Rasant Turbo - Tenergy 05

Gume, drva i sva ostala potrebna i nepotrebna oprema.

Rasant Turbo - Tenergy 05

Postod jbgwtf » 19.02.2015, 02:26

jel moze neko da uporedi brzinu izmedju ove 2 gume .. tenergy05 mi je malo spor na TBS-u - dobar je samo prva 3-4 dana od prelepljivanja :cry:
STK Luznica - Babusnica
Korisnikov avatar
jbgwtf
 
Postovi: 608
Pridružio se: 07.12.2011, 06:06
Lokacija: Babusnica
Reket: TB Alc
fh: Tenergy 05
bh: Tenergy 80fx 1.9

Re: Rasant Turbo - Tenergy 05

Postod spinmaster » 19.02.2015, 16:16

Andro Rasant Turbo je uvek u svakom pogledu brzi ali i tvrdji s tim sto ima iznenadjujuce dobru kontrolu za takvu gumu i odlican spin dok je Tenergy 05 malo sporiji i meksi ali uz to i laksi. Ja sam igrao i sa Rasant Turbo i sada sam se opet vratio na Tenergy 05 iz 2 razloga:kao prvo Rasant turbo je tensor guma a samim tim je i teza kao i svi tensori inace koje sam probao doj je Tenergy 05 meksi i laksi i samim tim mi je i reket laksi tako da lako mogu da izvedem sve moguce poteze i udarce tokom igre. Inace pre Tenergy 05 sam igrao sa Rasant Turbo 2.1mm sa obe strane i reket je bio i pretezak a kada sam stavio Tenergy 05 takodje sa obe strane isto 2,1mm debljine veoma osetno je olaksao reket i mnogo mi je lakse da igram. Inace da je Rasant Turbo laksa guma u tezini verovatno bih igrao sa njim jer pored odlicnog spina ima i odlicnu kontrolu i za tacka udarac i za blok cak bolje od Tenergy 05 i takodje je i znacajno jeftiniji i ne smeta mi sto je tensor guma ali najveci problem je tezina gume.
spinmaster
 
Postovi: 186
Pridružio se: 31.05.2012, 15:11
Reket: Butterfly Schlager Carbon OFF+ (FL)
FH:Tenergy 05 2,1mm
BH:Tenergy 05 2,1mm


Povratak na Oprema

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju

cron