Butterfly Roundell

Gume, drva i sva ostala potrebna i nepotrebna oprema.

Butterfly Roundell

Postod ackonet » 25.01.2014, 21:20

Da li je neko imao iskustva u igri sa nekim od Butterfly Roundella. Mene zanima Roundell soft kao zamena za Tenergy o5FX, koji mi odgovara ali je preskup. Gledao sam na sajtu Butterfly da su ovu Roundell seriju napravili kao jeftiniju verziju Tenergy serije neznatno osiromasenu ali dostupniju sirokim narodnim masama. U obzir mi dolaze i Tibhar Evolution FX-P kao i Donic Bluefire M2 ( Bluefire sam i probao i nije los, neznatno s manjom kontrolom od Tenergy05 FX ali solidan). Probao bih sad sa Roundelom posto je on tu valjda oko 36€.
ackonet
 
Postovi: 46
Pridružio se: 22.10.2013, 18:53
Reket: Bty TB ALC
Fh : BtY Tenergy 05 2,1
Bh : Bty Tenergy 05 2,1

Re: Butterfly Roundell

Postod First » 26.01.2014, 03:28

Ja igrao bas sa soft verzijom u max tebljini i na fh i na bh. Sjajna guma, vrlo lagana i hvatljiva. Po mom ukusu, malo vise mekana, ali ne preterano. Na nekom krucem drvetu, lezi savrseno. Blok odlican, kod serve proizvodi dosta rotacije. Pimpl nije bas sjajan, ne moze lepo da se zareze, flip vrlo dobar. Jeste skupa, ali vredi tih para, pogotovo sto je dosta trajna.
Korisnikov avatar
First
 
Postovi: 1395
Pridružio se: 02.03.2011, 01:50
Lokacija: Beograd
Reket: Drvo: Butterfly Timo Boll Spirit
Gume: Butterfly T05 1.9mm
Butterfly T05fx 1.9mm

Re: Butterfly Roundell

Postod ackonet » 26.01.2014, 10:22

Hvala puno First na ovim info. Kazi mi posto igras sa i sa BTY T05 fx, kakva je razlika u odnosu na BTY Rundell soft, kada je izbacaj, tj tenzija odnosno kako neki zovu katapult u pitanju. Neki kazu da je priblizniji igri Sriver-u nego li Tenergiju, tj da ima dosta manje tenzije. Opet ovi butterfly ne govore tako? E sad ti si igrao i sa jednom i sa drugom i kakvi su ti utisci?
ackonet
 
Postovi: 46
Pridružio se: 22.10.2013, 18:53
Reket: Bty TB ALC
Fh : BtY Tenergy 05 2,1
Bh : Bty Tenergy 05 2,1

Re: Butterfly Roundell

Postod First » 26.01.2014, 23:07

Ne moze da se poredi sa Tenergyjem sto se energije tice. Katapult kod Roundella je mnogo manji. Ovo ti govorim za soft verziju, ne znam kakav je slucaj sa tvrdjom. Ugao izbacaja je nizi nego kod tenergyja i guma je mnogo kontrolabilnija. Sjajno upija dolazne rotacije. Jedna mirna guma za allround igru.
Korisnikov avatar
First
 
Postovi: 1395
Pridružio se: 02.03.2011, 01:50
Lokacija: Beograd
Reket: Drvo: Butterfly Timo Boll Spirit
Gume: Butterfly T05 1.9mm
Butterfly T05fx 1.9mm

Re: Butterfly Roundell

Postod duvla » 27.01.2014, 21:07

ackonet je napisao:Neki kazu da je priblizniji igri Sriver-u nego li Tenergiju, tj da ima dosta manje tenzije


slobodno napisi da sam ti ja reko, a, u sustini ti je i first sad reko to isto :wink:
pozz
duvla
 
Postovi: 42
Pridružio se: 16.08.2013, 13:37
Lokacija: Beograd
Reket: Butterfly Hadraw SK
FH: Nittaku Fastarc G-1 2.0
BH: Butterfly Rozena 2.1


Povratak na Oprema

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju

cron