Otvoreno prvenstvo Panceva u stonom tenisu

Turniri, lige, domaći i međunarodni.

Otvoreno prvenstvo Panceva u stonom tenisu

Postod ivan » 21.05.2011, 20:11

U Pančevu je danas, 21.maja 2011. godine održano OTVORENO PRVENSTVO PANČEVA u stonom tenisu za muškarce, u organizaciji Stonoteniskog kluba "PANČEVO".
Na prvenstvu je učestvovalo 23 igraca svih kategorija. Pobednik prvenstva je DRAGOLJUB MILIVOJEVIĆ iz Smedereva, kojem je pripao pobednicki pehar i zlatna medalja. Drugo mesto i srebrnu medalju osvojio je NIKOLA LALIĆ clan STK "PANČEVO", a bronzanu medalju uz podelu 3. i 4. mesta osvojili su SLOBODAN STANOJEVIĆ clan STK "PANČEVO" i PREDRAG ILIĆ iz Beograda.

Stonoteniski klub Pančevo je veoma uspešno završio sezonu, kao prvi, bez poraza, plasirali su se iz Regionalne u Drugu Srpsku ligu i tim povodom je organizovan ovaj turnir. Igrači kluba koji su najviše doprineli tom uspehu su Jožef Mlekov, Slobodan Stanojević i Nikola Lalić
Obraz beograđana je osvetlao Profesor Ilić, inače je vrlo tesno izgubio polufinalni meč protiv pobednika turnira. Išli smo i Tintor i ja, naravno bio je tamo i neizbežni, kad se radi o ovakvim manifestacijama, Krstić. Tintor je imao jedan problem, naime sudije nisu dozvoljavale glasno psovanje, šutiranje stola i ostale tehnike pražnjenja, pa je to u njegovom slučaju značilo oko 3 poena po setu manje u startu. Inače je igrao odlično i pravo je čudo kako nije pobedio Lalića u četvrtfinalu, izgubio je 3:2, ali je u ta tri izgubljena seta vodio 10:6, 10:7, 10:7.
Inače je bilo veoma dobrih mečeva. Snimio sam finalni meč (iz malo lošijeg ugla nažalost) pa ću okačiti sutra. Odličan stoni tenis.
Ukupna atmosfera fenomenalna, nakon turnira organizovan je i ručak sa FENOMENALNIM pasuljem (neki su i po 3-4 tanjira pojeli, toliko je dobar, a nećete verovati ne napreže stomak :D ). Sve čestitke organizatoru za turnir, a posebno domaru Čaniju i njegovoj ženi Mici, na odličnom ručku.
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: OTVORENO PRVENSTVO PANČEVA U STONOM TENISU

Postod Dragoljub Milivojevic » 23.05.2011, 11:43

Pozdrav,

evo i ja da se javim kao pobednik turnira :) Kada će biti okačen snimak finalnog meča? Živo me interesuje kako ta igra izgleda sa strane... :)
Korisnikov avatar
Dragoljub Milivojevic
 
Postovi: 20
Pridružio se: 23.05.2011, 08:14
Reket: Daska - Michael Maze
Forehand - Donic Acuda S1
Backhand - Donic Copa Gold

Re: OTVORENO PRVENSTVO PANČEVA U STONOM TENISU

Postod ivan » 23.05.2011, 12:21

Pozdrav Dragoljube, dobrodosao!
Sinocnji upload nekoliko meceva (tvoj i neki sa nasih turnira) je propao, pa cu morati veceras. Bice ili kasno uvece, ili sutra ujutro. Ali ima jedan problem, ton nije sinhronizovan sa slikom, to je do mog aparata koji kako sam ja zakljucio , sto mu je memorija punija, vise gresi sa tonom, katastrofa. Ne kupujte jeftine stvari.
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: OTVORENO PRVENSTVO PANČEVA U STONOM TENISU

Postod scvlada » 23.05.2011, 15:49

Daj ti sliku a za ton ne brini.
scvlada
 
Postovi: 726
Pridružio se: 28.03.2011, 16:12
Reket: TBS

Re: OTVORENO PRVENSTVO PANČEVA U STONOM TENISU

Postod ivan » 23.05.2011, 23:17

Evo finala, al bas je i slika losa, katastrofa. Nisam pitao Lalica da objavim snimak, nadam se da se nece naljutiti.

Dragoljub Milivojevic - Nikola Lalic:

Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel


Povratak na Takmičenja

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju