Potrebna pomoc

Gume, drva i sva ostala potrebna i nepotrebna oprema.

Potrebna pomoc

Postod reketas » 02.07.2012, 23:41

Cenio bih pomoc u razresavanju problema.
Moje staro drvo je zavrsilo u rukama nekog ko ce bolje da ga koristi.
Zato mi je potrebno novo drvo . Moju igru pokusavam da koncipiram prema mojim sposobnostima i vestini , a to je puno blokova , gurkanja , rezanih lopti sa stola i po koji spincic (igru ne baziram na mnogo spinova jer ne umem).
Od guma trenutno koristim xiom euro 2.0 i 1.8 mm i po nekad na bekendu tiphar super def.. 1.6mm.Pre sam igrao sa t05 1.9 i t05 1.7 (imam ih i dalje).
Potrebno mi je drvo za ovakav nacin igre. Na umu mi je neko kruto drvo sa mekanom udarnom povrsinom :scratch: Tipa jednoslojni hinoki ...
Probao sam i Djoletov alc sa cini mi se t05 gumama i to deluje vrlo primamljivo i mocno dok se udara i napada ( ali na zalost nisam dovoljno dugo isprobavao da bih mogao da procenim kako bih se ja snasao kod malo pasivnijih i odbrambenih udaraca i blokova.
Da li nekom pada na pamet jos neko drvo za ovakav stil igre . Sve cenovne kategorije su u opticaju.
Zahvalan na pomoci!
reketas
 
Postovi: 228
Pridružio se: 15.02.2011, 22:54
Reket: Drvo : tibhar texo c7
Gume: fh donic blluefire m1 max
bh tenergy 64 2.1

Re: Potrebna pomoc

Postod Goran » 03.07.2012, 02:12

Kakav blok, kakvo gurkanje, možeš volu rep da iščupaš! Udri po spinu!!
Slabiji sam igrač od tebe, ali stvarno mislim da imaš predispozicije da postaneš odličan spiner a ne tamo neki vladojica
Korisnikov avatar
Goran
 
Postovi: 183
Pridružio se: 15.10.2011, 02:20
Lokacija: Beograd, Čukarica
Reket: Butterfly BalsaCarbo X5
FH: Donic Baracuda 2.0
BH: Donic Baracuda 2.0

Re: Potrebna pomoc

Postod ivan » 03.07.2012, 07:13

primorac off- i dve mekane gume...
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: Potrebna pomoc

Postod zvezdarac » 03.07.2012, 07:36

Ja sam mom Igiju spremio ALC sa 2 gume 2,1mm BTY roundell kao rezervni setap. Ako hoćeš na nekoliko dana da probaš, javi mi se...
Kažu da mudrost dolazi s godinama. Sve sam više siguran da godine dolaze same...
Korisnikov avatar
zvezdarac
 
Postovi: 281
Pridružio se: 24.03.2011, 21:05
Lokacija: Zvezdara
Reket: BTY Matsushita PRO
FH: Victas VS402 Double Extra
BH: TSP Curl P1r

Re: Potrebna pomoc

Postod Pedja » 03.07.2012, 08:55

reketas je napisao:Cenio bih pomoc u razresavanju problema.
Moje staro drvo je zavrsilo u rukama nekog ko ce bolje da ga koristi.
Zato mi je potrebno novo drvo . Moju igru pokusavam da koncipiram prema mojim sposobnostima i vestini , a to je puno blokova , gurkanja , rezanih lopti sa stola i po koji spincic (igru ne baziram na mnogo spinova jer ne umem).
Od guma trenutno koristim xiom euro 2.0 i 1.8 mm i po nekad na bekendu tiphar super def.. 1.6mm.Pre sam igrao sa t05 1.9 i t05 1.7 (imam ih i dalje).
Potrebno mi je drvo za ovakav nacin igre. Na umu mi je neko kruto drvo sa mekanom udarnom povrsinom :scratch: Tipa jednoslojni hinoki ...
Probao sam i Djoletov alc sa cini mi se t05 gumama i to deluje vrlo primamljivo i mocno dok se udara i napada ( ali na zalost nisam dovoljno dugo isprobavao da bih mogao da procenim kako bih se ja snasao kod malo pasivnijih i odbrambenih udaraca i blokova.
Da li nekom pada na pamet jos neko drvo za ovakav stil igre . Sve cenovne kategorije su u opticaju.
Zahvalan na pomoci!

