Kako upropastiti reket

Gume, drva i sva ostala potrebna i nepotrebna oprema.

Kako upropastiti reket

Postod ivan » 25.04.2016, 22:33

Kupim pre 10-tak dana nov t05 i stavim umesto starog, i sve super, lopta ide ko metak, spin odlican, bas sam i dobro igrao odmah. Pre tri dana zamenim i gumu na bh, stavim novu rakzu soft max umesto iste takve stare godinu dana. I odjednom totalna katastrofa. T05 se usporio nacisto, ne mogu da dobacim do druge strane stola. A i kad nekako prebacim mrezu, lopta ide u neocekivanom pravcu. Verovatno su mi prethodne gume bile teze zbog par slojeva novog lepka na njima, a ove su sad lakse pa je reket u celini laksi i zbog toga sporiji, ni zamah kod udarca nije isti ko pre. Sta je najgore, dok sam lepio rakzu i cekao da se lepak na drvetu osusi stavim drvo na neku povrsinu na kojoj je bilo neke prasine i to se sve zalepi za t05 i ne mogu da skinem sad.
A bas me dobro sluzio reket sa starim gumama... :arrgghh:
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: Kako upropastiti reket

Postod jbgwtf » 25.04.2016, 22:47

ivan je napisao:Kupim pre 10-tak dana nov t05 i stavim umesto starog, i sve super, lopta ide ko metak, spin odlican, bas sam i dobro igrao odmah. Pre tri dana zamenim i gumu na bh, stavim novu rakzu soft max umesto iste takve stare godinu dana. I odjednom totalna katastrofa. T05 se usporio nacisto, ne mogu da dobacim do druge strane stola. A i kad nekako prebacim mrezu, lopta ide u neocekivanom pravcu. Verovatno su mi prethodne gume bile teze zbog par slojeva novog lepka na njima, a ove su sad lakse pa je reket u celini laksi i zbog toga sporiji, ni zamah kod udarca nije isti ko pre. Sta je najgore, dok sam lepio rakzu i cekao da se lepak na drvetu osusi stavim drvo na neku povrsinu na kojoj je bilo neke prasine i to se sve zalepi za t05 i ne mogu da skinem sad.
A bas me dobro sluzio reket sa starim gumama... :arrgghh:

zameni rakzu i resio si problem ... isti problem sam i ja imao s tezinom.. :thumbsup:
STK Luznica - Babusnica
Korisnikov avatar
jbgwtf
 
Postovi: 608
Pridružio se: 07.12.2011, 06:06
Lokacija: Babusnica
Reket: TB Alc
fh: Tenergy 05
bh: Tenergy 80fx 1.9


Povratak na Oprema

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju

cron