Stranica 1 od 1
Potreban savet

Poslato:
04.02.2015, 15:45
od ogi
pozdrav svima nov sam na forumu molio bih za savet . posedujem donic kupovni reket ( donic TOP teams level 600 ). Hteo bih da mu stavim druge gume ali neznam da li je drvo upotrebljivo (gume koje bih stavio su joola smart ) i da li se uopste isplati stavljati nove gume na ovo drvo .
PS
na obodu drveta postoji mala rupa duboka 1 cm vidi se na slikama
HVALA UNAPRED
Re: Potreban savet

Poslato:
04.02.2015, 17:09
od Jovan
Da staviš nove gume možeš, ali šta ćeš da dobiješ zavisi u kakvom stanju ti je drvo.
Verovatno si prelistao gornju temu, pa ti treba konkretan odgovor.
Ako ti je drvo dobro, sa smart gumama imaćeš pristojan reket za rekreaciju. Ništa više od toga; može da bude ok ako već imaš nove smart gume.
A ako tek planiraš da ih kupiš, razmisli, mislim da za malo više sredstava imaš i bolja rešenja.
To je moje mišljenje, možda i nisam u pravu...
Re: Potreban savet

Poslato:
05.02.2015, 08:21
od LucicNS
Najjeftinije komercijalno drvo ti je za 5 klasa bolje od tih "gotovih" reketa.
Re: Potreban savet

Poslato:
11.02.2015, 15:16
od ogi
hvala na odgovoru stavio sam gume i reket se za sad super pokazao drvo iako sa kupovnog reketa je dobro nisam stavio sliku ali ima i sundjere u drsci veoma je dobro anatomski ali ipak nemoze da se poredi sa drvetom koje sam nameravao da kupim sto je killerspin dimond cq ali za prvi pravljeni reket je super sada reket ima odlicnu kontrolu i spin brzina dobra u svakom slucaju hvala na savetu sledece sto cu menjati bice drvo 100 % AKO NEKO IMA NEKI PREDLOG DA NE BUDE PRESKUPO A IPAK DOBRO ZA STRASTVENOG REKREATIVCA ja sam ciljao na onaj killerspin malocas navedeni ili mozda butterfly balsa carbo x5 hvala jos jednom
Re: Potreban savet

Poslato:
18.02.2015, 00:45
od spinmaster
Ja mogu da ti preporucim neko drvo u cenovnom rangu do 40 EUR brzine OFF-/OFF drva kao sto su Korbel, Primorac, Schlager Inspire, Kreanga Power Spin i recimo Kreanga Aeros na kojem pise OFF+ ali je on po brzini u nekom OFF rangu.
Re: Potreban savet

Poslato:
18.02.2015, 23:15
od pursuit
Joola Viva, 26 eur
Re: Potreban savet

Poslato:
18.02.2015, 23:42
od Jovan
Posle drveta sa kojim čovek sada igra preći na vivu ili killerspin, ili bilo koje off ili off+ drvo mislim da je malo (da li malo?) previše naglo.
Bilo šta solidno, novo ili polovno, brzine all do eventualno off-, a kada gume dotraju uzmu se druge (po potrebi brže ili sporije). Mislim da je to najsigurnija varijanta i za stvarni napredak u igri i za eliminisanje bespotrebnih troškova oko suvišne opreme.
Re: Potreban savet

Poslato:
19.02.2015, 08:17
od pursuit
Viva je standardno off- drvo sa velikom kontrolom
Re: Potreban savet

Poslato:
19.02.2015, 09:17
od Jovan
Viva je standardno off drvo, sedmoslojno, sa pristojnom kontrolom. Stariji model vive, u vreme tzv. brzih lepkova, bio je deklarisan kao off+, što u ono vreme i jeste bilo tako, sada se rade brža drva i pomerena je malo numeracija oznaka.
Ne pričam napamet, jer sam igrao godinama i sa jednom i sa drugom verzijom.
Ovde nije reč o stavu protiv drveta (naprotiv), niti protiv predloga, već da u odnosu na ono čime je čovek do nedavno igrao ovo bi bio previše nagli skok koji bi verovatno više smetao nego pomogao.
Re: Potreban savet

Poslato:
19.02.2015, 18:16
od ogi
hvala razmislicu izmedju joola viva, joola rossi fire ,i butterfly balsa carbo x5 i sta mislite o ovom zadjem
