Gume u Markopu

Gume, drva i sva ostala potrebna i nepotrebna oprema.

Re: Gume u Markopu

Postod zorog » 14.05.2014, 10:06

gimi je napisao:
Francuz je napisao:Jel neko imao iskustva sa ovakvom praskom kod njih?


Ja sam imao iskustva sa raznim praskovima, ali ni jedan nije bio iz Markopa :nea:


Hahaha :lol:
Korisnikov avatar
zorog
 
Postovi: 374
Pridružio se: 09.11.2011, 15:22
Lokacija: Beograd
Reket: DHS Hurricane Hao Pen
FH Donic Acuda S1
BH Donic Acuda S2

Re: Gume u Markopu

Postod Francuz » 14.05.2014, 10:51

gimi je napisao:
Francuz je napisao:Jel neko imao iskustva sa ovakvom praskom kod njih?


Ja sam imao iskustva sa raznim praskovima, ali ni jedan nije bio iz Markopa :nea:


vidim da pazljivo citas ;)
AHAHAHA :grin: +1
Korisnikov avatar
Francuz
 
Postovi: 333
Pridružio se: 18.11.2011, 16:58
Lokacija: Beograd
Reket: FH: Tenergy 05FX max
BH: Tenergy 05FX max
Blade: Inneforce ALC

Sve regularno :)

Re: Gume u Markopu

Postod Laki » 01.06.2014, 08:47

profesionalac je napisao:ja koliko sam upucen joola se sije u madjarskoj.mogu da ti kazem da imam dosta njihove garderobe tipa sorcevi , majce, trenerke,patike i sve je to solidno za te pare.ali dacu ti jedan primer.imam butterfly sorts crne boje koji je kupljen isto 99-te god. posle toliko pranja on je i dalje crn kao sto je i bio,a joolin sorts kupljen pre dve godine isto crni je sad vec dosta izbledeo i nekako je usijano crvenkast(ne mogu drugacije da opisem).ali koliko para toliko i muzike. razlika u ceni je duplo u korist butterfly.dok npr. trenerke i majce jooline su mi bas ok i nista im ne fali za sada.


Pregledao sve tri moje Joola majce i sorc koji imam, i sve je Made in China. Ali, kao sto sam i pomenuo ranije, nikakav problem nemam sa njihovom odecom, ne gube boju, ne rastezu se itd... a koristim sve to vec oko godinu dana, jednu od tih majci skoro dve godine i sve je OK. Mozda sam imao srece oko izbora modela :D
Imam i jedne njihove patike i odlicne su, sluze svrsi, veoma trajne.
Laki
 
Postovi: 87
Pridružio se: 24.05.2013, 13:12
Lokacija: Nis
Reket: Butterfly Viscaria
FH: Tibhar Evolution MX-P
BH: Tibhar Genius Sound

Re: Gume u Markopu

Postod milantra » 01.06.2014, 20:41

Laki je napisao:
profesionalac je napisao:ja koliko sam upucen joola se sije u madjarskoj.mogu da ti kazem da imam dosta njihove garderobe tipa sorcevi , majce, trenerke,patike i sve je to solidno za te pare.ali dacu ti jedan primer.imam butterfly sorts crne boje koji je kupljen isto 99-te god. posle toliko pranja on je i dalje crn kao sto je i bio,a joolin sorts kupljen pre dve godine isto crni je sad vec dosta izbledeo i nekako je usijano crvenkast(ne mogu drugacije da opisem).ali koliko para toliko i muzike. razlika u ceni je duplo u korist butterfly.dok npr. trenerke i majce jooline su mi bas ok i nista im ne fali za sada.


Pregledao sve tri moje Joola majce i sorc koji imam, i sve je Made in China. Ali, kao sto sam i pomenuo ranije, nikakav problem nemam sa njihovom odecom, ne gube boju, ne rastezu se itd... a koristim sve to vec oko godinu dana, jednu od tih majci skoro dve godine i sve je OK. Mozda sam imao srece oko izbora modela :D
Imam i jedne njihove patike i odlicne su, sluze svrsi, veoma trajne.

Ljudi tema govori o gumama, a ne o garderobi. Ako imate nešto da kažete na temu guma kupljenih u "Markopu" komentarišite, a ne o tome da li je ova majica original ili ne, bla, bla, bla... Vratite se na temu.
Korisnikov avatar
milantra
 
Postovi: 354
Pridružio se: 26.07.2012, 07:12
Lokacija: Kruševac

Re: Gume u Markopu

Postod Laki » 03.06.2014, 17:19

U pravu si. Izvinjavam se svima, ponela me diskusija :blush:
Laki
 
Postovi: 87
Pridružio se: 24.05.2013, 13:12
Lokacija: Nis
Reket: Butterfly Viscaria
FH: Tibhar Evolution MX-P
BH: Tibhar Genius Sound

Re: Gume u Markopu

Postod jbgwtf » 12.08.2014, 03:38

imam ja da dodam prvi x kad sam narucio iz markopa pre 3 god tenergy05 2.1 crni , dobio sam ga u kutiji tenergy fx2.1 crni sazvakanoj... i bio je bajat,al se raspao samo deo kod logoa..jos je isporuka kasnila ceo dan , zato sto su zaboravili da posalju.. sledece godine narucio sam chalenger attack , a dobio ga u kutiji sriver fx -kutija isto tako sazvakana.. bio je ok.. plasim se opet da narucim nesto , jos sad kad ima fake tenergy...s obzirom na predjasnje isporuke imam neki osecaj da bi dobio fake..
STK Luznica - Babusnica
Korisnikov avatar
jbgwtf
 
Postovi: 608
Pridružio se: 07.12.2011, 06:06
Lokacija: Babusnica
Reket: TB Alc
fh: Tenergy 05
bh: Tenergy 80fx 1.9

Re: Gume u Markopu

Postod sasa miletic » 17.08.2014, 09:12

Aja evo bas juce zvao markop i raspitivao se o gumama posto je starim gumama vreme za zamenu. Pa gde onda da kupim gume a da bar malo budem siguran da me nece prevariti a nemeam kakoiz inostranstva da ih nabavim?Moze savet ili neki broj tel.?
sasa miletic
 
Postovi: 7
Pridružio se: 01.11.2012, 09:44

Re: Gume u Markopu

Postod ivan » 17.08.2014, 16:29

....
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: Gume u Markopu

Postod milantra » 17.08.2014, 21:02

ivan je napisao:Cao,

....

od Admin » 15.02.2011, 21:07


Što bi rekao Administrator:

"Kontaktiranje kupca/prodavca na telefon (ako je ostavljen) ili privatnom porukom, nemojte na temi ostavljati bilo kakve poruke u vezi toga".
Korisnikov avatar
Admin
Site Admin

Ivane, ovo je uputstvo Administratora, koje svako treba poštovati. I ja sam za kršenje ovog uputstva dobio kritike Administratora. :nono:
Korisnikov avatar
milantra
 
Postovi: 354
Pridružio se: 26.07.2012, 07:12
Lokacija: Kruševac

Re: Gume u Markopu

Postod ivan » 18.08.2014, 00:26

Apsolutno. Berza sluzi za oglase. Krenuo sam da posaljem privatnu poruku, ali greskom kliknuo na temu.
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

PrethodniSledeća

Povratak na Oprema

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju

cron