Gume u Markopu

Gume, drva i sva ostala potrebna i nepotrebna oprema.

Re: Gume u Markopu

Postod Moso » 07.05.2014, 15:46

vlada je napisao:E ovo je vec stvarno bezobrazno.... Ko zna koliko puta im ovo upali, pa probaju, ako uspe super, ako ne, vracamo novac. Nisam to ocekivao od zvanicnog distributera.


Pa sto te to uopste iznenadjuje u ovoj drzavi kada su npr. tuzioci dobili pravo nagodbe sa okrivljenim tj. ako lopov vrati ono sto je ukrao ili namiri ostecenog tuzilastvo odustaje od gonjenja :banghead: Znaci lopovi, prevaranti, kriminalci navalite, doslo je vase vreme ...
Korisnikov avatar
Moso
 
Postovi: 253
Pridružio se: 26.07.2012, 13:49
Reket: drvo : Butterfly Oh Sang Eun
fh: Yasaka Rakza 7 Soft max
bh: Yasaka Rakza 7 Soft max

Re: Gume u Markopu

Postod profesionalac » 07.05.2014, 21:07

ma bila je prica da je i trenerke šio u novom pazaru.ja imam jednu kupljenu u markopu jos davne 99-te godine i jos je nosim,a oprana je mali milion puta.kasnije kad sam hteo da uzmem neku trenerku video sam da to nije vise taj kvalitet da su nekako fals.
STK Nestrus - Vitkovac
profesionalac
 
Postovi: 440
Pridružio se: 04.10.2011, 18:38
Lokacija: Aleksinac
Reket: drvo : andro super core cl off+ - 66 grama
fh : rakza 7
bh: andro rasant turbo

Re: Gume u Markopu

Postod Milan » 07.05.2014, 22:21

profesionalac je napisao:ma bila je prica da je i trenerke šio u novom pazaru.ja imam jednu kupljenu u markopu jos davne 99-te godine i jos je nosim,a oprana je mali milion puta.kasnije kad sam hteo da uzmem neku trenerku video sam da to nije vise taj kvalitet da su nekako fals.


Ja imam takav problem sa Joola majicom koju sam kupio kod ovlašćenog distributera iz Sente, na etiketi piše Yugotex.
Hello stonoteniseri :)
Milan
 
Postovi: 721
Pridružio se: 16.06.2012, 16:10
Lokacija: Kruševac

Re: Gume u Markopu

Postod First » 08.05.2014, 00:21

vlada je napisao:E ovo je vec stvarno bezobrazno.... Ko zna koliko puta im ovo upali, pa probaju, ako uspe super, ako ne, vracamo novac. Nisam to ocekivao od zvanicnog distributera.


Nije on nikakav zvanični distributer!
Korisnikov avatar
First
 
Postovi: 1395
Pridružio se: 02.03.2011, 01:50
Lokacija: Beograd
Reket: Drvo: Butterfly Timo Boll Spirit
Gume: Butterfly T05 1.9mm
Butterfly T05fx 1.9mm

Re: Gume u Markopu

Postod Laki » 08.05.2014, 07:49

Ja imam takav problem sa Joola majicom koju sam kupio kod ovlašćenog distributera iz Sente, na etiketi piše Yugotex.


To ti je ipak jos uvek mnoooogo bolje nego da pise Made in China, osim ako nisu Xiom drva u pitanju :D

Ja imam par Joolinih majica isto kupljenih od distributera iz Sente, ali nisam imao nikakvih problema sa njima. Ruku na srce, nisam ni gledao gde su proizvedene, bio sam ubedjen da su iz Kine. A i druga stvar, oni jesu zvanicni distributeri za Joolu, ima ih na Joolinom zvanicnom sajtu, dok markopa nema nigde. Cak sam nakon one price sa Viscariom poslao upit Butterfly-u, iznevsi im ceo svoj problem, odgovorili su mi vrlo kratko: U ovom trenutku, Butterfly jos uvek nema zvanicnog distributera u Srbiji.
Laki
 
Postovi: 87
Pridružio se: 24.05.2013, 13:12
Lokacija: Nis
Reket: Butterfly Viscaria
FH: Tibhar Evolution MX-P
BH: Tibhar Genius Sound

