XIOM Vega Pro max

Gume, drva i sva ostala potrebna i nepotrebna oprema.

Re: XIOM Vega Pro max

Postod jbgwtf » 21.03.2013, 17:36

ivan je napisao:mislio sam i o tome, ali iskreno nisam siguran da vecina nas sa foruma ima dovoljno kompetencije da ispravno oceni opremu :D Na stranim sajtovima je isto tako.
Ako napravim napravicu da mora da se uz review automatski upise i rejting, jedino tako ce citalac znati koliko koji review da vrednuje.
Ja sam menjao daske i gume poslednjih godinu dana, i vracao se na iste, i sa svakom promenom sam igrao bolje. Pa ti zakljucuj.

razlicita kombinacija te tera na drugaciji pokret, pa kad se vratis na staro znas oba , a i jednim i drugim pogadjas- normalno da ces da igras bolje :good:
mora rejting i to da bude obavezan.. mada nisu uvek najbolji igraci najbolji poznavaoci opreme...poslacu ti pp neke zamisli, da ne spamujem temu :)
STK Luznica - Babusnica
Korisnikov avatar
jbgwtf
 
Postovi: 608
Pridružio se: 07.12.2011, 06:06
Lokacija: Babusnica
Reket: TB Alc
fh: Tenergy 05
bh: Tenergy 80fx 1.9

Re: XIOM Vega Pro max

Postod ZoranV » 21.03.2013, 19:36

Ivane, polako usvajas moto 'ti ne znas nista jer ja igram bolje od tebe'...a nekima si to zamerao...
ZoranV
 
Postovi: 1262
Pridružio se: 07.05.2011, 17:35
Lokacija: Cerak II
Reket: 120+ gume 230+

What is the point of playing safe shots when you can miss with style

Re: XIOM Vega Pro max

Postod ivan » 21.03.2013, 20:49

Mislim da preuvelicavate...
Realno je da Stanicevi ili Francuzovi ili nekoga slicne snage saveti vrede uglavnom (ali ne znaci u 100% slucajeva) vise od mojih, nema tu sta da se prica.
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: XIOM Vega Pro max

Postod profesionalac » 21.03.2013, 20:49

ivane,zasto da ne postavlja ovakve opise opreme?nije bitno da li je taj sto to pise prodavac vec je bitan opis npr.gume i uporedjenje sa ostalima.pa sto vise ovakvih tekstova vise smo blizi istini.
STK Nestrus - Vitkovac
profesionalac
 
Postovi: 440
Pridružio se: 04.10.2011, 18:38
Lokacija: Aleksinac
Reket: drvo : andro super core cl off+ - 66 grama
fh : rakza 7
bh: andro rasant turbo

Re: XIOM Vega Pro max

Postod Milan berkut » 21.03.2013, 21:34

jbgwtf je napisao:google prevod rusko-engleski, sto se tice stonog tenisa je savrsen.., a rusko-srpski katastrofa..

@ivane evo predlog :)... da po ugledu na onaj tabletennisdb napravis i ovde data base gde bi samo registrovani clanovi foruma mogli da ocenjuju opremu i da komentarisu o tome..
@jovane vremena se menjaju, sad ima tolko zackoljica i neophodno je poznavanje opreme, ali i svoje igre.. polazim od sebe, ja sam daske menjao od oktobra vrlo cesto igrao sam s 6 komada, cak sam probao i materijale - zato sto sam se razocarao posle jednog poraza, ali sam se najvise zadrzao na tibhar inferno koji je 5slojni off s zeljom da popravim drzanje loptice , da estetski popravim forhend spin i jos par sitnica..karbonskom daskom bi mi trebalo mnogo vise vremena i vezbe za taj napredak..
znao sam sta mi treba i kako da se unapredim i tako prilagodio opremu(dasku) -i isplatilo se ( vratio sam mu, sad nek se on razocarava :D )


+10000 :good:

1. Siguran sam da imamo "nasih" momaka koji bi imali sta da kazu a cija rec bi se postovala - jer iza njihovih reci stoje rezultati.
2. Imamo sigurno i ovakvih kao ja, koji dovoljno poznaju jedan od stranih jezika, i kad "tamo negde" pronadju i procitaju tekst koji ih same odusevi . . . to podele sa nama ostalima ovde. Pa to je najvise jedan sat vremena da se uradi.
3. Uveren sam da bi time i ovako dobar forum dobio jos jedan nivo vise u kvalitetu
Milan berkut
 
Postovi: 99
Pridružio se: 16.04.2012, 20:55
Lokacija: Kucura
Reket: NITTAKU Latika
Fh - Nittaku Renanos Hold
Bh - Nittaku Fastarc G-1

