Pomoć oko drveta

Gume, drva i sva ostala potrebna i nepotrebna oprema.

Pomoć oko drveta

Postod Boll_TriCarbon » 27.05.2017, 05:40

Imam Boll tricarbon i na njemu tenergy05 sa obe strane ali problem je u tome sto mi je ova kombinacija previše brza . Bekhend i nekako ali forhend maltene svaki preko stola ili u mrežu . Ima li neko neki savet ? Gledao sam
Tibhar Samsonom Force Pro Black . Da li neko ima ovo drvo i kakvo je ? :amen:
Boll_TriCarbon
 
Postovi: 3
Pridružio se: 23.05.2017, 17:18
Lokacija: Valjevo
Reket: Drvo: Butterfly Boll TriCarbon OFF+
Fh: Tenergy 05
Bh: Tenergy 05

Re: Pomoć oko drveta

Postod spinmaster » 27.05.2017, 21:30

Boll Tricarbon je previse brzo i kruto drvo i spada u kategoriju OFF+ drva i na njemu dva Tenergy 05 idu prebrzo. Tebi treba neko OFF ili mozda cak i OFF- drvo. Ako te interesuje neko vrhunsko Butterfly drvo imam jedan Timo Boll ALC FL koji sam malo koristio jer mi je bio pre svega rezervno drvo.
spinmaster
 
Postovi: 186
Pridružio se: 31.05.2012, 15:11
Reket: Butterfly Schlager Carbon OFF+ (FL)
FH:Tenergy 05 2,1mm
BH:Tenergy 05 2,1mm

Re: Pomoć oko drveta

Postod Boll_TriCarbon » 28.05.2017, 09:51

Koliko trazis za to drvo ?
Boll_TriCarbon
 
Postovi: 3
Pridružio se: 23.05.2017, 17:18
Lokacija: Valjevo
Reket: Drvo: Butterfly Boll TriCarbon OFF+
Fh: Tenergy 05
Bh: Tenergy 05

Re: Pomoć oko drveta

Postod LucicNS » 28.05.2017, 13:43

Boll_TriCarbon je napisao:Imam Boll tricarbon i na njemu tenergy05 sa obe strane ali problem je u tome sto mi je ova kombinacija previše brza . Bekhend i nekako ali forhend maltene svaki preko stola ili u mrežu . Ima li neko neki savet ? Gledao sam Tibhar Samsonom Force Pro Black . Da li neko ima ovo drvo i kakvo je ? :amen:


Kada bi me neko pitao koju bih kombinaciju smislio za najbrži mogući reket, upravo bih mu preporučio ono što ti imaš.

Uz taj reket ide najmanje 2-3 sata svakodnevnog treninga da bi imalo uopšte svrhe to koristiti. Znači, moj savet ti je da pojačaš trening ili da drastično smanjiš brzinu reketa (bar 15-20%) na recimo OFF ili OFF-.
LucicNS
 
Postovi: 514
Pridružio se: 01.08.2011, 21:08
Lokacija: Novi Sad
Reket: Drvo: TTS Tesla OFF++
FH: Butterfly Tenergy 05 max
BH: Donic Pirahna 0X

Re: Pomoć oko drveta

Postod Boll_TriCarbon » 28.05.2017, 17:15

Treniram od 2 do 4 sata svaki dan sem sub i ned . Meni je ova kombijancija ok za kratke poene ali kad je duzi poen jednostavno nmg da pogodim sto ili 2m od stola ili u mrezu . Prvi spin i nekako ali sl pada u vodu .
Boll_TriCarbon
 
Postovi: 3
Pridružio se: 23.05.2017, 17:18
Lokacija: Valjevo
Reket: Drvo: Butterfly Boll TriCarbon OFF+
Fh: Tenergy 05
Bh: Tenergy 05

Re: Pomoć oko drveta

Postod LucicNS » 30.05.2017, 08:29

Boll_TriCarbon je napisao:Treniram od 2 do 4 sata svaki dan sem sub i ned . Meni je ova kombijancija ok za kratke poene ali kad je duzi poen jednostavno nmg da pogodim sto ili 2m od stola ili u mrezu . Prvi spin i nekako ali sl pada u vodu .


Druže, ti sasvim dovoljno treniraš, što se količine vremena tiče, ali očigledno bi trebalo da te trener preusmeri na treninge sa intrvalima.
Tebi PADA koncentracija kod dužih poena i greška je u tome, a ne u kombinaciji reket-gume.
Rešenje nije traženje magičnog reketa nego ili poboljšavanje tvoje igre u dužim poenima ili da gradiš taktiku na skraćivanju poena.
Znači, ukoliko je ovaj drugi slučaj (teža varijanta), onda nema laganih spinova i štopanja, samo top i preuzimanje, za šta već imaš najbolje oružje.
LucicNS
 
Postovi: 514
Pridružio se: 01.08.2011, 21:08
Lokacija: Novi Sad
Reket: Drvo: TTS Tesla OFF++
FH: Butterfly Tenergy 05 max
BH: Donic Pirahna 0X


Povratak na Oprema

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju

cron