Hvatljivost gume

Gume, drva i sva ostala potrebna i nepotrebna oprema.

Re: Hvatljivost gume

Postod zorog » 06.11.2013, 17:27

Pa nije problem vizuelni efekat...stara guma je dosta puta lepljena i kracena i na kraju prekratka mada i sa njom moze da se igra ali sto sam onda koji djavo uzimao novu...hocu da nova hude kao stara :) ne bih nista mazao i natapao jer ni na staroj nisam ali je ona nekako vremenom postala takva kakva jeste...a nije od preteranog igranja u to sam siguran. 1,5 puta nedeljno u proseku,dva tri meseca.. mada...sad se secam da sam jednom nakapao na neki sundjer malo nitro razredjivaca da bih skinuo neke fleke od nekog selotepa tj neke trake koju sam lepio na gumu,s obzirom da drzim penhold pa ki prsti klizaju pi gumi...moguce da je to. Ali to je bilo vrlo vrlo malo...
Korisnikov avatar
zorog
 
Postovi: 374
Pridružio se: 09.11.2011, 15:22
Lokacija: Beograd
Reket: DHS Hurricane Hao Pen
FH Donic Acuda S1
BH Donic Acuda S2

Re: Hvatljivost gume

Postod zorog » 06.11.2013, 18:32

hulk je napisao:Ovo je skroz van teme i odmah se izvinjavam mene interesuje gde si kupio tu gumu,ja bih je uzeo ali ne znam gde(sem u estoniji sto je previse komplikovano bar za mene).Jos jednom se izvinjavam i unapred hvala. :wave:

MAJSTOR BOB sa foruma je par puta prodavao te gume...mislim da takodje narucuje iz estonije. Nisam siguran da li sam ja svoju jednu kupio od branka brstine...moguce da jesam. Poslacu ti njegov broj u poruci pa pitaj. Inace je iz Subotice i prodaje raznu opremu.
Korisnikov avatar
zorog
 
Postovi: 374
Pridružio se: 09.11.2011, 15:22
Lokacija: Beograd
Reket: DHS Hurricane Hao Pen
FH Donic Acuda S1
BH Donic Acuda S2

Re: Hvatljivost gume

Postod Laki » 06.11.2013, 20:24

zorog je napisao:Pa nije problem vizuelni efekat...stara guma je dosta puta lepljena i kracena i na kraju prekratka mada i sa njom moze da se igra ali sto sam onda koji djavo uzimao novu...hocu da nova hude kao stara :) ne bih nista mazao i natapao jer ni na staroj nisam ali je ona nekako vremenom postala takva kakva jeste...a nije od preteranog igranja u to sam siguran. 1,5 puta nedeljno u proseku,dva tri meseca.. mada...sad se secam da sam jednom nakapao na neki sundjer malo nitro razredjivaca da bih skinuo neke fleke od nekog selotepa tj neke trake koju sam lepio na gumu,s obzirom da drzim penhold pa ki prsti klizaju pi gumi...moguce da je to. Ali to je bilo vrlo vrlo malo...


Nemam pojma kako nitro utice na gumu, mislim se to jos niko nije usudio da proba, mada...???
Siguran sam da kineska guma mora da se razigra. Ja sam u poslednjih 10-11 meseci probao i koristio Gambler, Super FX, H3 Neo, TG2 Neo,Memo 2, Grip S, Rapid Speed i sada igram sa Inspirit Quattro na BH. Sve su bile nove kad sam ih prvi put lepio na drvo i svakoj je trebalo bar 4-5 sati aktivnog igranja da bi se otvorile. Malo se smeksaju, ubrzaju i poveca se spin, inace sa vecinom u pocetku imas osecaj kao da igras sa tvrdo presovanim stiroporom, koji nekim cudom rotira lopticu. Daj joj malo vremena, bas si bre nestrpljiv. Ja sam u pocetku mislio da Gambleru, Rapid Speedu i Inspiritu nece trebati taj period dok "puknu", kako je neko vec nazvao tu osobinu u nekoj od prethodnih tema, ali i one su iste.
Laki
 
Postovi: 87
Pridružio se: 24.05.2013, 13:12
Lokacija: Nis
Reket: Butterfly Viscaria
FH: Tibhar Evolution MX-P
BH: Tibhar Genius Sound

Re: Hvatljivost gume

Postod Milan berkut » 06.11.2013, 22:06

He he he, ljudi pa jedini koji je odmah ukapirao poentu topik startera je @Ivan :good:
Jer hteti od "kineza" napraviti nelepljivu i tri puta brzu gumu u stvari znaci - praviti evropsku gumu! Pri cem, tako dobijena "evropljanka" nema ama bas nista specificno za sta bi vredelo sve to raditi . . . prostije je menjati se sa nekim ko bi zeleo novu LKT- shku za recimo gumu u klasi Joola Upp koja jedva da je evro dva skuplja a ima sve to sto covek trazi prepravkom Rapidke.
Milan berkut
 
Postovi: 99
Pridružio se: 16.04.2012, 20:55
Lokacija: Kucura
Reket: NITTAKU Latika
Fh - Nittaku Renanos Hold
Bh - Nittaku Fastarc G-1

Re: Hvatljivost gume

Postod zorog » 07.11.2013, 00:02

Nemam ja vise zivaca da probam i isprobavam. Svidja mi se lkt,samo imam mali problem sa novom,ali doci ce i to na svoje. Ili,kada bih znao da ce neka evropska da se ponasa kao lkt uzeo bih je,ali Joola Air,Rakza 7 Soft i Barracuda koje sam probao u medjuvremenu nisu slicne,i odustao sam..
Korisnikov avatar
zorog
 
Postovi: 374
Pridružio se: 09.11.2011, 15:22
Lokacija: Beograd
Reket: DHS Hurricane Hao Pen
FH Donic Acuda S1
BH Donic Acuda S2

Re: Hvatljivost gume

Postod Majstor Bob » 07.11.2013, 08:26

Sa kineskim gumama treba biti strpljiv, uglavnom prorade posle 2-3 nedelje ali posle toga traju nepromenjene godinu dana. Kod nas u klubu trener koji radi sa huricanom 3 neo, a radi tj igra 4sata dnevno svaki dan bez nedelje koristi je vec 5 meseci i tek sad je pokazala tragove na sredini tj istrosenost od spina. Tako da kad kupite kinesku gumu budite strpljivi i posle se strpljenje isplati.
Majstor Bob
 
Postovi: 65
Pridružio se: 18.01.2012, 08:05
Lokacija: Kraljevo
Reket: BTY Liu Shiwen
Fh-Xiom Omega IV Pro max
Bh-DHS skyline Tg3

BTY Liu Shiwen
Fh- Xiom Omega IV pro
Bh- DHS skyline Tg2 Neo

Prethodni

Povratak na Oprema

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju

cron