Re: XIOM Vega Pro max

Postod Jovan » 21.03.2013, 22:50

Možda ste u pravu.
Biće to više slika karaktera članova foruma nego karakteristika opreme. Biće zanimljivo.
Već do sada je moglo štošta da se primeti.
A prikazi opreme na stranim sajtovima su toliko kontradiktorni da jedva čekam da vidim kako bi to kod nas izgledalo. Pratio sam pomalo, dok nisam uvideo da je to više nego zamajavanje. Pogotovo kad ulove "recenzenta" koji posle prizna da se ispromašivao i da uopšte nije igrao tom gumom, ali posredno pretpostavlja i zaključuje.
Razumem kada neko pita za iskustvo za određenu stvar, jave se ljudi i iznesu svoje stvarno iskustvo, što ne mora da bude uvek isto sa tuđim, i ide se dalje. I sam sam par puta postavio pitanje.
Aleksandre, pogledao sam nekoliko puta onaj kanadski sajt i kada sam video da ljudi namerno daju sve desetke ili sve jedinice nekoj gumi ili drvetu kako bi montirali da im se omiljeno drvo nađe na naj-listi, rekoh - neka, hvala.

P.S.
Potražih i nađoh reči koje su me zasmejale:
niposto ne zapocinji karijeru citajuci review-e, samo ces sam sebe upropastiti, bolje idi u neku sektu, drogiraj se, lakse ces se izvuci iz toga.

Ko razume, razumeće. Ostali - izvinite. Bilo je dobronamerno.
Jovan
 
Postovi: 126
Pridružio se: 23.05.2011, 21:13

Re: XIOM Vega Pro max

Postod peperp » 21.03.2013, 23:50

Tema se odlično razvila. Uživao sam čitajući. I stvarno nemam ništa protiv toga da čovek prevede nečiji 'rivju', treba tu ljubavi i truda , naročito ako je tekst ovoliko opširan i detaljan...
STK "Kopaonik" Brus
Korisnikov avatar
peperp
 
Postovi: 200
Pridružio se: 31.10.2011, 14:09
Lokacija: Brus
Reket: Drvo: Killerspin Diamond CQ
FH: Andro Rasant PowerGrip 1.7
BH: Andro Rasant Turbo 1.7

Re: XIOM Vega Pro max

Postod jbgwtf » 22.03.2013, 05:30

Jovan je napisao:Aleksandre, pogledao sam nekoliko puta onaj kanadski sajt i kada sam video da ljudi namerno daju sve desetke ili sve jedinice nekoj gumi ili drvetu kako bi montirali da im se omiljeno drvo nađe na naj-listi, rekoh - neka, hvala.

pa bas zato mora da se ogranici ocenjivanje samo na registrovane clanove- mozda cak i sa odredjenim brojem postova, posto ce onda neko ko oce da proda nesto da napumpa ocene..
zato se nadam da ce nase da bude bolje..po ugledu na ttdb treba isto da se izbace cene u dinarima/evrima , a ne ovako svaki x kad nesto novo treba da se naruci prvo moras da zoves za cenu..

- sto se tice konacnih ocena kod ocenjivanja opreme kod mene su na tom sajtu zavisile od sveukupnog utiska i cene(koja je za nase dzepove faktor broj 1) - zato treba kod nas da postoji ocena kvaliteta + posebno ocena odnosa cene i kvaliteta :grin:
STK Luznica - Babusnica
Korisnikov avatar
jbgwtf
 
Postovi: 608
Pridružio se: 07.12.2011, 06:06
Lokacija: Babusnica
Reket: TB Alc
fh: Tenergy 05
bh: Tenergy 80fx 1.9

Re: XIOM Vega Pro max

Postod ZoranV » 22.03.2013, 07:11

ivan je napisao:Mislim da preuvelicavate...
Realno je da Stanicevi ili Francuzovi ili nekoga slicne snage saveti vrede uglavnom (ali ne znaci u 100% slucajeva) vise od mojih, nema tu sta da se prica.


Pa i sam znas da Francuz ima talenati znanje igre a ne siroko znanje o opremi, sto je najcesci slucaj sa vrhunskim igracima jer za njih pripremaju izbor drugi, a oni samo uzmu i kazu sta NJIMA LICNO odgovara.
ZoranV
 
Postovi: 1262
Pridružio se: 07.05.2011, 17:35
Lokacija: Cerak II
Reket: 120+ gume 230+

What is the point of playing safe shots when you can miss with style

Re: XIOM Vega Pro max

Postod ivan » 22.03.2013, 10:23

pa da zato i kazem da su uglavnom u pravu vise, ali ne i u 100% slucajeva. Nigde nisam rekao da se to odnosilo na znanje opreme, nego generalno.
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

PrethodniSledeća

Povratak na Oprema

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju

cron