Pomoc oko "mrtvih" guma

Gume, drva i sva ostala potrebna i nepotrebna oprema.

Re: Pomoc oko "mrtvih" guma

Postod Dzoni šala zabava » 06.07.2013, 15:30

Koju gumu uzeti, tg2 neo ili tg3 neo? (Treba mi protiv odbrane, kada mi dolazi svaka sledeca sa više rotacije)
Koja je tu bolja?
I da prva spin ima punoo rotacije.

Ps: Video sam u klubu Stiga Clipper Wood, Petr Korbel (staro drvo). Da li je to bolje od Viscaria?
Dzoni šala zabava
 
Postovi: 24
Pridružio se: 17.02.2013, 20:09
Reket: Drvo: Butterfly Viscaria FL
Gume, FH,BH: Tenergy 05 2.1mm

Re: Pomoc oko "mrtvih" guma

Postod kjanko » 06.07.2013, 16:10

Ako volis counter looping onda uzmi Calibra LT.
A od TG2 Neo i TG3 Neo, ja bi odbrao TG2 jer lepi vise (tako sto topsheet "uzima" loptu laksije) ali obe su prosecne. Hurricane 3 je bolja za counterloop.
Xiom Diva // Xiom Sigma II Pro // Xiom Sigma II Medium
Yasaka Ma Lin Extra Offensive Pen // Butterfly Tenergy 05 // Butterfly Tenergy 05-FX
Yasaka Ma Lin Carbon // DHS Skyline 2 Provincial NEO // Stiga Calibra Tour S
kjanko
 
Postovi: 26
Pridružio se: 27.04.2013, 21:13
Reket: Yasaka Ma Lin Carbon
FH: DHS Skyline 2 Provincial NEO
RPB: Stiga Calibra Tour S

Re: Pomoc oko "mrtvih" guma

Postod Laki » 06.07.2013, 20:34

Dzoni šala zabava je napisao:...

Ps: Video sam u klubu Stiga Clipper Wood, Petr Korbel (staro drvo). Da li je to bolje od Viscaria?


Drzi se ti tvoje Viscarije i ne daj da ti pune glavu. Iako nisam igrao sa tim drvetom, mnogo igraca koje poznajem se kune u Viscariju. Svaki od ta tri drveta koje si pomenuo je prica za sebe. Jedno je petoslojno drvo (Korbel), drugo je sedmoslojno drvo (Clipper) a Viscarija ti je pet sloja drveta + 2 arylat carbona. Sva tri su legendarna drva, s'tim sto sam ja probao samo Clipper, tako da ne mogu da ti dam nikakvu paralelu. I ja sam jos uvek u fazi eksperimentisanja, od kako sam se vratio stonom tenisu (a toliko toga se promenilo), ali ipak mislim da si sa Viscarijom jedan stepenik vise nego sa druga dva pomenuta drva. Sve ostalo se svodi na sto vise vremena provedenog ispred zelenog (ili plavog) stola.
Laki
 
Postovi: 87
Pridružio se: 24.05.2013, 13:12
Lokacija: Nis
Reket: Butterfly Viscaria
FH: Tibhar Evolution MX-P
BH: Tibhar Genius Sound

Prethodni

Povratak na Oprema

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju

cron