Re: Gume u Markopu

Postod profesionalac » 08.05.2014, 20:23

ja koliko sam upucen joola se sije u madjarskoj.mogu da ti kazem da imam dosta njihove garderobe tipa sorcevi , majce, trenerke,patike i sve je to solidno za te pare.ali dacu ti jedan primer.imam butterfly sorts crne boje koji je kupljen isto 99-te god. posle toliko pranja on je i dalje crn kao sto je i bio,a joolin sorts kupljen pre dve godine isto crni je sad vec dosta izbledeo i nekako je usijano crvenkast(ne mogu drugacije da opisem).ali koliko para toliko i muzike. razlika u ceni je duplo u korist butterfly.dok npr. trenerke i majce jooline su mi bas ok i nista im ne fali za sada.
STK Nestrus - Vitkovac
profesionalac
 
Postovi: 440
Pridružio se: 04.10.2011, 18:38
Lokacija: Aleksinac
Reket: drvo : andro super core cl off+ - 66 grama
fh : rakza 7
bh: andro rasant turbo

Re: Gume u Markopu

Postod GorcHa » 13.05.2014, 10:38

Dodao bih i svoje iskustvo u vezi Markopa. Sličan problem kao što je i Milantra napisao. Uzimao sam kod njih gume Sriver FX i uporedio sa istim samo mnogo starijim gumama, nećete verovati ali ta stara guma koja po krajevima već polako truli, mnogo preciznije i brže šalje loptice po željenoj putanji. Primetio sam takođe i da je sunđer tamniji kod gume iz Markopa. No, hteo bih da spomenem i Balsu X5 koju sam takođe uzeo u Markopu koja je bila malko kriva tj klackala se na forhendu, a i u igri nije ništa posebno. Koliko sam mogao da primetim, igra sa tom balsom je ista kao igra sa najobičnijom ivericom, s tim da je drvo samo po sebi dosta lakše.
GorcHa
 
Postovi: 10
Pridružio se: 16.02.2013, 15:34

Re: Gume u Markopu

Postod Francuz » 13.05.2014, 10:54

Ja sam nacuo da ako kupujes preko racuna (npr. preko racuna kluba) cene se uvecavaju za PDV ... sto znaci da se onda placa Butterfly cena + pdv :shock:
Inace sve cene na butterfly-ov sajt su sa PDV-om (oko 20% u vecini zemalja EU) sto bi samo znacilo da neko ovde ima bolje marze od samog Butterfly-a.

Jel neko imao iskustva sa ovakvom praskom kod njih?

I procitao sam ovde preko nekog posta da oni nisu zvanicni distributeri Butterfly-a ... kad bi se to utvrdilo to bi znacilo da bi maltene se svako mogao baviti prodajom te marke, bar po istim uslovima i cenama!
Korisnikov avatar
Francuz
 
Postovi: 333
Pridružio se: 18.11.2011, 16:58
Lokacija: Beograd
Reket: FH: Tenergy 05FX max
BH: Tenergy 05FX max
Blade: Inneforce ALC

Sve regularno :)

Re: Gume u Markopu

Postod zhang jike » 13.05.2014, 11:30

Francuz je napisao:I procitao sam ovde preko nekog posta da oni nisu zvanicni distributeri Butterfly-a ... kad bi se to utvrdilo to bi znacilo da bi maltene se svako mogao baviti prodajom te marke, bar po istim uslovima i cenama!


To bi znacilo da neko treba u zatvor ;)
zhang jike
 
Postovi: 413
Pridružio se: 28.05.2012, 15:08
Reket: Daska: Timo Boll Spirit (fl)
Fh: Stiga Calibra Lt Sound (max)
Bh: Stiga Calibra Lt Sound (max)

Re: Gume u Markopu

Postod gimi » 13.05.2014, 23:07

Francuz je napisao:Jel neko imao iskustva sa ovakvom praskom kod njih?


Ja sam imao iskustva sa raznim praskovima, ali ni jedan nije bio iz Markopa :nea:
Korisnikov avatar
gimi
 
Postovi: 486
Pridružio se: 13.08.2011, 19:51
Lokacija: Beograd
Reket: maaa koga boli...

PrethodniSledeća

Povratak na Oprema

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju

cron