Predstavljanje članova

Gume, drva i sva ostala potrebna i nepotrebna oprema.

Re: Predstavljanje članova

Postod Uja_Mf » 20.12.2017, 18:21

Zdravo svima,
Ja sam Sasa iz Bora, 1981 godiste, radim kao WOE Administrator u jednoj stranoj firmi, ozenjen sam i imam cerkicu od 4 godine.
Obozavam stoni tenis, nikada nisam trenirao, ali ga rekreativno igram vec vise od 20 godina, sa pauzama naravno.
Koristim penhold hvat i igram samo sa jednom stranom reketa, tj. pokusavam da savladam rbh, ali mi moram priznati slabo ide jer nemam uslova da vezbam.
Trenutno koristim Joola champ premade reket, hocu da kupim neko ozbiljnije drvo i gume, ali se jos uvek edukujem oko opreme i pokusavam da shvatim sta bi mi najvise odgovaralo.
Pored stonog tenisa obozavam sah i varalicarenje, sah igram od 5-te godine, a sa varalicarenjem sam se upoznao pre par godina.
Toliko od mene za sad, pozdrav.
Uja_Mf
 
Postovi: 1
Pridružio se: 15.12.2017, 22:09

Re: Predstavljanje članova

Postod Vasa_KS » 27.01.2018, 22:42

Ukratko, ja sam Vasilije Miletic iz Krusevca, 1989 godiste. Poznat po cupavoj dugackoj kosi kao sto mozete da vidite na avatar slici, i po nezgodnim servama :P Stonim tenisom se bavim od 2002 godine. Igrao sam u Stk 'Krusevac', Stk 'Prva Petoletka' Trstenik, Stk Crvena Zvezda, Stk 'SFS Borac' Paracin, a sada igram u Stk 'Napad' Krusevac. Od 2016-e godine sam i trener Stk 'Napad' iz Krusevca. Obozavam da odigram joga bonito stonoteniske poteze :D Reket koji koristim vec duzi niz godina mozete videti u opisu. Pozdrav.
Korisnikov avatar
Vasa_KS
 
Postovi: 2
Pridružio se: 13.12.2014, 20:37
Reket: Drvo: Jun Mizutani ZLC
FH: Victas V > 15 Extra
BH: Victas V > 15 Extra

Re: Predstavljanje članova

Postod Vladojica » 27.01.2018, 23:24

Vaso, ziv si :D
"The dark side of the Force is a pathway to many abilities, some considered to be.. unnatural."
Korisnikov avatar
Vladojica
 
Postovi: 2015
Pridružio se: 16.02.2011, 13:28
Lokacija: Beograd
Reket: Tibhar Defense Plus
FH: Joola Phenix
BH: Dr Neubauer Super Block OX

Re: Predstavljanje članova

Postod Vasa_KS » 28.01.2018, 23:08

Mrdam i dalje Vlado :D Druzicemo se cesce ubuduce :)
Korisnikov avatar
Vasa_KS
 
Postovi: 2
Pridružio se: 13.12.2014, 20:37
Reket: Drvo: Jun Mizutani ZLC
FH: Victas V > 15 Extra
BH: Victas V > 15 Extra

Re: Predstavljanje članova

Postod MarkoE » 09.01.2019, 18:50

Pozdrav svima,
Da ne prođe godinu dana kako se niko nov nije predstavio.
Zovem se Marko. Iz Kragujevca sam. Imam 44 godine, tri ćerke i jednu ženu. Od svoje 15. do 25. godine igrao sam garažnu verziju stonog tenisa, u jako skučenom prostoru, na sklepanom stolu od iverice. Poslednjih 10ak godina, uz manje prekide, igram Storek, lokalnu rekreativnu ligu. U tom periodu probao sam gume sa pipcima različitih dužina i različite okrenutosti u odnosu na dasku i na kraju sebe našao kao levorukog bezsunđernog travaroša koji igra na stolu.
Podrav.
MarkoE
 
Postovi: 1
Pridružio se: 07.12.2018, 19:02
Reket: Victas Yuto Muramatsu
FH: Xiom Omega V Tour max.
BH: Dr. Neubauer Desperado 2 OX

Re: Predstavljanje članova

Postod abogicevic » 17.01.2019, 21:52

Evo, da se i ja predstavim. Zovem se Aleksandar Bogićević, imam 40 godina i živim u Smederevskoj Palanci. Oženjen, otac dvojice dečaka. Radim u srednjoj školi kao profesor računarstva.
Stonim tenisom sam se bavio tokom srednje škole prilično intenzivno, pa je usledila pauza od preko 20 godina.
Dosta se zarđalo u međuvremenu i osećaj se izgubio, ali vraća se polako. Nadam se da ću ovde naći koisne savete i sugestije
abogicevic
 
Postovi: 2
Pridružio se: 29.12.2018, 16:10
Lokacija: Smederevaka Palanka

Re: Predstavljanje članova

Postod Titogradjanin » 26.09.2019, 15:18

Pozdrav svima. Ja sam Marko i živim u Podgoroci i imam 27god. Stoni tenis obožavam i počeo sam u zadnje vrijeme da malo ozbiljnije treniram ,koliko to vrijeme dozvoljava. Nadam se da ću na forumu naći korisne savjete.
Svako dobro.
Titogradjanin
 
Postovi: 2
Pridružio se: 26.06.2019, 20:38

Prethodni

Povratak na Oprema

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju

cron