Turnir Vukovar

Turniri, lige, domaći i međunarodni.

Turnir Vukovar

Postod Dejan Zeremski » 08.10.2012, 21:38

4.TRADICIONALNI MEMORIJALNI TURNIR
„SJEĆANJE NA VUKOVAR 1991“
PROPOZICIJE
1. ORGANIZATOR : STK VUKOVAR 91
2.POKROVITELJ TURNIRA : GRAD VUKOVAR
3. MJESTO NATJECANJA : OSNOVNA ŠKOLA „ ANTUN BAUER „ VUKOVAR
4. DATUM NATJECANJA : 04.11.2012.(nedjelja) sa početkom U 10 sati.
5. PRAVO NASTUPA : Pravo nastupa imaju svi igrači i igračice registrirani i neregistrirani uz uvjet da su na vrijeme prijavljeni i da su platili prijavninu. Svi igrači i igračice nastupaju na turniru na svoju odgovornost .
6. NATJECANJE
a) Na prvenstvu se igraju slijedeće discipline :
1.) apsolutna kategorija-pojedinačno
2.) seniori do 39-pojedinačno
3.) veterani 40-49-pojedinačno
4.) veterani-50+ pojedinačno
Napomena: igrači superlige i 1. lige mogu nastupiti samo u apsolutnoj kategoriji , a igrači nižih liga mogu u dvije kategorije (apsolutna i starosna).

b) Svaki klub ima pravo prijaviti neograničen broj pojedinaca.
c) Pojedinačna natjecanja će se igrati po grupama. U svakoj grupi će biti 3-4
igrača, koji se sastaju svaki sa svakim. Prvo i drugoplasirani igrači iz svake
grupe nastavljaju natjecanje KO sustavom do konačne pobjede.
d) Svi mečevi igraju se na tri dobivena seta.
7. NAGRADE : Organizator će podijeliti športske trofeje svim pojedincima koji se plasiraju od prvog do četvrtog mjesta.
8. PRIJAVE : Prijave se šalju na slijedeću adresu:
Igor Tomić 0959044971 ili na e-mail adresa : igortomic2@gmail.com
9. ROK PRIJAVE : Prijave moraju stići najkasnije na dan natjecanja pola sata prije početka natjecanja u pojedinoj disciplini.
10. PRIJAVNINA : Prijavnina na natjecanju iznosi :
–70 kn. U prijavninu je uključen ručak .

U Vukovaru 04.10.2012. STK VUKOVAR 91
Dejan Zeremski
 
Postovi: 223
Pridružio se: 04.08.2011, 21:32
Lokacija: Becej

Re: Turnir Vukovar

Postod bprokic » 18.10.2012, 14:40

Ide li neko u moj rodni grad na ovaj turnir?
bprokic
 
Postovi: 82
Pridružio se: 03.06.2012, 21:45

Re: Turnir Vukovar

Postod zvezdarac » 21.10.2012, 06:34

:?: Mnogo mi se sviđa NAZIV turnira.
Kažu da mudrost dolazi s godinama. Sve sam više siguran da godine dolaze same...
Korisnikov avatar
zvezdarac
 
Postovi: 281
Pridružio se: 24.03.2011, 21:05
Lokacija: Zvezdara
Reket: BTY Matsushita PRO
FH: Victas VS402 Double Extra
BH: TSP Curl P1r

Re: Turnir Vukovar

Postod ZoranV » 21.10.2012, 06:50

Pa i Gardijska brigada priredjuje turnir pod istim nazivom ...mozda sledece godine naprave zajednicki...
ZoranV
 
Postovi: 1262
Pridružio se: 07.05.2011, 17:35
Lokacija: Cerak II
Reket: 120+ gume 230+

What is the point of playing safe shots when you can miss with style

Re: Turnir Vukovar

Postod Dejan Zeremski » 21.10.2012, 09:12

bprokic je napisao:Ide li neko u moj rodni grad na ovaj turnir?


Iz Bečeja za sada idu : Glavaški,Čeh,Bezeg.Dragin i Zeremski !
Dejan Zeremski
 
Postovi: 223
Pridružio se: 04.08.2011, 21:32
Lokacija: Becej

Re: Turnir Vukovar

Postod Francuz » 25.10.2012, 09:39

zvezdarac je napisao::?: Mnogo mi se sviđa NAZIV turnira.


