Da li su ALC drva zapravo sporija od klasicnih ALL+

Gume, drva i sva ostala potrebna i nepotrebna oprema.

Da li su ALC drva zapravo sporija od klasicnih ALL+

Postod Vladojica » 17.05.2011, 10:06

Juce sam pricao sa nekim Japancem, i kaze on meni da su Baterflajeva ALC drva zapravo sporija od vecine ALL+ drva koje Baterflaj pravi. Na to je dodao i da je njegov Innerforce ALC zapravo za nijansu sporiji od Primorca Off- sa kojim je igrao prethodnih 20 godina ali da ima "tonu kontrole" vise nego Primorac. Razlog zasto je drvo rejtovano kao OFF od strane baterflaja je zbog marketinga, jer ljudi citaju one brojeve o kontroli i brzini, pa hoce sto vece?
Jel ovo tacno ili sam nesto propustio?
"The dark side of the Force is a pathway to many abilities, some considered to be.. unnatural."
Korisnikov avatar
Vladojica
 
Postovi: 2015
Pridružio se: 16.02.2011, 13:28
Lokacija: Beograd
Reket: Tibhar Defense Plus
FH: Joola Phenix
BH: Dr Neubauer Super Block OX

Re: Da li su ALC drva zapravo sporija od klasicnih ALL+

Postod ivan » 17.05.2011, 10:55

ma sigurno, ja mislim da je i Boll tricarbon sporiji od Matsushita def, samo je neko tamo pogresio brojeve. A i kad pogledas naziv ALC i ALL+, logicno da je L doslo posle C, pa jos ima i +, znaci sigurno je brze... :D
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: Da li su ALC drva zapravo sporija od klasicnih ALL+

Postod Vladojica » 17.05.2011, 11:12

ivan je napisao:ma sigurno, ja mislim da je i Boll tricarbon sporiji od Matsushita def, samo je neko tamo pogresio brojeve. A i kad pogledas naziv ALC i ALL+, logicno da je L doslo posle C, pa jos ima i +, znaci sigurno je brze... :D


Logicno :lol:
"The dark side of the Force is a pathway to many abilities, some considered to be.. unnatural."
Korisnikov avatar
Vladojica
 
Postovi: 2015
Pridružio se: 16.02.2011, 13:28
Lokacija: Beograd
Reket: Tibhar Defense Plus
FH: Joola Phenix
BH: Dr Neubauer Super Block OX

Re: Da li su ALC drva zapravo sporija od klasicnih ALL+

Postod bindra » 17.05.2011, 16:12

Malo da pomognem-ALC je skracenica za Arilejt carbon a ne oznaka brzine.Sva drveta iz Timo Boll serije i Interforce koja je nastavak te serije imaju u nazivu reketa skracenicu od kog materijala su napravljena.Kao npr.Zlf-zeilonfiber,Zlc-zeiloncarbon....
Inace iz licnog iskustva posto igram sa Alc-om vec godinu dana,tacno je da ima brdo kontrole kao i dovoljno brzine.Po meni pored Zlf-a to su dva najbolja drveta koja se mogu naci na trzistu(pod uslovom da ga nije sklepao SEll u madjarskoj ili neki slican stolar)
bindra
 
Postovi: 622
Pridružio se: 22.03.2011, 23:45
Lokacija: Beograd
Reket: Nittaku Barwell fleet
Fh Tibhar 1Q 1.9 mm
Bh Tibhar mxp 1.7 mm

Re: Da li su ALC drva zapravo sporija od klasicnih ALL+

Postod Vladojica » 17.05.2011, 21:32

bindra je napisao:Malo da pomognem-ALC je skracenica za Arilejt carbon a ne oznaka brzine.Sva drveta iz Timo Boll serije i Interforce koja je nastavak te serije imaju u nazivu reketa skracenicu od kog materijala su napravljena.Kao npr.Zlf-zeilonfiber,Zlc-zeiloncarbon....
Inace iz licnog iskustva posto igram sa Alc-om vec godinu dana,tacno je da ima brdo kontrole kao i dovoljno brzine.Po meni pored Zlf-a to su dva najbolja drveta koja se mogu naci na trzistu(pod uslovom da ga nije sklepao SEll u madjarskoj ili neki slican stolar)


