XIOM Ignito OFF + XIOM Vega Asia max FH + XIOM Vega Europe m

Gume, drva i sva ostala potrebna i nepotrebna oprema.

Re: XIOM Ignito OFF + XIOM Vega Asia max FH + XIOM Vega Euro

Postod Laki » 31.05.2013, 22:33

Milane, moguce da previse izmuckate bocicu sa lepkom pre nego ga nanesete na gume, pa je onda lepak penast. A drugi razlog moze da bude (sto se i meni desilo) da je sundjer sa kojim nanosite lepak na gume previse natopljen lepkom, stvari vazdusne baloncice prilikom nanosenja, pa se i sam lepak na gumi osusi tako, sa supljinama u sebi. Tako je i meni guma pocela da se odlepljuje po obodu. Resio sam problem tako sto sam skinuo stari lepak sa guma i daske, i naneo jednak sloj na celu povrsinu drveta i gume, pokusavajuci da ne napravim ponovo one baloncice.

Cak mislim da je neko vec spominjao da je imao problema sa odlepljivanjem guma, u nekom od ranijih postova. Takodje je koristio Btf Free Chack, ali je to resio smirglanjem daske.

Nadam se da sam bar malo pomogao, Veliki pozdrav za kolegu rekreativca.
Laki
 
Postovi: 87
Pridružio se: 24.05.2013, 13:12
Lokacija: Nis
Reket: Butterfly Viscaria
FH: Tibhar Evolution MX-P
BH: Tibhar Genius Sound

Re: XIOM Ignito OFF + XIOM Vega Asia max FH + XIOM Vega Euro

Postod Milan berkut » 01.06.2013, 17:51

Uff, ne da je promuckam - nego je bas bas promuckam doobro misleci da se stajanjem pravi neki talog pa da se sadrzina izjednaci! I ima dobre pene u bochici! Ali kad namazem gumu I drvo lepak postane proziran I ne vidim nikakve mehurice ili penastu strukturu - sve izgleda jednako . @Laki hvala ti u svakom slucaju, sledeci put necu muckati lepak pre lepljenja. Pa da vidim hoce li biti razlike.

P.S. Ma to je sto posto zato sto mnogo bre zestoko "bijem"! Pa se guma po obodu najezi od straha oj oj oj ! !
Milan berkut
 
Postovi: 99
Pridružio se: 16.04.2012, 20:55
Lokacija: Kucura
Reket: NITTAKU Latika
Fh - Nittaku Renanos Hold
Bh - Nittaku Fastarc G-1

Re: XIOM Ignito OFF + XIOM Vega Asia max FH + XIOM Vega Euro

Postod Laki » 01.06.2013, 18:25

Nisam mislio da je ne promuckate bocicu uopste... U pravu ste da se napravi talog nakon duzeg stajanja. Samo nemojte da je muckate suvise agresivno, tada se naprave ti baloncici. Ja okrenem bocicu nekoliko puta (5-6 X), i nema vise taloga.

A i ovo drugo sto ste rekli je tacno... :grin:
Laki
 
Postovi: 87
Pridružio se: 24.05.2013, 13:12
Lokacija: Nis
Reket: Butterfly Viscaria
FH: Tibhar Evolution MX-P
BH: Tibhar Genius Sound

Re: XIOM Ignito OFF + XIOM Vega Asia max FH + XIOM Vega Euro

Postod kjanko » 05.07.2013, 12:08

Lepo uzmes najtankiju smirglu koju mozes(http://www.tabletennis11.com/other_eng/ ... daolflmjTo), i vrlo nezno pomines po povrsinu 2-3 puta. Onda ljepi i neces imati problema.

Oko te pene, svaki put kad lepite koristite novi sundjer. (http://www.tabletennis11.com/other_eng/ ... dapBvlmjTo)

I 6-7 slojeva na gumu je previse :D max 2-4
Xiom Diva // Xiom Sigma II Pro // Xiom Sigma II Medium
Yasaka Ma Lin Extra Offensive Pen // Butterfly Tenergy 05 // Butterfly Tenergy 05-FX
Yasaka Ma Lin Carbon // DHS Skyline 2 Provincial NEO // Stiga Calibra Tour S
kjanko
 
Postovi: 26
Pridružio se: 27.04.2013, 21:13
Reket: Yasaka Ma Lin Carbon
FH: DHS Skyline 2 Provincial NEO
RPB: Stiga Calibra Tour S

Prethodni

Povratak na Oprema

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju

cron