Dandoy-Sports, iskustva?

Gume, drva i sva ostala potrebna i nepotrebna oprema.

Dandoy-Sports, iskustva?

Postod Laki » 15.05.2014, 11:02

Da li je neko sa foruma narucivao sa ovog sajta i ,ako jeste, kakva su mu iskustva?

Imaju trenutno na popustu odredjena Stigina drva po odlicnim cenama, neka su cak i na 50% popusta. Ovo im je home page http://tabletennisequipment.dandoy-sports.com/en/

Veliki pozdrav svima.
Laki
 
Postovi: 87
Pridružio se: 24.05.2013, 13:12
Lokacija: Nis
Reket: Butterfly Viscaria
FH: Tibhar Evolution MX-P
BH: Tibhar Genius Sound

Re: Dandoy-Sports, iskustva?

Postod ivan » 15.05.2014, 13:23

jesam par puta pre par godina, rekao bih da se lagano gase i imaju sve manje robe, tako da je mozda pitanje kvaliteta. Ne odgovaraju na mailove, nije moguc dogovor za npr drvo u odredjenom opsegu tezine.
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: Dandoy-Sports, iskustva?

Postod Laki » 15.05.2014, 14:46

Verovatno su ukapirali da moraju da stvore komunikaciju sa kupcima da bi nesto prodali...evo ja vec dva dana razmenjujem emailove sa njima. Pitao bas za odredjenu tezinu drveta, nacin placanja i ostalo. Odgovorili su mi da imaju to sto trazim i da napomenem tezinu u narudzbenici, a takodje mi objasnili i na koje nacine moze da se izvrse uplate. Slicno kao sa tabletennis11. Narucis preko odredjene svote i ostvaris free shipping. Razlika u odnosu na tabletennis11 je sto besplatna posiljka nema track-trace broj preko koga bi se pratila posiljka, a to mi je vec stvara nelagodnost. Ako hoces posiljku sa track-trace brojem, shipping kosta 20 eura. Sije mi ga Djura...pa za te pare moze da se kupi jos jedna guma...
Zato mi je trebalo necije iskustvo, da ne uplatim, a paket nikad ne stigne, niti znam gde se posiljka nalazi i da li je uopste poslata.
Laki
 
Postovi: 87
Pridružio se: 24.05.2013, 13:12
Lokacija: Nis
Reket: Butterfly Viscaria
FH: Tibhar Evolution MX-P
BH: Tibhar Genius Sound

Re: Dandoy-Sports, iskustva?

Postod Ray » 15.05.2014, 16:58

Nije tacno. Cak i jeftinija posiljka podrazumeva kod za pracenje. Skuplje je samo ako hoces espresnu posiljku, ali za to zaista nema potrebe. Volim da kupujem od njih jer su mi posiljke do sada stizale za od 4 do 7 dana. Ako je narudzbina preko 70eur, posiljka je besplatna (kod Estonaca je to kada je posiljka preko 50eur). Osim toga, popusti kod Dandoy su veci nego kod Estonaca. Aktuelni kupon kod: super25 , za popust od 25% .
Korisnikov avatar
Ray
 
Postovi: 589
Pridružio se: 07.01.2012, 17:43

Re: Dandoy-Sports, iskustva?

Postod Laki » 16.05.2014, 08:24

Na ovo sam mislio

Uslov ispunjen za free shipping, ali kad se odabere pise u zagradi no track and trace. Ali Ray ako je tako kao sto kazes, izvrsicu porudzbinu pa cu da podelim iskustva.
Prikačeni fajlovi
Home.jpg
Home.jpg (32.33 KiB) Pogledano 1838 puta
Laki
 
Postovi: 87
Pridružio se: 24.05.2013, 13:12
Lokacija: Nis
Reket: Butterfly Viscaria
FH: Tibhar Evolution MX-P
BH: Tibhar Genius Sound

Re: Dandoy-Sports, iskustva?

Postod Ray » 16.05.2014, 16:49

To su skoro izmenili. Ovo je bilo do nedavno:

Free shipping based on Int. Post (limited tracking) - (Estimated shipping time: 5-7 days): 0.00EUR
Korisnikov avatar
Ray
 
Postovi: 589
Pridružio se: 07.01.2012, 17:43

Re: Dandoy-Sports, iskustva?

Postod Laki » 21.05.2014, 12:33

Narucena je oprema u Subotu 17/05/2014, dva prijatelja i ja narucili jedno drvo i dve gume.
Istog dana su potvrdili porudzibu email-om.
U Ponedeljak 19/05/2014 su email-om potvrdili da je oprema poslata i poslali word dokument u attachment-u koji potvrdjuje da je oprema poslata.
U dokumentu takodje pise i ovo: "We will communicate your tracking number as soon as we get it from the Belgian post office. It takes 2-3 working days.", medjutim jos uvek nismo dobili "tracking number".

Toliko za sada, pisem ako bude nekih promena.
Laki
 
Postovi: 87
Pridružio se: 24.05.2013, 13:12
Lokacija: Nis
Reket: Butterfly Viscaria
FH: Tibhar Evolution MX-P
BH: Tibhar Genius Sound

Re: Dandoy-Sports, iskustva?

Postod Laki » 21.05.2014, 12:48

Moram nesto da dodam:

u prvom email-u ti posalju link na kome, preko svog naloga, mozes da pratis status posiljke (da li je u pripremi, da li je poslata i td.)
Laki
 
Postovi: 87
Pridružio se: 24.05.2013, 13:12
Lokacija: Nis
Reket: Butterfly Viscaria
FH: Tibhar Evolution MX-P
BH: Tibhar Genius Sound

Re: Dandoy-Sports, iskustva?

Postod Laki » 23.05.2014, 09:11

Neverovatno....paket stigao u postu jos juce (22.05.2014), nego nesto postari zakazali...Danas (23.05.2014) stigao na adresu. U svakom slucaju trebalo je samo 5 kalendarskih dana (4 radna dana) od porucivanja do prijema porucene opreme. Nismo dobili nikakav broj za pracenje posiljke, ali ako svaki put stigne ovako brzo, stvarno za tim nema ni potrebe. Jedino bi ispao problem ako se posiljka nekako zagubi, mada mislim da bi to bio najgori slucaj i da je malo verovatno. U svakom slucaju, na paketu postoji i adresa posiljaoca, paket bi im se vratio, pa bi ga oni poslali ponovo. A verujem i da bi u tom slucaju obavestili o eventualnim problemima oko slanja.

Na paketu nisu stavili vrednost paketa, vec napisali da je poklon (gift). Bas lepo s' njihove strane. Nasi carinici ipak rebnuli 320 din, za svaki slucaj :roll:

Sve u svemu, prezadovoljan sam. Nisam ocekivao da ce ovako brzo da stigne. :thumbsup:
Laki
 
Postovi: 87
Pridružio se: 24.05.2013, 13:12
Lokacija: Nis
Reket: Butterfly Viscaria
FH: Tibhar Evolution MX-P
BH: Tibhar Genius Sound

Re: Dandoy-Sports, iskustva?

Postod Laki » 23.05.2014, 10:25

Neocekivano, od Dandoy-a stigao na email i broj za pracenje posilje. Paket stigao pre broja :blink: :rotfl:

Dakle, moj zakljucak: svi elementi ispunjeni za normalnu, bezbriznu kupovinu opreme. :thumbsup:

Ovo su bili moji utisci. Pozdrav svima. :wave:

P.S: Drvo je stiglo u tezini koja je narucena.
Laki
 
Postovi: 87
Pridružio se: 24.05.2013, 13:12
Lokacija: Nis
Reket: Butterfly Viscaria
FH: Tibhar Evolution MX-P
BH: Tibhar Genius Sound

Sledeća

Povratak na Oprema

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju