Virtuoso -razne gume isti problem

Gume, drva i sva ostala potrebna i nepotrebna oprema.

Virtuoso -razne gume isti problem

Postod tititj » 02.04.2017, 00:19

Pozdrav za sve forumase. Koristim OSP Virtuoso - vec vise od godinu dana i probao sam ga sa raznim gumama ( rakza 7 soft 2.0 i max , tibhar FX-s 2.0 i max , dhs hurricane 3 max , yasaka mark V max , sada na njemu tenergy 80 1.9 i 05fx 1.9 ) , drvce ima prelepu kontrolu u bloku , izvanredno je lako da se podigne bilo koja rezana lopta pogotovo sa tenergy kombinacijom na njemu ,top i side spin koji proizvodi sa tenergy gumama je ostavio zacudjen pogled na mnoga lica mojih protivnika koji su i za nekoliko klasa iznad mene ali , problem je sto ni sa jednim gumama ja nemogu da dobijem "backspin" na ugurane udarce ili cop udarce sa stola i na kratke lopte.... Igraci dosta losiji od mene udaraju ravne i ostre udarce na moje ugurane lopte sa stola kao da nema back spina uopste........ Odservirati kratku ali jako rezanu backspin servu = neide nikako ..... Uzmem od kolege reket Butterfly innerforce ALC sa 05fx max i odserviram backspin ghost servu bez problema ali ne i sa mojim virtuosom. Ima li neko savet, predlog , resenje ..... Zaista mi ga se nemenja ali ovo sto mi sa njim fali je zaista bitan segment igre za mene i klasu u kojoj igram. Hvala mnogo unapred na odgovorima.
tititj
 
Postovi: 28
Pridružio se: 08.12.2013, 23:30
Lokacija: Reading UK
Reket: Pimorac Japan 2017
Tenergy 80 FH
Tenergy 05fx BH

Re: Virtuoso -razne gume isti problem

Postod djordjestanic » 02.04.2017, 18:15

Molio bih te da snimiš ghost servis sa tom kombinacijom koju si naveo...
https://www.youtube.com/user/joes021 - puno mečeva veterana i Restlins lige
https://cryptolandscout.com/ - Crypto trading tool for Binance (mojih ruku delo)
https://www.freewebsitestudio.com/ - program za pravljenje web stranica (mojih ruku delo)
Korisnikov avatar
djordjestanic
 
Postovi: 1700
Pridružio se: 13.06.2011, 22:26
Lokacija: Novi Sad, Serbia

Re: Virtuoso -razne gume isti problem

Postod tititj » 02.04.2017, 19:19

djordjestanic je napisao:Molio bih te da snimiš ghost servis sa tom kombinacijom koju si naveo...


Djordje , da li mislis na moju kombinaciju trenutnu virtuoso + tenergy 80 , 05fx ili kombinaciju koju sam probao od kolege innerforce ALC ....?

Svakako ghost serva nije prava profi ghost serva ali sa njegovom kombinacijom dobijam da 3 - 4 odskoka na protivnikoj strani i polagano vracanje pre mrezici sto sa virtuosom nema sanse da izvedem.

Video sa virtuosom mogu da odradim sledece nedelje ali sa innerforcom tek kroz nekih mesec dana mozda nazalost.
tititj
 
Postovi: 28
Pridružio se: 08.12.2013, 23:30
Lokacija: Reading UK
Reket: Pimorac Japan 2017
Tenergy 80 FH
Tenergy 05fx BH

Re: Virtuoso -razne gume isti problem

Postod Androo » 03.04.2017, 22:14

To je samo stvar treninga,a ne stvar reketa.Kod te serve najbitnije je da tupne dva puta kod protivnika i da je dovoljno rezana....a to sto svi gledali Ma Lina kako je lepi uz mrezicu to je vec neka druga stvar.
Androo
 
Postovi: 2
Pridružio se: 26.03.2017, 22:28
Reket: Timo Boll Spirit
Tenergy 05
Tenergy 05

Re: Virtuoso -razne gume isti problem

Postod tititj » 04.04.2017, 08:01

Razume se za servu i naravno da se nemoze Ma Lin kopirati ...... Mozda nisam trebao spominjati servu jel pravi razlog ovog posta jeste da nemogu stvoriti spin na ugurane loptice i na cop udarce sa stola dok to sa starim reketom ili reketom od kolege mogu da uradim tako da nebih rekao da bas skroz neznam kako. Zaista mi se cini nekako da virtuoso barem ovaj moj primerak neradi kako treba , takodje ako pokusam da uguram rezanu loptu ali tako da glava reketa gleda prema stolu a rucka prema plafonu (okomito postavljen reket naravno otvoren zbog rezane lopte) to nema sanse da se odradi loptica leti u mrezu kao da se neodbija od reketa.
tititj
 
Postovi: 28
Pridružio se: 08.12.2013, 23:30
Lokacija: Reading UK
Reket: Pimorac Japan 2017
Tenergy 80 FH
Tenergy 05fx BH

Re: Virtuoso -razne gume isti problem

Postod Androo » 04.04.2017, 16:15

Pa vidis da si nasao sam resenje...uzmi taj reket sa kojim to pogadjas i koji to odgovara.
Androo
 
Postovi: 2
Pridružio se: 26.03.2017, 22:28
Reket: Timo Boll Spirit
Tenergy 05
Tenergy 05


Povratak na Oprema

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost

cron