Pomoć pri kupovini reketa

Gume, drva i sva ostala potrebna i nepotrebna oprema.

Pomoć pri kupovini reketa

Postod Filip284 » 09.11.2017, 15:04

Poštovani,
već duže vreme igram stoni tenis i odlucio sam da zamenim reket. Do sada sam koristio flextra butterfly gume i neku losu dasku koje sam narucio pre pet godina u Markopu (platio sam 8000). Hteo sam da kupim nov reket opet u Markopu, ali sam procitao na nekom forumu da postoji sumnja da prodaju fals robu. Planiram da kupim neki dobar reket (do 150-160 evra), ali ne znam gde mogu da narucim original robu . Da li mozete da mi preporucite gde vi nabavljate opremu, da ne bi bacao tolike pare na na fals i ne kvalitetnu opremu? I da li imate neke preporuke za gume i dasku, uzimajuci u obzir gore navedenu cenu?
Hvala unapred!
Filip284
 
Postovi: 2
Pridružio se: 25.10.2017, 06:39

Re: Pomoć pri kupovini reketa

Postod spinmaster » 09.11.2017, 19:58

Da ima stvari koje su ljudi kupovali u Markopu a da su bile cak i Kineske kopije, ja sam video slucaj sa Viscariom kad je covek kupio Viscariu u Markopu pre nekih 2 godine unazad a ona kineska kopija i jos je kostala nekih 70 Eur! Sto se tice guma, loptica i ostalog to moze da se kupuje slobodno to su originali dok za drva bas ne bih mogao da se pouzdam. Ja sva drva sto sam imao i sto imam sam uzimao preko u Austriji i Nemackoj tako da su apsolutno originalna. Ja mogu da ti preporucim jednu dobru Butterfly dasky Butterfly Innerforce ZLF sa FL drskom, ako si zainteresovan ostavi ovde tvoj broj telefona za Viber ili email ili mi posalji privatnu poruku PP.
spinmaster
 
Postovi: 186
Pridružio se: 31.05.2012, 15:11
Reket: Butterfly Schlager Carbon OFF+ (FL)
FH:Tenergy 05 2,1mm
BH:Tenergy 05 2,1mm

Re: Pomoć pri kupovini reketa

Postod ivanr » 09.11.2017, 20:26

U Markopu daju reket da se pogleda pre kupovine. Ja sam kupio dobar komad, gionis carbon all+. Najbolje drvo do sad koje sam imao. Preporučio bi takođe neko butterfly drvo, promorac ili korbel + xiom gume, ima ih u masteru, sve zajedno 100e. U masteru ima i dobrih drva.
Korisnikov avatar
ivanr
 
Postovi: 56
Pridružio se: 03.10.2011, 10:13
Lokacija: NBGD
Reket: Gionis Carbon All+
Palio Hadou 40+
Palio Hadou 40+

Re: Pomoć pri kupovini reketa

Postod Filip284 » 09.11.2017, 22:01

Hvala na odgovorima!
spinmaster poslao sam Vam moj broj u privatnoj poruci. Da li mozete da mi napisete na viberu koliko trazite za dasku i da je slikate?
Filip284
 
Postovi: 2
Pridružio se: 25.10.2017, 06:39


Povratak na Oprema

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju

cron