi: 20
Pridružio se: 04.10.2011, 10:10
Lokacija: Paracin
Reket: TBS customized
T64 2.1
Bryce 1.9

Re: RSTSN 2013/14

Postod Francuz » 13.05.2014, 15:59

Hvala na lepim recima Vlado, kao i vi dao sam sve od sebe !
Nama je nazalost bio presudan prvi mec koji smo tragicno izgubili od Krsne u dublu posle preko 3h borbe i brzo smo ispali iz price posle drugog poraza od Subotice.

Sve si lepo opisao : odlicna organizacija, super uslovi (osim velike vrucine), vrhunske partije, velika tenzija do kraja i nijanse su odlucile ... prosle godine jedan set, ove godine jedna partija. Mujke me takodje jako jako impresionirao jer kad vidim kako covek igra u 50.oj ne smem ni zamisliti kako je igrao kada je bio mladji za 20 proleca.
Definitivno, kvalifikacije su posebno takmicenje koje se ne moze uporedjivati sa ligaskim delom. Ko god bude rekao da niste zasluzili vase mesto u 1. ligi na stolu ... morao bi da preispita svoje poznavanje ovog sporta jer ste u stvari po meni uspeli gde je najteze a to je dobiti obe vojvodjanske ekipe ! :clapping:

Sada odmorite malo pa na pripreme za sledecu sezonu, jer ipak 1. liga je potpuno druga prica ;)

Poz svima !
Korisnikov avatar
Francuz
 
Postovi: 333
Pridružio se: 18.11.2011, 16:58
Lokacija: Beograd
Reket: FH: Tenergy 05FX max
BH: Tenergy 05FX max
Blade: Inneforce ALC

Sve regularno :)

Re: RSTSN 2013/14

Postod Milan » 13.05.2014, 16:41

Da pojedini ne lutaju po youtube-u, evo meča gde Borac dobija prvoplasirani Spartak.
Hello stonoteniseri :)
Milan
 
Postovi: 721
Pridružio se: 16.06.2012, 16:10
Lokacija: Kruševac

Re: RSTSN 2013/14

Postod Moso » 13.05.2014, 17:39

Vladapn je napisao:Koliko sam video na brzinu, dosta meceva mozete pogledati na ovom linku http://www.youtube.com/user/igorjevremov/videos i videti kako nam Jovicic "zavrsava" II mesto i pobede protiv Vojvodjana...

Sto se ove price sa nasim drugarima iz Jagodine tice, doticnom gospodinu samo je sumnjiv mec u Jagodini, a ne i prvi koji kod nas koji je Jagodina dobila 4-3, i cinjenica da je ekipa Uzica dobila i nas i Jagodinu sva 4 puta,i nas opet na kvalifikacijama, ali nije uspela protiv ostalih ekipa iz Bg-a i pogotovu Vojvodine.

Lako je potcenjivati tudji uspeh, tesko ga je ostvariti, ulazak jos jedne nase ekipe u I ligu je veliki uspeh za ceo region i sve u njemu pogotovo sto smo sva trojica iz regiona.



Poštovani gospodine Vlado, pre nego što bilo šta kažem na temu vaše kvalifikacije za Prvu ligu Srbije, morate znati da o Vama imam zaista lepo mišljenje i kao čoveku i kao igraču. Mislim da ste pogrešno shvatili moje postove i sada mi ne preostaje ništa drugo sem da ih detaljno obrazložim. Pa da krenemo redom :

1. Nigde u svojim postovima nisam rekao da vam "Jovičić završava II mesto i pobede protiv Vojvođana" već sam rekao sledeće: "nekoliko ljudi odlučuje o svemu u RSTSN ligi a on je jedan od njih jer da nije tako, Jagodina bi sada bila u Prvoj ligi a ne SFS Borac Paraćin"

2. Nigde u svojim postovima nisam "potcenjivao tuđi uspeh" i meni je takođe drago što ste sva trojica igrača iz regiona, imao sa priliku da vas vidim na delu i zaista ste odlični igrači.


Međutim, problem je kod treće stavke gde kažeš "dotičnom gospodinu je sumnjiv samo meč u Jagodini".

Vidiš, ovaj gospodin u životu ima samo jedan problem a to je što ga roditelji nisu učili da laže ili da prikriva istinu a drugi je što je ovaj gospodin lično prisustvovao "sumnjivom meču" u Jagodini a evo i kako je taj meč izgledao :


Dana 13.04.2014 godine u Sportskoj Hali JASSA u Jagodini igrali ste odlučujući meč za drugo mesto sa direktnim rivalom ekipom Jagodine. S obzirom da se radilo o pretposlednjem kolu u ligi pobeda je automatski donosila drugu poziciju i plasman na kvalifikacije za popunu I lige Srbije. Sudio je Dragiša Mijatović - Gile. Kako vašu ekipu do tada nisam gledao uživo, bio sam nestrpljiv da vas vidim protiv ekipe Jagodine koju redovno posmatram na svim mečevima koji se igraju u Jagodini.

Za Jagodinu je, kao i uvek do sada prvi meč igrao Vojkan Vukmirović a protivnik u je bio Stanković Miroslav i ovaj meč je Vojkan rutinski dobio rezultatom 3:0. U drugom meču smo imali prilike da gledamo nesvakidašnje izdanje Miličević Vanje koji je tog dana igrao vanserijski, tako dobro da ga nikada nisam video da tako igra. Vojkan Vukmirović mi je u pauzi rekao da Vanja zadnjih par nedelja igra zaista izvanredno i da je u odličnoj formi. Njegov protivnik je bio Miletić Vasilije koga je Vanja takoreći počistio sa 3:1.
Treći meč između Vas i Stančić Marka odigran je rezultatm 3:1 za Stančića i u tom trenutku je Jagodina vodila sa 3:0 i tada sam Vas lično čuo kako komentarišete da sa ovakvom igrom nemate šta da tražite na kvalifikacijama. Četvrti meč je Vojkan Vukmirović rutinski dobio protiv Mileić Vasilija rezultatom 3:0 i to je konačnih 4:0 za ekipu Jagodine a vaša ekipa je u celom meču jedva osvojila 2 seta. Jagodina je i u poslednjem kolu savladala protivnika i na taj način bi se plasirala na drugo mesto, otišla na kvalifikacije i verovatno sada bila u prvoj ligi.


Nekoliko dana posle ovog meča, Dušan Jovičić na sajtu RSTSN objavljuje Bilten br. 18 i gle čuda, SFS Borac Paraćin dobio Jagodinu u dublu rezultatom 4:3 a evo i tog biltena pa nek članovi foruma sami uporede :


Slika


Dakle, kao što se iz tabele vidi, obrnuli su rezultat za Miličević Vanju pa ispada da je izgubio meč od Miletić Vasilija sa 3:1 iako ga je upravo Vanja tim rezultatom dobio a lažno su prikazali da su odigrani mečevi između Stančić Marka i Stanković Miroslava, Miličević Vanje i Mitrović Vladana i za kraj spektakl (koji bih zaista voleo da gledam ako ga ikada bude) DUBL.


Koliko se sećam posle meča ste svi zajedno otišli u kafanu (verovatno Potok ili Tigar) i tamo potpisali lažni zapisnik.


Istine radi, Dule Jovičić tog dana nije bio prisutan na meču a zapisnik koliko znam potpisuje kapiten ekipe a to si ako se ne varam ti, zar ne ?


A sada pitam sve članove foruma i ponajviše članove koji su učestvovali na Kvalifikacijama za popunu prve lige da li su ove kvalifikacije bile regularne ? Da li su učesnici na ovaj način možda prevareni ? Da li bi možda Beogradske ekipe imale više šansi protiv ekipe Jagodine ili možda ne ? Ipak, loptica je okrugla i ko zna kakav bi ishod ovih kvalifikacija bio da nije lažiran meč Jagodina - Paraćin ?


Za lažiranje ovog meča znaju svi stonoteniseri Jagodine i okoline (neki su i članovi ovog foruma) i o tome se intenzivno pričalo neposredno nakon meča ali na žalost aktivni igrači lige RSTSN ne žele da o tome javno pričaju da oni sami i njihove ekipe ne bi pali u nemilost čelnicima RSTSN a mnogi i zbog prijateljstva sa Vladom Mitrovićem koje ne bi da kvare.

Na meču je koliko se sećam bilo i nekoliko kamera koje su zabeležile ceo meč i to upravo sa vaše strane tj.navijača koje ste poveli sa sobom u Jagodinu (jedna devojka je snimala ceo meč na svom tabletu).


Pozdrav.
Korisnikov avatar
Moso
 
Postovi: 253
Pridružio se: 26.07.2012, 13:49
Reket: drvo : Butterfly Oh Sang Eun
fh: Yasaka Rakza 7 Soft max
bh: Yasaka Rakza 7 Soft max

Re: RSTSN 2013/14

Postod ekv2 » 13.05.2014, 19:15

Moso je napisao:Hoce li neko da javi rezultate utakmica RSTSN, kvalitetna liga i druga liga jug bas me zanima sta se sve juce i danas izdesavalo a posebno me interesuje kako su moji drugari iz Lala Majur prosli na gostovanju i kako su paracinci prosli protiv jagodinaca jer se tu odlucivalo o plasmanu za drugo mesto u drugoj ligi i ulasku u kvalifikacije za prvu ligu.



Moso uz duzno postovanje malo sam listao i kacim tvoj post gde trazis da neko objavi rezultate :scratch: ,po tome ti NISI bio na tom mecu prisutan i verovatno prenosis ovde nesto sto si cuo ili nacuo :good:
ekv2
 
Postovi: 63
Pridružio se: 26.03.2013, 18:24

Re: RSTSN 2013/14

Postod Moso » 13.05.2014, 19:25

ekv2 je napisao:
Moso je napisao:Hoce li neko da javi rezultate utakmica RSTSN, kvalitetna liga i druga liga jug bas me zanima sta se sve juce i danas izdesavalo a posebno me interesuje kako su moji drugari iz Lala Majur prosli na gostovanju i kako su paracinci prosli protiv jagodinaca jer se tu odlucivalo o plasmanu za drugo mesto u drugoj ligi i ulasku u kvalifikacije za prvu ligu.



Moso uz duzno postovanje malo sam listao i kacim tvoj post gde trazis da neko objavi rezultate :scratch: ,po tome ti NISI bio na tom mecu prisutan i verovatno prenosis ovde nesto sto si cuo ili nacuo :good:


O da prijatelju bio sam prisutan i te kako, a ovim postom sam samo hteo da iniciram raspravu na temu meca Jagodina - Paracin ali na zalost niko niie hteo da krene sa komentarima a ni Vladi nije bilo u interesu da priča o meču. Ako pročitaš i ostatak mojih postova videćeš da se u meni dugo vodila borba oko toga da li da ovo objavim (Peca iz Lala Majur dobro zna kolika se borba vodila u meni jer sam njega prvog obavestio o ishodu meča) ali sam konačno bio prinuđen da o ovome progovrim. Kao što vidiš do detalja sam opisao ceo tok meča, znam ko je sve na meču bio prisutan, šta se sve dešavalo, na klupi sam sedeo sa Vojkanom Vukmirovićem i Vanjom Miličevićem sa kojima se odlično poznajem i do sada sam snimio nekoliko mečeva u kojima je Jagodina bila domaćin. Naravno, i Vlada zna da je ovo što pričam apsolutna istina a ako je iskren i pošten čovek on vo neće ni negirati. Šteta što nisam poneo kameru da ovaj meč i snimim ali kao što rekoh snimili su ga oni.
Korisnikov avatar
Moso
 
Postovi: 253
Pridružio se: 26.07.2012, 13:49
Reket: drvo : Butterfly Oh Sang Eun
fh: Yasaka Rakza 7 Soft max
bh: Yasaka Rakza 7 Soft max

Re: RSTSN 2013/14

Postod ekv2 » 13.05.2014, 19:32

odjavicu se na ovu temu, meni je jasno da je pobeda jagodinu vodila dalje ,da su pobedili bili bi drugi, i koliko znam oba kapitena podpisuju zapisnik.
cao nebi da vise kvarim lep uspeh
ekv2
 
Postovi: 63
Pridružio se: 26.03.2013, 18:24

Re: RSTSN 2013/14

Postod pecajo » 14.05.2014, 06:35

Umoje i u ime stk lala majur cestitam mom drugu vladi i njegovoj ekipi na sjajnim mecevima u subotici i zelim im uspeh u prvoj ligi.vladi posebno cestitam na pojedinacnim rezultatima bravo prijatelju moj.
pecajo
 
Postovi: 94
Pridružio se: 10.07.2013, 11:02
Reket: Timo Boll Spirit
fh tenergy 05fx max
bh. tenergy 05fx max












2.
drvo : Timo Boll ZLC
fh : Tenergy 05 FX Max
bh : Tenergy 05 FX Max

PrethodniSledeća

Povratak na Takmičenja

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju

cron