Yasaka Ma Lin extra offensive ili Ma Lin Carbon

Gume, drva i sva ostala potrebna i nepotrebna oprema.

Yasaka Ma Lin extra offensive ili Ma Lin Carbon

Postod ackonet » 02.02.2014, 22:07

Vidim da do sada ova drva pojedinacno nisu bila razmatrana a posto bih kupio jedno od ova dva pitanje je koje? Cena ovih drva je za Ma Lin Extra offensive 33€ a za Ma Lin Carbon 41€. Obzirom da je Ma Lin ranije igrao sa drvenim Extra Off sto se jasno vidi na fotkama a sada po pisanju iz Yasake igra sa Crbonom, govori o tome da nisu out u odnosu na druga skuplja??? Da li je neko imao iskustva sa ovim drvima? Pretpostavljam da su solidnog kvaliteta a cena je vise nego pristojna!!!
ackonet
 
Postovi: 46
Pridružio se: 22.10.2013, 18:53
Reket: Bty TB ALC
Fh : BtY Tenergy 05 2,1
Bh : Bty Tenergy 05 2,1

Re: Yasaka Ma Lin extra offensive ili Ma Lin Carbon

Postod Ray » 02.02.2014, 23:01

Pitanje je da li hoces drvo sa karbonom ili bez. Nemoj da ti cena bude reper. Ono sa cim Ma Lin igra sigurno nije za nas. Imam Ma Lin Extra Off. Jedno od najboljih drva za te pare. Postoji dosta komentara da je prebrzo. Brzo jeste, ali u odnosu na brzinu ima dobru kontrolu. U stvari, kako za koga. Ne bih isao sa previse tvrdim gumama ni ispod 2mm, tako da bi BF M2 2.0 iz tvog potpisa verovatno bile ok. Ako te zanima kvalitet izrade, nemam zamerku.
Korisnikov avatar
Ray
 
Postovi: 589
Pridružio se: 07.01.2012, 17:43

Re: Yasaka Ma Lin extra offensive ili Ma Lin Carbon

Postod ackonet » 02.02.2014, 23:14

Svidja mi se onaj zvuk karbona a mislim da su i brzina i kontrola priblizne sa Ma Lin Extra Off. Hvala ti na informaciji jer meni bas treba neko drvo za off igru sa solidnom kontrolom ali ne prebrzo da ne bi moglo da se servira sa dosta spina. Meni se cinilo cak na osnovu ovih komentara na megaspinu i tabletennisdb i sl da je drvo mozda za nijansu i sporije a karbon brzi, ali sada kada mi ti kazes da je brzo onda cu verovatno i uzeti ovu varijantu bez karbona.
ackonet
 
Postovi: 46
Pridružio se: 22.10.2013, 18:53
Reket: Bty TB ALC
Fh : BtY Tenergy 05 2,1
Bh : Bty Tenergy 05 2,1

Re: Yasaka Ma Lin extra offensive ili Ma Lin Carbon

Postod davortintor » 03.02.2014, 15:15

I jedno i drugo drvo su extra dobra . Lično ja igram sa drvetom Ma Lin Carbon soft i prezadovoljan sam. To drvo nosi oznaku off - i ne preporučujem gume ispod 2 mm na forhendu i 1,8 mm na bekhendu. Pre njega sam igrao sa " Karaš off " i u odnosu na njega i nije nešto sporije , ali zato ima kontrolu da se smrzneš.
davortintor
 
Postovi: 607
Pridružio se: 11.05.2012, 11:51
Reket: Drvo : Yasaka Ma Lin Carbon soft
Gume : Fh - Yasaka mark V soft 2 mm crvena
Bkh - Yasaka rakza X soft 2,2 mm crna

Re: Yasaka Ma Lin extra offensive ili Ma Lin Carbon

Postod spinmaster » 16.02.2014, 02:18

Definitivno Yasaka Ma Lin Carbon. Veoma dobro drvo i veoma dobro uskladjena brzina i kontrola po meni jedno od najboljih Yasakinih drva do sada.
spinmaster
 
Postovi: 186
Pridružio se: 31.05.2012, 15:11
Reket: Butterfly Schlager Carbon OFF+ (FL)
FH:Tenergy 05 2,1mm
BH:Tenergy 05 2,1mm


Povratak na Oprema

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju

cron