Stiga Infinity VPS V

Gume, drva i sva ostala potrebna i nepotrebna oprema.

Stiga Infinity VPS V

Postod spinmaster » 02.06.2014, 23:34

Zdravo svima, da li je mozda neko ovde kod nas narucio drvo Stiga Infinity VPS V i kakvi su utisci o ovom drvetu? Kako se pokazao u kombinaciji sa Tenergy, Andro i Donic gumama ili nekim drugim gumama? Takodje na Stiginom sajtu vidim da je izaslo i drvo Emerald VPS V.
spinmaster
 
Postovi: 186
Pridružio se: 31.05.2012, 15:11
Reket: Butterfly Schlager Carbon OFF+ (FL)
FH:Tenergy 05 2,1mm
BH:Tenergy 05 2,1mm

Re: Stiga Infinity VPS V

Postod Laki » 03.06.2014, 10:42

I mene bas zanima ovo drvo.
Bilo bi dobro kad bi ga neko ko ga je probao uporedio sa Clipper-om ili TBS-om. Znam da nemaju ni priblizno iste slojeve, ili broj furnira, ali cisto osnovne stvari. Fleksibilnost, brzina, osecaj (meko ili tvrdo) itd.
Laki
 
Postovi: 87
Pridružio se: 24.05.2013, 13:12
Lokacija: Nis
Reket: Butterfly Viscaria
FH: Tibhar Evolution MX-P
BH: Tibhar Genius Sound

Re: Stiga Infinity VPS V

Postod geek » 03.06.2014, 21:00

Evo recenzije: http://rama.hr/?p=808.
Korisnikov avatar
geek
 
Postovi: 28
Pridružio se: 12.02.2013, 06:35
Lokacija: ...
Reket: XIOM Magellan (Hinoki) FL
FH: Giant Dragon Storm 2.2
BH: DHS Hurricane3 Neo National 2.2
中國膠 (KINESKE GUME)

Re: Stiga Infinity VPS V

Postod zokkee » 05.06.2014, 08:21

Probao sam ovo drvo 2 treninga i nije za moj stil igre Ko igra agresivno na stolu sa mnogo snage bice odusevljen Osecaj je nesto kao tvrdji Primorac Off-(ili Maze Passion Off-) s tim sto udarci zahtevaju uvek korak prema napred i unosenje tezine tela Znaci moras da budes brz na stolu i sa izradjenom tehnikom Serve su odlicne sa njim blokovi problematicni Postoji minimalna vibracija koja nista ne smeta Probao sam ga sa Vega Japan Bluefire M1 Turbo i 1Q XD Omega IV Pro kombinacijama i ova druga varijanta je radila bolje Drvo je 85g ravna drska i brzo sam ga prosledio bratu koji je prezadovoljan sa njim Ko igra sa Stiga Clipper i drugim 7-slojnim drvima za igru 2-3m od stola nema potrebe ni da proba ovo drvo To nece biti to :) Pozdrav
Joola Flame Extreme FL
Joola Rhyzer 48 2.0
Joola Rhyzer 48 2.0
zokkee
 
Postovi: 56
Pridružio se: 13.02.2014, 12:26
Lokacija: Zabalj
Reket: Joola Flame Extreme FL
Joola Rhyzer 48 2.0
Joola Rhyzer 48 2.0

Re: Stiga Infinity VPS V

Postod Laki » 06.06.2014, 12:29

Hvala zokkee i geek.

Cilj mi je bio da nadjem drvo koje bi bilo slicnih karakteristika koje ima Clipper (brzina i krutost), ali da bude znatno lakse, recimo oko 85 grama. (moj prethodni Clipper je imao 97 grama). Ali izgleda da Infinity nije to.
U svakom slucaju, ponovio sam se skoro Clipper-om od 89 grama, zahvaljujuci Dandoy Sports-u :thumbsup: , tako da se za sada ipak drzim ja proverenog Cliper-a.

Da li je mozda jos neko probao Infinity? Bilo bi interesantno procitati jos necije iskustvo iz prve ruke.
Laki
 
Postovi: 87
Pridružio se: 24.05.2013, 13:12
Lokacija: Nis
Reket: Butterfly Viscaria
FH: Tibhar Evolution MX-P
BH: Tibhar Genius Sound


Povratak na Oprema

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 11 gostiju

cron