Predstavljanje članova

Gume, drva i sva ostala potrebna i nepotrebna oprema.

Re: Predstavljanje članova

Postod ChieF » 09.08.2013, 21:11

Pozdrav
Zovem se Milan Stamenković, iz Niš(a) sam :hello: 90' godište
Igrao sam zadnji put pre nekih 4-5 god. dok nisam izgubio reket, naravno lokalno društvo, ništa preterano ozbiljno nije bilo od naše igre, sem sto koji smo imali (Stiga) ne znam model, samo znam da nije onaj sa 'tankim' nogarama, kao što ima svuda da se kupi (metro, tempo...) super astalče :D . Pa se odlučio da nabavim malo ozbiljniju opremu za rekreaciju, i da upoznam ozbiljnije igrače :)
Korisnikov avatar
ChieF
 
Postovi: 11
Pridružio se: 07.08.2013, 10:07
Lokacija: Niš
Reket: \/
BL: Stiga Infinity VPS V
BN: Tibhar Evolution FX-P
FH: Yasaka Rakza 7 Soft

Re: Predstavljanje članova

Postod duvla » 16.08.2013, 16:55

Pozdrav svima, Vladimir Andric, rodjen u Valjevu, ali vec poodavno u BGu.
Totalni amater sto se tice stonog tenisa, ali mozda nije jos prekasno da ponesto naucim.
U svakom slucaju jako mi je drago da sam nasao ovaj forum :wave:
duvla
 
Postovi: 42
Pridružio se: 16.08.2013, 13:37
Lokacija: Beograd
Reket: Butterfly Hadraw SK
FH: Nittaku Fastarc G-1 2.0
BH: Butterfly Rozena 2.1

Re: Predstavljanje članova

Postod Dragos Lav » 09.09.2013, 11:52

Poštovanje drugari, ljubitelji ove prekrasne igre stoni tenis:)

Ja sam Dragoslav Petrović, iz Žablja (auto put Novi Sad-Zrenjanin, druga ulica desno, br. 3 - za one koji nabasaju da odigramo koji set :)

Oženjen sam, 2 ćerke, 42 godine.
Još kao dete sam bio dobar u stonom tenisu (amaterski naravno, pobeđivao ko god mi stane preko puta stola)
Zatim sam te scene pobedjivanja ponovio i kad sam bio tinejdžer, pa u vojsci...

Bio sam nešto bolestan pre 2 godine, doktori me zakrpili i reših da se više bavim vežbanjem nečeg.
Kupio traku za trčanje, sobni bicikl, TotaL GYM... al slaba vajda.
I na kraju pre 2 1/2 meseca kupih sto za stoni tenis ( pre toga se zagrevali na gips ploči i reketima od Kineza).

Igram sa svoja 2 brata redovno 3-4 puta nedeljno, a planiram da pravim prostor za stoni tenis.
Zagrizo sam maksimalno.
Moj rođeni brat je rođeni talenat još kao dete (mladji je do mene 10 godina i on je takodje pobedjivao sve redom čak i bolje protivnike od mojih)
Ja sam polutalenat ;) više vežba i uočavanje slabih strana protivnika.

E sad, konkretne stvari
zahvaljujući ovom forumu sam otkrio gomilu korisnih resursa npr. video zapisa o trenizima, mečevima... tako da sam odmah prve nedelje od kupovine stola napravio robota - (Top Gun nazvan od milošte, automatičar sam po struci pa je bio izazov) i iskren da budem popravih bekend u par dana...

Što se reketa tiče - planiram da kupim barem 2 solidna (za mene i mog cenjenog protivnika) ali još uvek nisam skontao te karakteristike speed, spin, control. Klasična amaterska priča uvek sam imao tkz. softaše... ali pošto živim na selu, a nekad nije bilo neta i informacije su slabo dolazile do mene, a ja pomalo lenj da se krećem i tragam za njima.

Nadam se da ću na ovom forumu pronaći ekipu iz NS-a ili okoline, da igramo na jesen i zimu koji partiju na Spensu ili već gde ima, da me neko dobro ispobedjiva da stvarno vidim kako se igra stoni tenis ;)

Eto toliko za sada, a što se tiče robota i nekih korisnih video zapisa koje sam ja skontao uz put postovaću u prigodnu kategoriju.

još jednom hvala što ste me primili ovde i što WWW. StoniTenis.rs postoji

Dragos Lav
čujemo se
Dragos Lav
 
Postovi: 35
Pridružio se: 01.09.2013, 17:37
Lokacija: Žabalj
Reket: drvo: S.Iseki Juic
bh: DHS Hurricane 3-50 Soft
fh: Tibhar 1Q

Re: Predstavljanje članova

Postod Milan » 09.09.2013, 14:06

Dragos Lav je napisao:E sad, konkretne stvari
zahvaljujući ovom forumu sam otkrio gomilu korisnih resursa npr. video zapisa o trenizima, mečevima... tako da sam odmah prve nedelje od kupovine stola napravio robota - (Top Gun nazvan od milošte, automatičar sam po struci pa je bio izazov) i iskren da budem popravih bekend u par dana...