I meni je nekako ime turnira ... nije bas naj naj ...
Korisnikov avatar
Francuz
 
Postovi: 333
Pridružio se: 18.11.2011, 16:58
Lokacija: Beograd
Reket: FH: Tenergy 05FX max
BH: Tenergy 05FX max
Blade: Inneforce ALC

Sve regularno :)

Re: Turnir Vukovar

Postod Dejan Zeremski » 06.11.2012, 21:51

Iz Srbije na turniru su učestvovali : Boro Prokić,Petar Lukić,Nenad Davidović,Marijan Isakovski,Milutin Glavaški,Tibor Bezeg,Ferenc Čeh i Dejan Zeremski !
Milutin Glavaški je osvojio 1 mesto u apsolutnoj kategoriji,Tibor Bezeg je osvojio 3 mestu u kategoriji 50 +,Nenad Davidović je osvojio 2 mesto u kategoriji 50 + i Petar Lukić 3 mesto u kategoriji 40-49 godina.
Fenomenalan uspeh veterana iz Srbije.
Domaćin pravi, atmosfera odlicna,na posluzenju je bilo predjelo,glavno jelo ,kafa i sokovi na raspolaganju ali na žalost mali broj učesnika oko 35.Bilo nam je prelepo i garant idemo i sledeće godine !
Dejan Zeremski
 
Postovi: 223
Pridružio se: 04.08.2011, 21:32
Lokacija: Becej

Re: Turnir Vukovar

Postod Đuka » 08.11.2012, 18:03

Pozdrav Dejanu i ostalima koji su sudjelovali na turniru. Isti dan se igrala 2hl. (prva regionalna liga Slavonije) i zbog toga je bio relativno mali broj igrača. Da se nije preklopio termin bilo bi bar 20-tak sudionika više , a samim tim i kvalitetniji turnir.
Brođana uvijek ima na turnirima širom bivše YU tako da smo uvijek prisutni...nekoliko je bilo i na subotnjem turniru u Banja Luci gdje su solidno odigrali...Ljutomer prije 2 tjedna itd.
Kod nas je bio Ljubo Milošević (memor. E. Blagović) koji je prije godinu dana osvojio turnir u apsolutnoj kategoriji. Inače igram sa nekada njegovim reketom (Tibhar starim 30-tak godina ) koji mi super odgovara. Primjetio sam da imate dosta starih reketa (drva) koji imaju vanserijsku kontrolu za igrače koj igraju sa materijalom (soft,trava,antispin itd.).

Pozdrav !
Đuka
 
Postovi: 6
Pridružio se: 07.07.2012, 12:22
Reket: Yinhe N-9
Spectol 1,8 mm
Spinlord Zeitgeist ox

Re: Turnir Vukovar

Postod Dejan Zeremski » 08.11.2012, 21:30

Đuka je napisao:Pozdrav Dejanu i ostalima koji su sudjelovali na turniru. Isti dan se igrala 2hl. (prva regionalna liga Slavonije) i zbog toga je bio relativno mali broj igrača. Da se nije preklopio termin bilo bi bar 20-tak sudionika više , a samim tim i kvalitetniji turnir.
Brođana uvijek ima na turnirima širom bivše YU tako da smo uvijek prisutni...nekoliko je bilo i na subotnjem turniru u Banja Luci gdje su solidno odigrali...Ljutomer prije 2 tjedna itd.
Kod nas je bio Ljubo Milošević (memor. E. Blagović) koji je prije godinu dana osvojio turnir u apsolutnoj kategoriji. Inače igram sa nekada njegovim reketom (Tibhar starim 30-tak godina ) koji mi super odgovara. Primjetio sam da imate dosta starih reketa (drva) koji imaju vanserijsku kontrolu za igrače koj igraju sa materijalom (soft,trava,antispin itd.).

Pozdrav !


Takođe i Vama pozdrav !
Već smo upućeni da Vi iz Broda često idete na veteranske turnire.Nadam se da ćemo i mi iz Bečeja prvom prilikom doći u Brod na neki turnir a takodje Vas pozivamo da budete naši gosti kada bude naredni Kolenica kup koji se očekuje krajem januara ili početkom februara 2013 godine.Organizujemo 3 puta godišnje naš kup i u proseku na svakom turniru bude oko 100 učesnika.Više informacija Vam mogu dati Antonio Šulina i Josip Drmić iz Djakova.
Pozdrav
Dejan Zeremski
 
Postovi: 223
Pridružio se: 04.08.2011, 21:32
Lokacija: Becej


Povratak na Takmičenja

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju

cron