Koji proizvodjac ima najbolju opremu?/

Gume, drva i sva ostala potrebna i nepotrebna oprema.

Re: Koji proizvodjac ima najbolju opremu?/

Postod bindra » 26.04.2011, 14:20

Reket je savrsen,ne prebrz kao primorac i slicni vec nekako odmereniji.Moze da se pimpla da se blokira a i da se zestoko raspali po loptici.Trebace mi malo vremena da se naviknem ali nije tako velika razlika u odnosu na Alc pa se nadam da je mesec dana dovoljno da mi "legne".Ono sto se odmah uoci je da kad dobro povuces spin lopta tako nisko prelece mrezu i strahovito brzo vuce na dole.Doduse zasluge su i na gumi Tenergy.Juce sam sa Pedjom igrao ali ja sam toliko bio stegnut od nervoze da sam igrao ocajno ali i sa takvom igrom i losim kretanjem opet sam pruzio solidan otpor Velikom Pedji!!!(on igra sa allround drvetom pa mu je zbog toga moj reket delovao kao "raketni bacac")
Trebace mi verovatno par meseci privikavanja da bih poceo da koristim prednosti novog reketa koji je sigurno vrhunski.
bindra
 
Postovi: 622
Pridružio se: 22.03.2011, 23:45
Lokacija: Beograd
Reket: Nittaku Barwell fleet
Fh Tibhar 1Q 1.9 mm
Bh Tibhar mxp 1.7 mm

Re: Koji proizvodjac ima najbolju opremu?/

Postod Vladojica » 26.04.2011, 18:42

bindra je napisao:Reket je savrsen,ne prebrz kao primorac


Koji Primorac?
"The dark side of the Force is a pathway to many abilities, some considered to be.. unnatural."
Korisnikov avatar
Vladojica
 
Postovi: 2015
Pridružio se: 16.02.2011, 13:28
Lokacija: Beograd
Reket: Tibhar Defense Plus
FH: Joola Phenix
BH: Dr Neubauer Super Block OX

Re: Koji proizvodjac ima najbolju opremu?/

Postod First » 26.04.2011, 19:52

MIslim da misli na Primorac Carbon Off
Korisnikov avatar
First
 
Postovi: 1395
Pridružio se: 02.03.2011, 01:50
Lokacija: Beograd
Reket: Drvo: Butterfly Timo Boll Spirit
Gume: Butterfly T05 1.9mm
Butterfly T05fx 1.9mm

Re: Koji proizvodjac ima najbolju opremu?/

Postod Vladojica » 26.04.2011, 21:56

First je napisao:MIslim da misli na Primorac Carbon Off


Ponekad mislim da mi je ovaj Primorac OFF- prebrz :D
"The dark side of the Force is a pathway to many abilities, some considered to be.. unnatural."
Korisnikov avatar
Vladojica
 
Postovi: 2015
Pridružio se: 16.02.2011, 13:28
Lokacija: Beograd
Reket: Tibhar Defense Plus
FH: Joola Phenix
BH: Dr Neubauer Super Block OX

Re: Koji proizvodjac ima najbolju opremu?/

Postod ivan » 26.04.2011, 22:17

Samo se ti drzi primorca off- i ne brini nista, sa dobrom rukom i off- reket napravice viner.
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: Koji proizvodjac ima najbolju opremu?/

Postod Pedja » 28.04.2011, 13:14

Da bi Goran(bindra) nastavio da igra sa mojom malenkošću morao sam se odreći "all-round" drveta(Donic Carbon Senso),bacitih se u trošak i uzeh klasik: Butterfly TB SPIRIT!(korišćen).Ako je tim drvetom igrao T.Boll, igra Ma Long i čuveni ScVlada...ajd da proba i ćelavi Mujo...Medjutim,sinoć ć.Mujo kad uhvati da tačka Neđu antispina(malo sam se prisetio akademskih konsultacija sa Dr Ivanom oko igre na materijal...)sve je pucalo!Spinovi?Sa lakoćom! Blokovi?Odlični.Kontrola,pimpl,iznenađujuće vr.dobri...Na prvu loptu,generalno,vr.dobro....I čini mi se da je ipak sporiji od ALC-a, pogotovu od T-5000.Gume-Fh Donic Acuda S2(mislim da je 1.8 ili 2.0),Bh-Tibhar Nimbus sound(2.0)... :!:
Pedja
 
Postovi: 1006
Pridružio se: 19.03.2011, 20:56
Reket: Stiga Clipper Wood WRB, gume- fh Rakza 7-max, Bh Dr Neubauer K.O. 2,0 mm

Re: Koji proizvodjac ima najbolju opremu?/

Postod ivan » 28.04.2011, 13:17

Sto mu gromova, taj tbs ce jos ispasti dobro drvo :D Sad kad tako ispricas dodje i meni da kupim, ocu i ja da blokiram.
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: Koji proizvodjac ima najbolju opremu?/

Postod First » 28.04.2011, 13:46

Ja koristio Spirit, za nijansu bolji Maze off, brzi i bolja kontrola ;)
Korisnikov avatar
First
 
Postovi: 1395
Pridružio se: 02.03.2011, 01:50
Lokacija: Beograd
Reket: Drvo: Butterfly Timo Boll Spirit
Gume: Butterfly T05 1.9mm
Butterfly T05fx 1.9mm

Re: Koji proizvodjac ima najbolju opremu?/

Postod Vladojica » 28.04.2011, 14:30

Kakav je taj Spirit u odnosu na Primorca OFF-? :D
"The dark side of the Force is a pathway to many abilities, some considered to be.. unnatural."
Korisnikov avatar
Vladojica
 
Postovi: 2015
Pridružio se: 16.02.2011, 13:28
Lokacija: Beograd
Reket: Tibhar Defense Plus
FH: Joola Phenix
BH: Dr Neubauer Super Block OX

Re: Koji proizvodjac ima najbolju opremu?/

Postod bindra » 28.04.2011, 15:16

Pedja je napisao:Da bi Goran(bindra) nastavio da igra sa mojom malenkošću morao sam se odreći "all-round" drveta(Donic Carbon Senso),bacitih se u trošak i uzeh klasik: Butterfly TB SPIRIT!(korišćen).Ako je tim drvetom igrao T.Boll, igra Ma Long i čuveni ScVlada...ajd da proba i ćelavi Mujo...Medjutim,sinoć ć.Mujo kad uhvati da tačka Neđu antispina(malo sam se prisetio akademskih konsultacija sa Dr Ivanom oko igre na materijal...)sve je pucalo!Spinovi?Sa lakoćom! Blokovi?Odlični.Kontrola,pimpl,iznenađujuće vr.dobri...Na prvu loptu,generalno,vr.dobro....I čini mi se da je ipak sporiji od ALC-a, pogotovu od T-5000.Gume-Fh Donic Acuda S2(mislim da je 1.8 ili 2.0),Bh-Tibhar Nimbus sound(2.0)... :!:

Pedjoni skupo ce da te kosta igranje samnom hahaha....
Polako samo,tek si poceo da dajes pare doci ces ti do T5000(jebes keramiku i novu kuhinju)sad su na redu nove gume itd...
bindra
 
Postovi: 622
Pridružio se: 22.03.2011, 23:45
Lokacija: Beograd
Reket: Nittaku Barwell fleet
Fh Tibhar 1Q 1.9 mm
Bh Tibhar mxp 1.7 mm

PrethodniSledeća

Povratak na Oprema

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju

cron