I da li imas osecaj da je Innerforce ALC sporiji od Primorca?
"The dark side of the Force is a pathway to many abilities, some considered to be.. unnatural."
Korisnikov avatar
Vladojica
 
Postovi: 2015
Pridružio se: 16.02.2011, 13:28
Lokacija: Beograd
Reket: Tibhar Defense Plus
FH: Joola Phenix
BH: Dr Neubauer Super Block OX

Re: Da li su ALC drva zapravo sporija od klasicnih ALL+

Postod bindra » 17.05.2011, 23:03

Nije sporiji.Ne mozes ta dva drveta da poredis nikako,ja sam sa primorcem poceo da igram a sada sa alc,jednostavno razlika je drasticna,primorac je tipicno drvo za pocetnike i tu je kraj price.Alc je pet puta bolje drvo u svim pogledima kao sto i sama cena govori.
bindra
 
Postovi: 622
Pridružio se: 22.03.2011, 23:45
Lokacija: Beograd
Reket: Nittaku Barwell fleet
Fh Tibhar 1Q 1.9 mm
Bh Tibhar mxp 1.7 mm

Re: Da li su ALC drva zapravo sporija od klasicnih ALL+

Postod Vladojica » 17.05.2011, 23:48

bindra je napisao:Nije sporiji.Ne mozes ta dva drveta da poredis nikako,ja sam sa primorcem poceo da igram a sada sa alc,jednostavno razlika je drasticna,primorac je tipicno drvo za pocetnike i tu je kraj price.Alc je pet puta bolje drvo u svim pogledima kao sto i sama cena govori.


Smorcina, al bar cu imati izgovor sto gubim - ne valja mi drvo :)
"The dark side of the Force is a pathway to many abilities, some considered to be.. unnatural."
Korisnikov avatar
Vladojica
 
Postovi: 2015
Pridružio se: 16.02.2011, 13:28
Lokacija: Beograd
Reket: Tibhar Defense Plus
FH: Joola Phenix
BH: Dr Neubauer Super Block OX

Re: Da li su ALC drva zapravo sporija od klasicnih ALL+

Postod ivan » 17.05.2011, 23:54

Vladojica je napisao:
bindra je napisao:Nije sporiji.Ne mozes ta dva drveta da poredis nikako,ja sam sa primorcem poceo da igram a sada sa alc,jednostavno razlika je drasticna,primorac je tipicno drvo za pocetnike i tu je kraj price.Alc je pet puta bolje drvo u svim pogledima kao sto i sama cena govori.


Smorcina, al bar cu imati izgovor sto gubim - ne valja mi drvo :)

Ne glupiraj se, nego nauci one udarce sto sam ti rekao :D
E da, ima dosta igraca koji su bolji od mene a verujem i od Pedje i Bindre, koji igraju Primorcem. Tako da...ima nesto i u ruci.
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: Da li su ALC drva zapravo sporija od klasicnih ALL+

Postod filip » 18.05.2011, 08:56

Moj najbolji drug iz sveta stonog tenisa igra ceo zivot sa primorcem, a godinama je bio prvi igrac prve opstinske lige u Subotici (izuzetno kvalitetna liga), vojvodjanske lige, druge savezne, prve savezne... Pitanje je da li bi mu iko sa foruma na sto odigranih setova uzeo 1! On primorca ne bi menjao za 1000 ALCPRC drva!
Korisnikov avatar
filip
 
Postovi: 936
Pridružio se: 27.02.2011, 19:36
Reket: Joola trix fast
fh: t05 2.1
bh: joola express one 2.0

Re: Da li su ALC drva zapravo sporija od klasicnih ALL+

Postod Vladojica » 18.05.2011, 09:03

PRC tehnologija :lol:
"The dark side of the Force is a pathway to many abilities, some considered to be.. unnatural."
Korisnikov avatar
Vladojica
 
Postovi: 2015
Pridružio se: 16.02.2011, 13:28
Lokacija: Beograd
Reket: Tibhar Defense Plus
FH: Joola Phenix
BH: Dr Neubauer Super Block OX

Sledeća

Povratak na Oprema

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 13 gostiju

cron