Xiom Aria Lite ...Joola Sheik :wink:
Pedja
 
Postovi: 1006
Pridružio se: 19.03.2011, 20:56
Reket: Stiga Clipper Wood WRB, gume- fh Rakza 7-max, Bh Dr Neubauer K.O. 2,0 mm

Re: Potrebna pomoc

Postod Pedja » 03.07.2012, 08:58

Goran je napisao:Kakav blok, kakvo gurkanje, možeš volu rep da iščupaš! Udri po spinu!!
Slabiji sam igrač od tebe, ali stvarno mislim da imaš predispozicije da postaneš odličan spiner a ne tamo neki vladojica

:rotfl:
Pedja
 
Postovi: 1006
Pridružio se: 19.03.2011, 20:56
Reket: Stiga Clipper Wood WRB, gume- fh Rakza 7-max, Bh Dr Neubauer K.O. 2,0 mm

Re: Potrebna pomoc

Postod Vladojica » 03.07.2012, 09:18

Necu da se obazirem na ove provokacije, jer mi je Ivan rekao da sam postao koristan, pa necu da kvarim utisak :D.

@Reketas: pa probao si mekano, a kruto drvo, onog Donic Caymana...
"The dark side of the Force is a pathway to many abilities, some considered to be.. unnatural."
Korisnikov avatar
Vladojica
 
Postovi: 2015
Pridružio se: 16.02.2011, 13:28
Lokacija: Beograd
Reket: Tibhar Defense Plus
FH: Joola Phenix
BH: Dr Neubauer Super Block OX

Re: Potrebna pomoc

Postod djordjestanic » 03.07.2012, 11:47

Moja kombinacija je više nego dobra za all round igru. Pogledaj neki moj snimak. Protiv mlađih i bržih ja ne stižem da prvi napadnem pa se oslanjam na štop i varke.

Znači baza je ALC.

Forhend T05 1,9 (nemoj max)

Bekend Ragza 2

eentualno, možeš i na forhend ragzu.

Ne mogu da verujem da tamo nema ALC + t05 da probaš.
https://www.youtube.com/user/joes021 - puno mečeva veterana i Restlins lige
https://cryptolandscout.com/ - Crypto trading tool for Binance (mojih ruku delo)
https://www.freewebsitestudio.com/ - program za pravljenje web stranica (mojih ruku delo)
Korisnikov avatar
djordjestanic
 
Postovi: 1700
Pridružio se: 13.06.2011, 22:26
Lokacija: Novi Sad, Serbia

Re: Potrebna pomoc

Postod bindra » 03.07.2012, 12:18

Danas popodne sam kod Davora pa mozes da probas moj Andro zlf off- koji je fantastican za blok,kao iza tipicnu all round igru.
bindra
 
Postovi: 622
Pridružio se: 22.03.2011, 23:45
Lokacija: Beograd
Reket: Nittaku Barwell fleet
Fh Tibhar 1Q 1.9 mm
Bh Tibhar mxp 1.7 mm

Re: Potrebna pomoc

Postod Vladojica » 03.07.2012, 16:22

Reketasu: Gruba Variant ALL, evo bas je covek okacio na berzu: viewtopic.php?f=9&t=979&p=16037#p16037

Secas se da si probao to drvo kad sam ga ja imao, i da ti se svidelo, hteo si da ga uzimas. Bolje je nego Primorac sto puta, mekano, sa tvrdim spoljnim slojem, ne mozes da promasis udarac...
"The dark side of the Force is a pathway to many abilities, some considered to be.. unnatural."
Korisnikov avatar
Vladojica
 
Postovi: 2015
Pridružio se: 16.02.2011, 13:28
Lokacija: Beograd
Reket: Tibhar Defense Plus
FH: Joola Phenix
BH: Dr Neubauer Super Block OX

Sledeća

Povratak na Oprema

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju