Gume za defanzivca

Gume, drva i sva ostala potrebna i nepotrebna oprema.

Re: Gume za defanzivca

Postod ivan » 04.03.2013, 08:26

okrenes reket i odrezes gumom :)
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: Gume za defanzivca

Postod LucicNS » 04.03.2013, 21:53

zvezdarac je napisao:@lucicNS :
kad si već kod ovoga daj meni neki savet za prijem jer me "ubiše" pomenutom servom...
naravno: tibhar grass def 1mm guma


Ako si klasican defanzivac, onda ti to ne predstavlja nikakav problem.

Znaci, ti stojis kod stola i opstruiras igru.
Posto imas sundjer 1mm vezbaj kontru bekendom. To ti je objektivno najbolja opcija sa time.
Mozda mozes da pokusas ono sto bih ti savetovao da imas ox: postranicno odrezes i vracas dugu
loptu, ovde probaj da vracas u stomak ili duboki forhend (desnjak protiv desnjaka).
LucicNS
 
Postovi: 514
Pridružio se: 01.08.2011, 21:08
Lokacija: Novi Sad
Reket: Drvo: TTS Tesla OFF++
FH: Butterfly Tenergy 05 max
BH: Donic Pirahna 0X

Re: Gume za defanzivca

Postod ZoranV » 05.03.2013, 07:47

...i normalno ako igras travom ili antispinom a lopta dolazi sa protivnickog bh u tvoj bh pravac reketa ti je u sredinu stola da bi se odbila na protivnickov fh, bilo da dodajes postranicni spin ili ne...ali to vec verovatno znas...
ZoranV
 
Postovi: 1262
Pridružio se: 07.05.2011, 17:35
Lokacija: Cerak II
Reket: 120+ gume 230+

What is the point of playing safe shots when you can miss with style

Re: Gume za defanzivca

Postod djhumantorch » 26.03.2014, 13:20

Pozdrav svima. Citam post od Lucic NS, ja sam postavio temu tehnika igranja sa travom, tako da, zvezdarac, mozes pogledati tamo neke odgovore. Ja bih postavio pitanje, da li mi neko moze reci koje su tacno osobine TSP Curl P1 R, sta ona moze, sta ne moze, sta se moze ocekivati od takve gume. Ja je imam u debljini 1,0 mm. I zasto vlada misljenje da je za igru dalje od stola bolje da ima sundjer?
djhumantorch
 
Postovi: 9
Pridružio se: 18.03.2014, 13:04

Re: Gume za defanzivca

Postod ivan » 26.03.2014, 14:42

djhumantorch je napisao:...I zasto vlada misljenje da je za igru dalje od stola bolje da ima sundjer?

Nisam defanzivac, ali mozda da bi uopste dobacio do druge strane stola...?
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: Gume za defanzivca

Postod Isa » 26.03.2014, 17:22

ili da bi neko imao da pita ''zasto je bolje da za igru van stola ima sundjer''. Osobina svake gume, od invertovanih do raznih tipova materijala, je da ne igraju same, vec moras ti nesto da uradis. Hocu reci, u tvojim rukama, ne moze da prebaci mrezicu, dok je u rukama profesionalca prava zver u istoj situaciji.
Isa
 
Postovi: 77
Pridružio se: 25.01.2013, 18:30
Lokacija: Novi Sad
Reket: Palatinus Martin Off Pro
Butterfly Tenergy 05 1,9
Jola Rhyzm P max

Prethodni

Povratak na Oprema

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju

cron