Koje gume kupiti

Gume, drva i sva ostala potrebna i nepotrebna oprema.

Re: Koje gume kupiti

Postod ucitelj80 » 20.02.2014, 20:34

Posle izvesnog vremena, moji rezultati su ocajni ili skoro ocajni.
Forhend mi je veliki problem . Sa stola i 1m od stola bukvalno je nemoguce da pogodim. Razmisljao sam i razmisljao , pokusavao i ovo i ono i nece. Sa vece udaljenosti pogadjam. Inace nedostatak u mojoj igri je cist top spin, kod mene uvek ima procenat spina. Sa ranijim reketom sam pogadjao 5cm od ivice stola (obicno).
Bekhend odlican, mozda jer mi je jedino on ostao kao adut.
Kratko mi odgovorite. Da li cu nesto promeniti na bolje ako kupim sporije drvo npr WING MEDIUM ili K5. Ili da ipak platim par casova i ispravim taj forhend?
Trenutno koristim drvo TIBHAR V.Samsonov Carbon, gume JOOLA Air 1,8 i 2,0 .
ucitelj80
 
Postovi: 6
Pridružio se: 07.07.2012, 12:41
Lokacija: Nis

Re: Koje gume kupiti

Postod pepi357 » 20.02.2014, 20:51

Ako je situacija kako si naveo da "bukvalno ne možeš da pogodiš" onda je moje mišljenje da ćeš bogami morati da poradiš na tehnici a da su gume tu manje varijabilan faktor. Probaj nadji trening partnera koji je spreman da oko 45-60 min u toku treninga lupa samo forhend onako sa stola, jedan drugome dijagonalu, ništa kucanje, niišta veliki top spin, samo prebacivanje i da se trudite da što lepšte dodate jedan drugom tu dijagonalu na reket, ja sam ovu vežbu našao kao vrlo korisnu pri vežbanju forhenda. Vremenom probajte da pojačavate brzinu razmene loptice. Vrlo je dobar trening za sticanje osećaja loptice na forhendu.
Korisnikov avatar
pepi357
 
Postovi: 48
Pridružio se: 28.12.2012, 21:08
Lokacija: Beograd
Reket: Drvo: Andras Podpinka Powertex OFF +
FH: Tibhar Evolution MX-P max
BH: Tibhar Evolution MX-P max

Re: Koje gume kupiti

Postod ucitelj80 » 22.02.2014, 21:08

Hvala na odgovoru. Slazem se sa tobom.
ucitelj80
 
Postovi: 6
Pridružio se: 07.07.2012, 12:41
Lokacija: Nis

Prethodni

Povratak na Oprema

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju