Tibhar 1Q

Gume, drva i sva ostala potrebna i nepotrebna oprema.

Tibhar 1Q

Postod ackonet » 03.04.2014, 07:27

Inrteresuje me jel neko od aktuelnih forumasa igrao sa ovom gumom i kakva su mu iskustva u odnosu na neke druge gume s kojima je takodje igrao. Trenutno je kod jednog od prodavaca veci popust za ove nove gume pa me interesujue vredi li ulagati u njih. Kakva je 1Q u odnosu na Bluefire M1,M2,Tenergy 05, Evolution MX-P ili Evolution EL-P i sl. Trenutno igram sa Tibhar 5Q na FH mada je mozda jos bolja za BH i prezadolvoljan sam, tako da sam resio da kompletiram reket Tibarovim gumama Q serie ili Evolution. Pitanje da li vredi pazariti 1Q za oko 28€ ili uzeti Evolution EL-P za 40€!?! Kakva su vasa iskustva? Unapred zahvaljujem :hello:
ackonet
 
Postovi: 46
Pridružio se: 22.10.2013, 18:53
Reket: Bty TB ALC
Fh : BtY Tenergy 05 2,1
Bh : Bty Tenergy 05 2,1

Re: Tibhar 1Q

Postod jbgwtf » 05.04.2014, 10:37

prvo probaj 1q
to je guma koja se mnogo drugacije ponasa na razlicitim daskama- za razliku od tenergy-a 05 koji je konstantan ... npr na tibhar inferno koji je krut se ponasala kao da je mekana i imala neki cudan ,ali dobar izbacaj -za forhend,dok je za bekend bilo smesno(nikad nisam znao kolko ce baci) - na samsonov carbon je bila kao kamen i metak (dobra za bekend , losa za forhend) na waldner senso ultra carbon je bila odlicna za sve...
probao sam neki evolution ali se ne secam koji, bio je pristojan...
STK Luznica - Babusnica
Korisnikov avatar
jbgwtf
 
Postovi: 608
Pridružio se: 07.12.2011, 06:06
Lokacija: Babusnica
Reket: TB Alc
fh: Tenergy 05
bh: Tenergy 80fx 1.9


Povratak na Oprema

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju