Preporuka za meko drvo

Gume, drva i sva ostala potrebna i nepotrebna oprema.

Preporuka za meko drvo

Postod Moso » 19.09.2017, 12:03

Mozete li mi preporuciti meko drvo brzine ALL do OFF- na osnovu vaseg iskustva. Podaci sa sajta tabletennisdb veoma cesto pruzaju pogresne podatke tako da drvo koje je ocenjeno kao meko u stvari je veoma tvrdo i slicno. Iako je osecaj mekoce drveta subjektivna stvar, oni koji su imali prilike da probaju Andro Treiber Z sigurno znaju o kakvoj mekoci pricam.
Korisnikov avatar
Moso
 
Postovi: 253
Pridružio se: 26.07.2012, 13:49
Reket: drvo : Butterfly Oh Sang Eun
fh: Yasaka Rakza 7 Soft max
bh: Yasaka Rakza 7 Soft max

Re: Preporuka za meko drvo

Postod spinmaster » 19.09.2017, 13:36

Ja mogu iz licnog iskustva da ti preporucim odlicno OFF- drvo Butterfly Innerforce ZLF sa dva Zylon sloja i pet sloja drveta, mekano, lagano (moje ima samo 86 grama) i veoma dobra kontrola, spin i serva.
spinmaster
 
Postovi: 186
Pridružio se: 31.05.2012, 15:11
Reket: Butterfly Schlager Carbon OFF+ (FL)
FH:Tenergy 05 2,1mm
BH:Tenergy 05 2,1mm

Re: Preporuka za meko drvo

Postod Moso » 19.09.2017, 13:59

Joola Aruna OFF bi trebalo da je meko drvo jer su gornji slojevi hinoki ali je drvo ipak tvrdo, cak i sa gumom Yasaka Rakza 7 Soft to jos uvek nema onu mekocu koju bih ja zeleo. Innerforce ZLF nisam probao ali sam probao Timo Boll ZLF i to ni priblizno nije meko kao Andro Treiber Z.
Korisnikov avatar
Moso
 
Postovi: 253
Pridružio se: 26.07.2012, 13:49
Reket: drvo : Butterfly Oh Sang Eun
fh: Yasaka Rakza 7 Soft max
bh: Yasaka Rakza 7 Soft max

Re: Preporuka za meko drvo

Postod spinmaster » 19.09.2017, 17:37

Butterfly Innerforce ZLF je fino mekano drvo sa meksim osecajem i odlicnim balansom brzine i kontrole a sastav drveta je Limba-Limba-Zylon-Ayous-Zylon-Limba-Limba dva sloja Limbe koje je mekano drvo kao i Ayous u jezgru. Posle dva Limba sloja ide Zylon. Dodatno pise i na http://www.tabletennisdb.com/blade/butt ... e-zlf.html ali brzina je manja nego sto je ocenjeno, jako dobro izbalansirano i kontrolisano drvo i cak i dosta skupo. Ako te zanima Innerforce ZLF javi se u PP. Moj je sa FL drskom. Cak su i dimenzije malo vece od standardnih Butterfly drva 158x152mm a debljina je 5,7-5,8mm.
spinmaster
 
Postovi: 186
Pridružio se: 31.05.2012, 15:11
Reket: Butterfly Schlager Carbon OFF+ (FL)
FH:Tenergy 05 2,1mm
BH:Tenergy 05 2,1mm


Povratak na Oprema

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju

cron