Koje drvo umesto boll tricarbon-a

Gume, drva i sva ostala potrebna i nepotrebna oprema.

Re: Koje drvo umesto boll tricarbon-a

Postod LucicNS » 02.12.2014, 17:58

Vidiccale je napisao:Gume su nove, i odgovaraju stilu igre, nego sam citao da je tricarbon jako lose drvo, pa me zanima zasto i zbog cega. Da pojasnim, moj sin igra ovom kombinacijom vec 4 godine, u pitanju je okretan , brz igrac sa ofanzivnom igrom. Svako ko ima iskustva sa ovom i slicnim kombinacijama drveta i guma, molim da odgovori. Hvala jos jednom.


Ako se sin takmiči u zvaničnim ligama, to drvo je nelegalno i mora da ga zameni.

Inače, jedna od mojih najomiljenijih dasaka sa kojom sam možda i najviše igrao u životu. Kontrola je blizu nule, a brzina do beskonačno. S obzirom da sam se navikao na to drvo,
nije mi predstavljala problem kontrola, jer vremenom naučiš da staviš protivnikove serve na sto, a posle serve, svaki tvoj ulaz, spin na spin, čak i štop (preuzimanje je po defaultu za to drvo)
je suviše brz za prosečne igrače. Drvo je fenomenalno za igrače koji svakodnevno treniraju i pretenduju da napadnu iz prve. Mislim da do dana današnjeg nije napravljeno ništa brže
u serijskoj proizvodnji, a s obzirom da se sada koristi karbon net umesto karbona, vrlo verovatno i neće...
LucicNS
 
Postovi: 514
Pridružio se: 01.08.2011, 21:08
Lokacija: Novi Sad
Reket: Drvo: TTS Tesla OFF++
FH: Butterfly Tenergy 05 max
BH: Donic Pirahna 0X

Prethodni

Povratak na Oprema

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju

cron