Bilo bi lepo kada bi nam kroz neki video ili fotografiju pokazali kako radi taj vaš robot. Pozdrav i dobrodošli! :)
Hello stonoteniseri :)
Milan
 
Postovi: 721
Pridružio se: 16.06.2012, 16:10
Lokacija: Kruševac

Re: Predstavljanje članova

Postod Dragos Lav » 09.09.2013, 15:26

Milane evo dao sam neke osnovne orijentire i video koji pokazuje tip robota koji sam napravio, a čim ugrabim sunca snimiću jedan video gde ću pokazati sve.
Znači za početak link ispod
http://stonitenis.rs/forum/viewtopic.php?f=5&t=1439&start=70#p28820

hvala na javljanju
Dragos Lav
Dragos Lav
 
Postovi: 35
Pridružio se: 01.09.2013, 17:37
Lokacija: Žabalj
Reket: drvo: S.Iseki Juic
bh: DHS Hurricane 3-50 Soft
fh: Tibhar 1Q

Re: Predstavljanje članova

Postod Dacha011 » 03.10.2013, 20:12

Pozz svim forumasima, iz Bgd-a sam 44 god. do pre dve godine nisam nikada igrao stoni tenis a onda sam poceo sa kolegama (taxiram zadnjih 15 god.) da idem u garden centar na Vidikovcu 1-2 puta nedeljno a u zadnje vreme smo redovni 3X nedeljno takodje na Vidikovcu ali u jednoj drugoj sali. Stoni tenis mi veoma prija (psihicki i fizicki) tako da polako postajem zavisnik i sve vise vremena provodim razmisljajuci o ST. Sajt je odlican i prelistavajuci teme polako resavam neke nedoumice koje sam sam imao.
reket sam kupio u usa krajem prosle godine
drvo - yasaka x1
guma fh - yasaka xtend hs red
guma bh - yasaka xtend hs black
Imam i jedno killerspinovo drvo ali jos nisam nacisto koje gume da mu nalepim, nadam se da cu uz vasu pomoc resiti i to!
Dacha011
 
Postovi: 15
Pridružio se: 02.10.2013, 16:25
Lokacija: Bgd
Reket: OSP Ultimate Uni3CRW
fh: tibhar evolution el-s
bh: victas v>15 limber

Re: Predstavljanje članova

Postod jabukowski » 19.10.2013, 21:28

Pozdrav svima sa foruma.Zovem se Nikola Medic,rodjen 1981.Amater totalni (tipa, ne zna al' sto vole... :) ). Da mogu igrao bi stoni tenis svaki dan,ali nema se vremena.Zivim u Novom Beogradu (Bezanijska Kosa), najveci problem nedostatak partnera za igru, pa ako ima zainteresovanih slobodno se javite.Inace forum je odlican.Ja vec 3 meseca svaki dan provedem po sat vremena citajuci i listajuci stranice ovde, pa resih i da se registrujem.
jabukowski
 
Postovi: 1
Pridružio se: 14.10.2013, 18:58

Re: Predstavljanje članova

Postod ivan » 20.10.2013, 19:49

Pozdrav svim novoregistrovanim clanovima.
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: Predstavljanje članova

Postod OverLord » 21.10.2013, 23:35

Pozdrav svima. Nikola iz Kraljeva, 35 godina. Ne znam puno o stonom tenisu osim pravila i samog drzanja reketa ali volim da igram pa se nadam da cu vremenom biti sve bolji i bolji :)
Nema puno mesta za igru u mom gradu pa sam sa drugarom kupio dobro ocuvan sto, a sada sam u fazi izrade robota da bi mogli lakse vezbati udarce jer kad to radimo jedan na jedan, tesko da sastavimo vise od 10tak prebacivanja :(
Odoh sada da listam forum i ucim materiju ;)
OverLord
 
Postovi: 5
Pridružio se: 18.10.2013, 22:12

Re: Predstavljanje članova

Postod ivan » 22.10.2013, 20:10

Bolje vezbajte jedan na jedan nego s robotom.
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

PrethodniSledeća

Povratak na Oprema

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 5 gostiju

cron