Pomoc oko reketa,loptica

Gume, drva i sva ostala potrebna i nepotrebna oprema.

Pomoc oko reketa,loptica

Postod Yikwo » 30.04.2013, 14:16

Pozdrav svima , pre par meseci sam kupio sto za stoni tenis ACTIVE INDOOR 150 (KLIK)
Uz njih sam kupio i dva reketa RICHMORAL S200 ( Ne mogu da ih nadjem na netu ) I ako su oba isti model , jedan je bio osetno tezi od drugog i nekako bolji,lakse se kucalo , nekako bolje kontrolisala lopta itd ...sve dok ga ja nisam , u naletu besa , polomio :cray:

Sad imam budzet od 30 eura da kupim novi reket.
Iako sam citao da je bolje sastaviti sam reket nego ga kupiti u prodavnici , bojim se da ja nemam dovoljan budzet za to tako,da cu ipak ostati na kupovini vec sklopljenog reketa u prodavnici.
Inace stoni tenis igram rekreativno sa drustvom , porodicom ... tako da se ne razumem bas u tematiku ovog sporta ali pokusacu da objasnim moj nacin igre :D
Igram i napadacki i defanzivno sve zavisno od protivnika , volim oba nacina igre podjedano ali ipak preferiram da cim imam priliku za napad to i radim ...svaka malo veca loptica me mami da zakucam , trudim se da "setam" igraca itd ...
Tako da se dvoumim izmedju nekoliko reketa :
Donic Top Teams 800 Attack (KLIK)
Donic Top Teams 700 AllRound (KLIK)
Donic Swedish Legends 700 All Round (KLIK)

Da li uopste vredi kupiti neki od ovih reketa i koji bi trebalo da izaberem ?


Sto se tice loptica do sad sam igrao sa:
JOOLA Select 3 Star (KLIK)
Double Fish Super 1 Star (KLIK)

I ako su Joola Select duplo skuplje , svima , sa kojima igram, se vise svidjaju Double Fish loptice pa i meni...
Double fish je teza loptica , lakse se kontrolise i nekako je osecaj igre sa njom bolji ...
Trenutno su mi skoro sve loptice popucale ostalo mi je jos po jedan komad od joole i Double fish pa sad planiram da kupim neke druge
pa me zanima vasa preporuka ...

Hvala unapred svima kojima su procitali sve ovo i da se izvinim ako sam nesto konfuzno napisao :)
Yikwo
 
Postovi: 6
Pridružio se: 29.04.2013, 22:11

Re: Pomoc oko reketa,loptica

Postod Jovan » 30.04.2013, 15:04

Što se tiče loptica, ako želiš izdržljive i solidne, joola magic su se meni dobro pokazale (od jeftinijih; imao sam veće pakovanje, nije bilo mnogo jajastih). Nisu loše ni ove double fish, za rekreativnu igru. Mada ljudi imaju različita iskustva, a ima ovo i kao jedna od tema, čini mi se da je ovde u delu "oprema".
Što se tiče reketa, imaš za manje novca dosta bolju varijantu. A takođe je nova oprema.
Da ne ispadne da reklamiram ovde, napravi još dva "posta" (javljanja na forumu), pa ćeš imati mogućnost primanja i slanja privatnih poruka. Javiću se, ako već ne bude nađeno rešenje.
Jovan
 
Postovi: 126
Pridružio se: 23.05.2011, 21:13

Re: Pomoc oko reketa,loptica

Postod Yikwo » 30.04.2013, 15:58

Hvala , poslao sam ti pp.
Voleo bi da sto vise vas da neki predlog :)
Yikwo
 
Postovi: 6
Pridružio se: 29.04.2013, 22:11

Re: Pomoc oko reketa,loptica

Postod ivan » 30.04.2013, 20:44

niko ti se ovde na bavi tim gotovim reketima. Ako vec hoces da bacis pare na nesto takvo, kupi najjeftiniji. Tako ce ti ostati oko 25 evra, za to i dalje mozes naci neki polovan reketic s dve kako tako ocuvane gume.
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: Pomoc oko reketa,loptica

Postod Yikwo » 30.04.2013, 20:53

Dakle bice da je to bacanje para ?
Jel bi moglo nesto novo da se sastavi za 30-ak eura ?
Naravno ne ocekujem da cu dobiti nesto preterano dobar reket za te pare ...
Yikwo
 
Postovi: 6
Pridružio se: 29.04.2013, 22:11

Re: Pomoc oko reketa,loptica

Postod zoranmarinkovic » 30.04.2013, 20:57

pokušaj da naručiš preko Estonije, www.tabletennis11.com ako imaš platnu karticu,tekući račun ili znaš nekog ko ima rešićeš problem naručivanja. Ja sam preko prijatelja iz kluba naručio i stigle gume za nedelju dana. izbor je veliki, cene pristupačne.
zoranmarinkovic
 
Postovi: 16
Pridružio se: 30.11.2011, 11:56
Lokacija: Šabac
Reket: TSP Fusion ALL+ fh: Tenergy 05, bh: Tenergy 05-FX

Re: Pomoc oko reketa,loptica

Postod Ray » 30.04.2013, 21:07

Novo za 35eur mozda moze sa kineskim gumama i drvetom.
Korisnikov avatar
Ray
 
Postovi: 589
Pridružio se: 07.01.2012, 17:43

Re: Pomoc oko reketa,loptica

Postod Yikwo » 30.04.2013, 21:45

Videcu da svratim do S.C Banjica u Beogradu,ima tamo neka stoni tenis akademija i znam da oni prodaju rekete koje su sklapali a nisu koristili ...
Yikwo
 
Postovi: 6
Pridružio se: 29.04.2013, 22:11

Re: Pomoc oko reketa,loptica

Postod kjanko » 30.04.2013, 21:59

http://www.tabletennis11.com/other_eng/ ... YAwfLVmjTo

Ovo ti je dobar pre-made bat, Hurricane 3 (commercial) i DHS G888
Xiom Diva // Xiom Sigma II Pro // Xiom Sigma II Medium
Yasaka Ma Lin Extra Offensive Pen // Butterfly Tenergy 05 // Butterfly Tenergy 05-FX
Yasaka Ma Lin Carbon // DHS Skyline 2 Provincial NEO // Stiga Calibra Tour S
kjanko
 
Postovi: 26
Pridružio se: 27.04.2013, 21:13
Reket: Yasaka Ma Lin Carbon
FH: DHS Skyline 2 Provincial NEO
RPB: Stiga Calibra Tour S

Re: Pomoc oko reketa,loptica

Postod Admin » 30.04.2013, 23:29

Jos jedna tema koja pocinje kategoricnim " hocu da kupim tacno ovo..." a zavrsava se sa "ok kupicu sta god mi neko preporuci (uvali)..."
Idi na berzu i stavi oglas da bi kupio reket do 30E. Nemoj ovde o tome.
Korisnikov avatar
Admin
Site Admin
 
Postovi: 87
Pridružio se: 03.02.2011, 14:00
Lokacija: Ovde onde tamo
Reket: Kong Linghui off 7 slojni
fh: Sriver fx 2.1 crvena
bh: Sriver fx 2.1 crna


Povratak na Oprema

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju

cron