Novi stari reket

Gume, drva i sva ostala potrebna i nepotrebna oprema.

Novi stari reket

Postod ivan » 15.05.2012, 12:04

Posto je prethodni reket u vecnim lovistima (ostala samo drska), morao sam da sastavim novi. Od onih nekoliko drveta i guma sto imam sastavio sam dva. Oba su teska, sto i nije tako lose jer je udarac jaci. Maze drvo sam odlozio sa strane jer je ipak prebrzo za mene, jedano xiom drvo je sporije pa sam stavio rakzu i acudu s2, onako nije lose, dosta dobro za neke udarce (ne i za sve). Ali na perkosan drvce sam stavio onaj H3 Neo sto nisam s njim mogao da prebacim mrezu nekad, ovo ispade odlican reket, spin radi odlicno, samo jos malo da usavrsim uglove. Ovo je odlicno drvo, za moj stil igre (sa dosta promasaja :D ) a mozda i za kineske gume generalno, jer je fleksi, a spolja je orah sto teoretski treba da da neku tvrdocu potrebnu za ovu gumu. Na bh acuda s3, samo zato jer je tu bila od ranije, nazalost je odlepljena 3 cm od oboda po celom obodu (eto sto ne volim donic gume), nisam stigao da stavim nesto drugo. Inace moracu da poskidam kineske pokrete sad, mora sa celom rukom da se igra forhend, sto pocinje da mi se svidja. A posebno mi se svidja sto ja dajem energiju udarcu a ne sama guma. Nadam se da ce reket potrajati, samo da nadjem dobru bh gumu, treba mi nesto isto ko mark V GPS kad se jednom prelepi.
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: Novi stari reket

Postod Vladojica » 15.05.2012, 12:46

Sad ti to mozda sve izgleda OK, ali isprobaj to prvo protiv Rajka na turniru, pa ako ga vratis kuci u jednom komadu, onda znaci da je zaista dobro, pre toga sve utiske primaj sa rezervom. :D
"The dark side of the Force is a pathway to many abilities, some considered to be.. unnatural."
Korisnikov avatar
Vladojica
 
Postovi: 2015
Pridružio se: 16.02.2011, 13:28
Lokacija: Beograd
Reket: Tibhar Defense Plus
FH: Joola Phenix
BH: Dr Neubauer Super Block OX

Re: Novi stari reket

Postod ivan » 15.05.2012, 12:54

hehe, u pravu si, zato sam i rekao 'nadam se da ce potrajati'. :D
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: Novi stari reket

Postod zorog » 15.05.2012, 13:56

Nista bez Kineza,kazem ja:)
Korisnikov avatar
zorog
 
Postovi: 374
Pridružio se: 09.11.2011, 15:22
Lokacija: Beograd
Reket: DHS Hurricane Hao Pen
FH Donic Acuda S1
BH Donic Acuda S2

Re: Novi stari reket

Postod First » 15.05.2012, 15:29

Mislim da će reket preživeti, pošto Rajko odlazi, a dok ne ode, ti ga izbegavaj u širokom luku i eto rešenja ;)
Korisnikov avatar
First
 
Postovi: 1395
Pridružio se: 02.03.2011, 01:50
Lokacija: Beograd
Reket: Drvo: Butterfly Timo Boll Spirit
Gume: Butterfly T05 1.9mm
Butterfly T05fx 1.9mm

Re: Novi stari reket

Postod vucke » 15.05.2012, 22:08

Ivane, da li bi mozda prodao tvoj maze (kad si ga vec odlozio) i za koji novac?
vucke
 
Postovi: 29
Pridružio se: 04.08.2011, 18:24
Lokacija: Novi Sad
Reket: Donic Waldner senso carbon
FH Bluefire m2 2.0
BH acuda s2 2.0

Re: Novi stari reket

Postod ivan » 15.05.2012, 23:27

necu jos, i dalje se nadam da cu nekad nauciti da igram dovoljno dobro da koristim maze. Zamena za tbs bi mogla, to je slicno.
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel


Povratak na Oprema

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju